Strona 295 z 328 PierwszyPierwszy ... 195245285293294295296297305 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2 941 do 2 950 z 3279

Wątek: Filmy

  1. #2941
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 841
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 048
    Otrzymał 1 042 podziękowań w 699 postach
    Pewnego dnia doszło do napadu na bank w mieście będącym stolicą jednego z europejskich miast. To co zaszło w przeciągu kilku następnych dni przeszło do historii z powodu nietypowych zdarzeń w środku budynku. Teraz cały świat wie co to syndrom sztokholmski . Jak to bywa, scenariusz filmu został zapewne mocno podkoloryzowany, ale dzięki grze aktorskiej bawiłem się przednie. Polecam.


    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



  2. #2942
    Administrator*kotołak*archimandryta z Konstantynopola Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 406
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    520
    Otrzymał 484 podziękowań w 345 postach
    Piotr Woźniak - Starak nie żyje. Wschodząca "gwiazda" wśród producentów polskich; taki zachodnio-myślący człowiek w dobrym tego słowa znaczeniu. Kto widział jego filmy, to wie o czym napisałem. Strata wielka.

    filmy Piotra Woźniaka-Staraka ściągały do kin tłumy
    https://kultura.onet.pl/film/wiadomo...-filmy/ntfver9

    ciut inaczej

    https://noizz.pl/film/piotr-wozniak-...-lista/j6vlg64
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  3. Użytkownicy którzy uznali post Eutyches za przydatny:


  4. #2943
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 841
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 048
    Otrzymał 1 042 podziękowań w 699 postach
    Tym razem ostrzegam - Arizona. Sporo czarnego humoru, trup pada gęsto, ale ogólnie chała



    Oki, zacznijmy od filmu z klimatów Volomira (jeżeli dobrze pamiętam, jeżeli nie - wracaj i zdementuj ) Godzilla



    I tak. Dla mnie te nawiązanie gadziny do wyglądu XXXXXL z oryginalnych japońskich części jakoś mnie nie jara po ekranizacji z Jeanem Reno. Obecność postaci granej przez Millie Bobby Brown kompletnie sztucznie wklejona, tylko i wyłącznie dla podbicia Boxoffice. Logika ukazywania floty płynącej burta w burtę i wykorzystywania samolotów do ostrzeliwania z przyłożenia - to już standard w filmach o tych klimatach od pierwszego King Konga więc trudno czegoś innego oczekiwać. Ogólnie widać te miliony, lecz emocji nie wzbudziły żadnych. Film na raz.



    Po prostu seryjniak Vegi. Końcówka jedynki zwiastowała konfrontację Dygant z Bołądź. Niestety pierwsze sekundy zdmuchnęły te oczekiwania. Ogólnie coraz słabiej, ale i tak jeszcze daję radę (z browarem w ręku, fakt).



    Po słabym początku, później coraz lepiej. Trup pada gęsto jak zawsze i logiki za grosz, ale to... John Wick . Jak dla mnie, trójka lepsza od dwójki. Na czwórkę raczej także się skuszę.
    Ostatnio edytowane przez Nezahualcoyotl ; 05-09-2019 o 18:58

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



  5. #2944
    Stara Gwardia / Ostatni Sprawiedliwy Awatar KLAssurbanipal
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Polska
    Postów
    4 424
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    875
    Otrzymał 950 podziękowań w 506 postach
    Dla ludzie oczekujących Medievala 3 pewnie będzie gratka.

    Darowizna dla mnie jako twórcy możliwa tutaj: https://www.paypal.me/klassurbanipal


  6. Użytkownicy którzy uznali post KLAssurbanipal za przydatny:


  7. #2945
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 841
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 048
    Otrzymał 1 042 podziękowań w 699 postach
    Robert the Bruce - jako kontynuacja Braveheart. Nie za późno o jakieś 20 lat?


    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



  8. Użytkownicy którzy uznali post Gajusz Mariusz za przydatny:


  9. #2946
    Administrator*kotołak*archimandryta z Konstantynopola Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 406
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    520
    Otrzymał 484 podziękowań w 345 postach
    Ma pecha j.w. bo to już było^^ Widziałem i nawet niezłe Pokazuje przy okazji, że Anglicy zawsze mieli .....


    Na to czekam, bo bazuje na różnych powieściach, choć chyba tyle czytając, to sobie film zaspoilerowałem Ale dla Brada Pitta warto zerknąć
    Ostatnio edytowane przez Eutyches ; 30-08-2019 o 09:52
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  10. Następujących 2 użytkowników podziękowało Eutyches za ten post:


  11. #2947
    Stara Gwardia / Ostatni Sprawiedliwy Awatar KLAssurbanipal
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Polska
    Postów
    4 424
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    875
    Otrzymał 950 podziękowań w 506 postach
    Tyle postaci historycznych czeka na ekranizację, a Robert Bruce ma drugą nim upłynął rok po pierwszej. Poza tym większość ostatnich filmów o czasach wczesniejszych niz XX wiek to głównie historia anglosaska.







    Celowo ten post daję osobno, aby trzy poprzednie komponowały pewną całość (trylogię? joke).

    Ostatnio edytowane przez Nezahualcoyotl ; 05-09-2019 o 18:58
    Darowizna dla mnie jako twórcy możliwa tutaj: https://www.paypal.me/klassurbanipal


  12. #2948
    Administrator*kotołak*archimandryta z Konstantynopola Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 406
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    520
    Otrzymał 484 podziękowań w 345 postach
    Spoiler: 
    Cytat Zamieszczone przez KLAssurbanipal Zobacz posta






    Dla mnie filmy o tej organizacji i ich przywódcy, to próba by całkiem po ostatnich aferach w wielu krajach na świecie; nie odeszli w niebyt ludzkiej pamięci^^. Młodego papieża widziałem, ze względu na odtwórcę głównej roli, to warto Podejrzewam, że kontynuacja będzie równie prześmiewcza

    Skoro wcześniej był Joker z mojego ulubionego DC Comics, to tutaj coś w klimacie najlepszych Batmanów, (mam na myśli Tima Burtona, a nie snuje Nolana) też sygnowane DC Comics.

    Ostatnio edytowane przez Eutyches ; 31-08-2019 o 13:55
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  13. #2949
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 841
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 048
    Otrzymał 1 042 podziękowań w 699 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eutyches Zobacz posta
    Ma pecha j.w. bo to już było^^ Widziałem i nawet niezłe Pokazuje przy okazji, że Anglicy zawsze mieli .....
    Także oglądałem i jak najbardziej podobało mi się, mimo sceptycyzmu przed seansem co do aktora głównej postaci http://www.historycy.org/index.php?s...post&p=1768859

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



  14. #2950
    Administrator*kotołak*archimandryta z Konstantynopola Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 406
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    520
    Otrzymał 484 podziękowań w 345 postach
    Gajusz Mariusz
    Aktor jest bardzo dobry, skąd ten sceptycyzm? Musi być dobry, że fani Star Treków go tolerują, nawet tacy ortodoksyjni jak ja, nie mówiąc o roli w Wonder Women, bo wbrew pozorom granie w filmach tego typu wymaga aktorstwa, CGI to nie wszystko
    Ja polecam ten film z nim, bo mierzy się tutaj też z legendami kina odtwarzając rolę głównego bohatera i najgorzej mu nie wyszło.
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

Strona 295 z 328 PierwszyPierwszy ... 195245285293294295296297305 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Screeny i filmy.
    By in forum Eras Total Conquest
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 13-05-2022, 21:36
  2. Filmy z gry
    By Ensis in forum World of Tanks
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 13-11-2020, 06:07
  3. Screeny i filmy
    By Ensis in forum Ogniem i Mieczem II
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 01-05-2020, 09:32
  4. Screeny i filmy.
    By in forum Roma Surrectum 2.5
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 08-04-2013, 14:06
  5. Screeny i filmy.
    By in forum The Lord of the Rings: Total War
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 08-04-2013, 12:13

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •