Strona 308 z 327 PierwszyPierwszy ... 208258298306307308309310318 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3 071 do 3 080 z 3269

Wątek: Filmy

  1. #3071
    Administrator Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 389
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    513
    Otrzymał 481 podziękowań w 343 postach
    Nie będzie kontynuacji Czarnej Pantery w MCU.
    Szkoda, bo komiksowa postać genialnie przeniesiona na ekran kin. Mimo, że jestem fanem DC Comics, to niektóre filmy Marvela są bardzo dobrze oddane do pierwowzoru i dlatego może je się tak ogląda?

    W amoku medialnym koronowirusa, choroba cywilizacyjna dalej zbiera swoje żniwa, w tym roku ludzi, co mieli wpływ na nasze sprawy w wielkiej liczbie pogrzebał rak, a nie....
    https://www.msn.com/pl-pl/rozrywka/n...cid=spartandhp
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  2. Użytkownicy którzy uznali post Eutyches za przydatny:


  3. #3072
    Moderatorzy Lokalni Awatar Asuryan
    Dołączył
    Apr 2019
    Lokalizacja
    Ulthuan
    Postów
    572
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    569
    Otrzymał 135 podziękowań w 94 postach
    "Polityka" - słabizna, żadnej fabuły, ot wycięte najbardziej dosadne kwiatki Dojnej Zmiany w dodatku nieco przekoloryzowane. Ale na niektórych rozdziałach się uśmiałem (Pupil - o Misiewiczu czy Romans - o Kamińskim).

    "Power" - dobry film dla miłośników opowieści o superbohaterach. Alternatywny świat w którym każdy może mieć moc po zażyciu pigułki. Niestety moc jest losowa i krótkotrwała.
    Spoiler: 
    "A mówiłem, że to moja wyspa!"

    Znany tutaj także jako Cysorz.

  4. #3073
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 830
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 043
    Otrzymał 1 040 podziękowań w 697 postach
    Remake A better tomorrow. Nie ma tyle kopaniny oraz latania po ścianach i sufitach jak to w chińskich produkcjach więc da się obejrzeć.

    Spoiler: 



    Three days and a life. Ekranizacja powieści. Całkiem udanie trzyma w niepewności do końca i człowiek sam sobie odpowiada nawet po seansie co by uczynił na miejscu chłopaka.

    Spoiler: 


    The kid. Chyba Ethan Hawke i Chris Pratt polubili westerny. Ten pierwszy na swoim poziomie, lecz Pratt naprawdę błysnął wyborem roli. Dane DeHaan po raz pierwszy przekonał mnie do siebie. Western taki średniak, lecz zapamiętam ze względu na tych dwóch ostatnich.

    Spoiler: 

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



  5. #3074
    Troublemaker Awatar Nezahualcoyotl
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Hidden Castle
    Postów
    6 637
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    373
    Otrzymał 893 podziękowań w 599 postach
    Ostatnio edytowane przez Eutyches ; 09-09-2020 o 21:49


    In quexquichcauh maniz camanahuatl ayc pollihuiz yn iteno yn itauhca in Mexico-Tenochtitlan


    Jeśli avek to tylko z Indianką!
    *************************
    https://www.youtube.com/channel/UCo3...6M-C3c_Wc_57BQ

    *************************
    Był czas kiedy osobnika owego zwano @zajac.





  6. #3075
    Administrator Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 389
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    513
    Otrzymał 481 podziękowań w 343 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nezahualcoyotl Zobacz posta
    Ciekawy zabieg uczynił twórca pseudo- Łowcy Androidów 2, może nie będzie tak tragicznie, wiadomo, od strony wizualnej to u niego jest mistrzostwo świata. Jaka by nie była ta ekranizacja, to ją obejrzę...
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  7. #3076
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 830
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 043
    Otrzymał 1 040 podziękowań w 697 postach
    ^^ Nie oglądałem, nie czytałem co nie znaczy że nic nie wiem o uniwersum. Jestem otwarty więc może i ja pójdę do kina. Zwiastun jest wg mnie ok, jedynie ciągle ten sam grymas twarzy Chalameta sprawia że ja po prostu widzę Henryka V. Dla chętnych ciekawe porównanie zwiastunów -> https://www.youtube.com/watch?v=CcZPZGq3Zy8

    A u mnie na domowym ekranie jak zwykle niszowo

    The invisible man. Czyli kolejna, chyba najnowsza odsłona tego samego motywu. Strasznie powoli się rozwija, koniec końców do obejrzenia, lecz horrorem to bym tego nie nazwał.

    Spoiler: 


    Black christmas. Tragikomedia o tym jak ostatni obrońcy uczelni bronią męski świat przed zalewem feminizmu etc. Długo nie mogłem dojść do siebie. Na koniec gdzieś przeczytałem że to także miał być horror

    Spoiler: 


    Battle of Jangsari. Koreańskie kino wojenne według modnego schematu kinematografii made in Azja - dodajmy rozpoznawalną twarz z Hollywood a może puszczą film za oceanem. Tym razem padło na ostatnio nie widzianą przeze mnie Megan Fox. Filmowi daleko do naprawdę niezłego My Way. Jak zwykle mnóstwo sieczki, patosu i nieodzownego spotkania rodzinnego po przeciwnych stronach. Mimo to wart był wieczornego seansu.

    Spoiler: 
    Ostatnio edytowane przez Gajusz Mariusz ; 15-09-2020 o 20:20 Powód: literówka

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



  8. #3077
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 830
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 043
    Otrzymał 1 040 podziękowań w 697 postach
    Wzięło mnie na obejrzenie filmów z aktorami których najlepsze lata dawno za nimi. A więc ciąg dalszy niszowych produkcji.

    Zaczynamy, jakże byłoby inaczej, od Nicolasa . Grand Isle. Nie mogę wyczuć, czy on po prostu grając w nowych produkcjach parodiuje samego siebie i dobrze się przy tym bawi, czy jest na takim etapie, że jak producent gwarantuje mu swobodę w piciu whisky i paleniu cygar na planie filmowym to podpisuje kontrakt w ciemno. Scenariusz miał nawet potencjał, lecz finał niszczy wszystko.

    Spoiler: 


    Kolejny to jeden z tych co to zostali przyjaciółmi Władymira. Co prawda chyba tylko Nico dobrze odebrałem a potem było coraz gorzej, no ale Stevena także odnalazłem. Attrition. Znakomita komedia jak Seagal leczy dłońmi wszelakie schorzenia, uczy Azjatów jak się bić i zostaje obrońcą prawdziwych wartości przemijającego Kung Fu. Co prawda już się nie rusza bo mu kałdun przeszkadza, więc reszta lata do niego. Trudniejsze sceny robi w większości dubler (wyraźnie szczuplejszy) i średni montaż no i szczęście że jednak Aikido polega głównie na obronie.

    Spoiler: 


    No i Mel Gibson. Niewątpliwie filmy z nim choć nie hiciory, dają się ciągle oglądać. Tym razem w Force of nature zbiegi okoliczności potykają się o siebie a decyzje podejmowane przez bohaterów w większości są co najmniej zaskakujące. Tak więc choć dużo gorszy od chociażby Dragged across concrete to jednak z całej trójki przynajmniej nie trąci komedią.

    Spoiler: 

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



  9. #3078
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 830
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 043
    Otrzymał 1 040 podziękowań w 697 postach
    I ciąg dalszy z aktorami których najlepszy czas minął:

    Gary całkiem niedawno zdobył zasłużenie oscara (nie za całokształt!), więc właściwie dla niego słowo "minął" jest bezzasadne. Mary. Standardowy scenariusz, słabsze efekty specjalne. Ponieważ zaczynamy od przesłuchania wiemy od razu kto żywy zejdzie z pokładu więc napięcia nie ma żadnego. Oldman filmu nie ratuje.

    Spoiler: 


    Hellboy - seans spoza planów, lecz dałem się namówić. Zupełnie nie mam sentymentu do postaci komiksowych, wszelkie marvelle i inne latające peleryny oglądam dla lepszej połowy bo umowa sprzed lat obejmuje m.in. wspólne seanse . Poprzednie ekranizacje Hellboya ominęły mnie szerokim łukiem więc i do tej podszedłem jak do jeża. I o dziwo, niespodziewanie dla mnie nawet nie patrzyłem na zegarek. Czekając na kolejny sezon Stranger things dobrze było usłyszeć Harboura. Trochę zaskoczyło mnie odważne tłumaczenie tekstów diabołka, reszta sztampowo - łubu dubu, ratujemy świat. Viva la superbohater.

    Spoiler: 


    No i Costner. Highwaymen. Ten w duecie z Harrelsonem w całkiem dobrym podejściu do legendy Bonnie i Clyde'a. Ci ostatni zazwyczaj z daleka, od strony pleców. Tym razem bohaterami są stróże prawa. Ostateczna rozgrywka zgodnie z faktami brutalnie krótka, wręcz dla niektórych całkowicie rozczarowująca. Może ciut przydługi, jednak polecam.

    Spoiler: 

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



  10. #3079
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 830
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 043
    Otrzymał 1 040 podziękowań w 697 postach
    Tym razem straszonko, a raczej niestety "straszonko":

    Gwen. Zarzuciłem dla małej pyskatej z Brytania, a i klimat owego thrillera/horroru zapowiadał się całkiem całkiem bo Walia, poł. XIX wieku itd. Niestety, to tylko dramat, choć i trzeźwe spojrzenie na początki wielu fortun.

    Spoiler: 


    Underwater. Ja tam nie mam z Stewart problemu, bo nie oglądałem żadnego Zmierzchu i nie mam jej zaszufladkowanej (identycznie jak z Radcliffe i Harrym Portierem) choć to mało zakamuflowane wzorowanie się na Ripley było średnie. No i średnio wyszedł ten "obcy w głębinach". Taki na raz.

    Spoiler: 


    The cleansing hour. Niby pomysł nawet ok, ale i aktorzy i twórcy popłynęli...

    Spoiler: 

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



  11. #3080
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 830
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 043
    Otrzymał 1 040 podziękowań w 697 postach
    Proxima. Rozczarowanie, choć fanom Evy bym polecił. Sceny szkolenia chyba naprawdę kręcili w "Gwiezdnym miasteczku".

    Spoiler: 


    I dwa filmy Sci-Fi rodem z Rosji.

    Pierwszy (Dance to death) to taka bieda wersja i tak już słabych Igrzysk śmierci (a przynajmniej widać inspiracje).

    Spoiler: 


    Drugi - Avanpost, to już całkiem inne kino. Inwazja obcych, siły specjalne, nawet romans. I powiem, że naprawdę się dobrze ogląda, może prócz samej końcówki. Ku zaskoczeniu - oba filmy łączy jedna aktorka. Albo wyspecjalizowała się w tego typu rosyjskich produkcjach, albo jakaś wschodząca gwiazdka.

    Spoiler: 

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



Strona 308 z 327 PierwszyPierwszy ... 208258298306307308309310318 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Screeny i filmy.
    By in forum Eras Total Conquest
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 13-05-2022, 22:36
  2. Filmy z gry
    By Ensis in forum World of Tanks
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 13-11-2020, 07:07
  3. Screeny i filmy
    By Ensis in forum Ogniem i Mieczem II
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 01-05-2020, 10:32
  4. Screeny i filmy.
    By in forum Roma Surrectum 2.5
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 08-04-2013, 15:06
  5. Screeny i filmy.
    By in forum The Lord of the Rings: Total War
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 08-04-2013, 13:13

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •