Strona 317 z 328 PierwszyPierwszy ... 217267307315316317318319327 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3 161 do 3 170 z 3276

Wątek: Filmy

  1. #3161
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 839
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 048
    Otrzymał 1 042 podziękowań w 699 postach
    Ok, na szczęście człowiek może uciec od ponurej rzeczywistości, choćby oglądając filmy: A u mnie ostatnio:

    Finch. Film jednego aktora, jednak Hanks już takie ma w CV więc dał radę. To opinia kogoś kto uwielbia tego aktora, więc niekoniecznie to dobra rozrywka dla wszystkich. Tym bardziej że to kolejny ponury obraz postapo które zmusza do refleksji nad przyszłością. PS Jeff także daje radę

    Spoiler: 


    The harder they fall. Po piskach, wyciu i szczekaniu słyszanego zewsząd na temat tego netlixowego westernu postanowiłem obejrzeć o co chodzi. I jak dla mnie znakomita rozrywka i zabawa konwencją. Rzecz jasna sporo klisz, jednak aktorstwo na poziomie plus zaskakująca ścieżka dźwiękowa sprawiło że do końca dobrze się bawiłem.

    Spoiler: 


    Reminiscence. Ponownie świat w niedalekiej przyszłości, choć nie tak ponury jak we Finchu. Pomysł na film dawał nadzieje że niskie oceny niekoniecznie są usprawiedliwione. Niestety, są. Lubię Jackmana, Ferguson zawsze miło oglądać na ekranie. Jednak historia mnie zupełnie nie wciągnęła.

    Spoiler: 

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



  2. #3162
    Chłop
    Dołączył
    Mar 2022
    Lokalizacja
    CDA HD
    Postów
    2
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez Gajusz Mariusz Zobacz posta
    Crisis. Ciut przegadana sensacja lecz dobrze się oglądało.

    Spoiler: 


    Obywatel Jones. Obraz nie przekonał nawet Raczka jednak i tak bym obejrzał. Były momenty irytujące (m.in. pożegnanie Garetha z Adą) i to bardzo wpływało na odbiór filmu. Dziewczyny z dubaju cda. Cóż, po prostu odhaczony z listy.

    Spoiler: 


    Stillwater. Zbyt przeciągnięty czasowo obraz (dramat? thriller to nie był) z całkiem niezłym Damonem. Breslin jak zwykle tylko irytowała.

    Spoiler: 

    Ale też oceniasz Trochę krytycznie wg mnie bo ostatni film jest naprawdę spoko i mnie Breslin nie irytowała.

    A czy ktoś oglądał może niedawną premiere czyli Dziewczyny z dubaju? Bo jak dla mnie to specyficzny film ale dość mocny i reżyseria jak na Polskę to świetna.

  3. #3163
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 839
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 048
    Otrzymał 1 042 podziękowań w 699 postach
    Cytat Zamieszczone przez Smoczysk0 Zobacz posta
    Ale też oceniasz Trochę krytycznie wg mnie bo ostatni film jest naprawdę spoko i mnie Breslin nie irytowała.

    A czy ktoś oglądał może niedawną premiere czyli Dziewczyny z dubaju? Bo jak dla mnie to specyficzny film ale dość mocny i reżyseria jak na Polskę to świetna.
    No i bardzo dobrze, świat byłby nudny gdybyśmy wszyscy odbierali np filmy i aktorki tak samo Jeżeli o mnie chodzi, nie, jeszcze nie oglądałem.

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



  4. #3164
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 839
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 048
    Otrzymał 1 042 podziękowań w 699 postach
    Venom 2. Hardy, Harrelson - ale to zbyt mało z takim scenariuszem. Po prostu słaby. Jednym słowem - zaliczony.

    Spoiler: 


    Pozostałem przy MCU, a więc Spider-Man ileś tam. Sporo nostalgii, więc lepiej odebrałem. Ale i tak właściwie nie ma co zapamiętać po seansie.

    Spoiler: 


    The reckoning. Niby horror, ale bez jaj. Ogólnie nużący.

    Spoiler: 

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



  5. Użytkownicy którzy uznali post Gajusz Mariusz za przydatny:


  6. #3165
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 839
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 048
    Otrzymał 1 042 podziękowań w 699 postach
    Ok, tym razem sensacyjniaki

    Copshop. Któryś tam z kolei film którego akcja toczy się w 95% na posterunku policji. Jednak obecność Butlera i Grillo (ten pierwszy chyba ciut schudł) którzy nadawali tempo obrazowi plus szczypta czarnego humoru sprawiło że obraz dłużej zapamiętałem od razem wziętych filmów z poprzedniego postu.

    Spoiler: 


    One shot. Prościutka fabuła - amerykański "areszt wydobywczy" umiejscowiony (tak! Dokładnie tak ) w Polsce zostaje zaatakowany przez najemników z Bałkan. Trup za trupem pada gęsto, Adkins dwoi się i troi a reżyser podjął wysiłek nadania filmowi wrażenia jednej sceny (ala pamiętny 1917). Wnętrze bazy upakowane pojazdami z jakiegoś skansenu militarnego, pełno beczek i różnorakich skrzynek rodem z paintballa i ogólnie widoczna niskobudżetówka. O dziwo aktorsko jest całkiem całkiem, lecz czasem naiwne aż do bólu dialogi zmuszają do kolejnego łyku zupki chmielowej by dalej je słuchać. Koniec straszy kontynuacją, lecz... chyba bym się nawet skusił

    Spoiler: 


    Black and blue. Zapewne dla niektórych zbyt murzyński obraz, jednak to Nowy Orlean, więc mnie to nie razi. Taki typowy sensacyjniak na raz.

    Spoiler: 

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



  7. #3166
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 839
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 048
    Otrzymał 1 042 podziękowań w 699 postach
    Ostatnio na moim ekranie:

    Najpierw bardzo mocny obraz. Quo vadis, Aida? Po prostu trzeba obejrzeć, bo film odpowiada, czemu w 1999 przestano się pieścić.

    Spoiler: 


    Transference: Escape the dark. Do tej pory nie wiem, o czym był ten film. Brakowało tylko Cage'a.

    Spoiler: 


    Po obu obrazach poszukałem komedii. Omijając ostatnie doniesienia o Willisie jedno trzeba przyznać - teraz każdy jego film to znakomita komedia - więc wybór był prosty. Fortress. Fabułka rodem z nieprzespanej nocy studentów I roku filmówki, dialogi na poziomie mułu i wodorostów. No i podstarzała "aktorka", chodząca reklama jej chirurga plastycznego, której scenariusz ułatwia pozbyć się bluzy w jednej z pierwszych scen by parodiować Larę Croft. Gorąco polecam i... ręce precz od Bruce'a!

    Spoiler: 

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



  8. Użytkownicy którzy uznali post Gajusz Mariusz za przydatny:


  9. #3167
    Stara Gwardia / Ostatni Sprawiedliwy Awatar KLAssurbanipal
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Polska
    Postów
    4 424
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    875
    Otrzymał 950 podziękowań w 506 postach
    Oglądałeś już może "Wikinga" (The Northman), o którym ostatnio tak głośno?
    Darowizna dla mnie jako twórcy możliwa tutaj: https://www.paypal.me/klassurbanipal


  10. #3168
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 839
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 048
    Otrzymał 1 042 podziękowań w 699 postach
    Jeszcze nie, ale to mój cel na najbliższy wypad do kina.

    A w domu ostatnio na ekranie:
    Moonfall - oczywiście nazwisko reżysera nie pozostawiało wątpliwości co do obrazu. No i wcześniejsze głosy "zachwytu". Nie będę się rozpisywał, zaczynając od bzdurnego scenariusza. Z pozytywów - Berry trzyma się całkiem całkiem.

    Spoiler: 


    Railway heroes - chińszczyzna, ale po ścianach nie latają, więc dało się obejrzeć. Ogólnie - walka ruchu oporu, oczywiście tego spod znaku sierpa i młota (znakomita scena przysięgi partyjnej ) z asem japońskiego kontrwywiadu na strategicznej linii kolejowej. Dla chętnych i odważnych .

    Spoiler: 


    The Domestics. Początkowo - taki zwyczajny postapokalipto. Zachowanie bohaterów zakrawało o pomstę do nieba ale później przestało mnie to razić, bo nastąpiło sporo scen z przymrużeniem oka. Czarny humor, MG-42 i BREN - a więc dało się obejrzeć spokojnie do końca.

    Spoiler: 
    Ostatnio edytowane przez Gajusz Mariusz ; 26-04-2022 o 12:24

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



  11. Użytkownicy którzy uznali post Gajusz Mariusz za przydatny:


  12. #3169
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 839
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 048
    Otrzymał 1 042 podziękowań w 699 postach
    Northman

    Spoiler: 


    Spoiler: 


    Ok, co by tu napisać bez spoilerowania. Obejrzałem wcześniej Czarownicę i Lighthouse, więc wiedziałem czego mniej więcej się spodziewać. W zwiastunach jest sporo z pierwszej części filmu gdy wydawało się, że prócz sceny inicjacji mamy krwawy, ale dość standardowy film historyczny. Później obraz całkowicie skręcił w klimaty typowe dla reżysera. Po wychodzących z kina widać było konsternację, więc dla nich była to raczej niespodzianka. Widzę, że reżyser zaczyna mieć swoich ulubionych aktorów, którzy mimo krótkiej listy dzieł zaczynają się powtarzać. Żeby nie było, dla mnie są to dziesiątki: Dafoe, Taylor-Joy. Kilka scen zapada w pamięć (berserkowie, oczywiście naga scena z Taylor-Joy ), niezły zwrot sytuacji z Nicole Kidman. Czy warto zachęcać na film? Ogólnie jestem zadowolony, jednak od wczoraj pytających przestrzegam i proponuję wcześniej obejrzeć chociaż wspomnianą Czarownicę. Inaczej idzie się na własną odpowiedzialność bo film powinien mieć zamieszczone motto: czas poświęcony zemście jest czasem spędzonym w piekle.

    PS Znakomita ścieżka dźwiękowa!

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



  13. Następujących 2 użytkowników podziękowało Gajusz Mariusz za ten post:


  14. #3170
    Troublemaker Awatar Nezahualcoyotl
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Hidden Castle
    Postów
    6 637
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    373
    Otrzymał 893 podziękowań w 599 postach
    W grudniu wracamy na Pandorę



    In quexquichcauh maniz camanahuatl ayc pollihuiz yn iteno yn itauhca in Mexico-Tenochtitlan


    Jeśli avek to tylko z Indianką!
    *************************
    https://www.youtube.com/channel/UCo3...6M-C3c_Wc_57BQ

    *************************
    Był czas kiedy osobnika owego zwano @zajac.





  15. Następujących 3 użytkowników podziękowało Nezahualcoyotl za ten post:


Strona 317 z 328 PierwszyPierwszy ... 217267307315316317318319327 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Screeny i filmy.
    By in forum Eras Total Conquest
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 13-05-2022, 21:36
  2. Filmy z gry
    By Ensis in forum World of Tanks
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 13-11-2020, 06:07
  3. Screeny i filmy
    By Ensis in forum Ogniem i Mieczem II
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 01-05-2020, 09:32
  4. Screeny i filmy.
    By in forum Roma Surrectum 2.5
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 08-04-2013, 14:06
  5. Screeny i filmy.
    By in forum The Lord of the Rings: Total War
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 08-04-2013, 12:13

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •