Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26

Wątek: Magnar Mod

  1. #21
    Cześnik
    Dołączył
    Aug 2011
    Postów
    222
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Magnar Mod

    Cytat Zamieszczone przez K A M 2150
    Doki są wojskowe, port handlowy od kasy. Bonusy ze świątyń rozciągają się na całą prowincję. Wystarczy jedną dać.
    aha czyli nie musze pod kazdy port osobna swiatynie wystarczy jedna

    ale jak w drugim miescie zrobie swiatynie ktora daje bonusy do wszystkich zrodel to one beda dzialac tak ?

  2. #22
    Chłop
    Dołączył
    Feb 2014
    Postów
    26
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Magnar Mod

    Chciałbym się ,zwrócić do was o małą pomoc gram,Na Magnar Modzie .radious modzie i Toon Total war Czy ta mieszanka jest według Was w porządku chodzi mi o balans w rozgrywce, czy nie kłócą się te dwa mody ze sobą, ,tak jak mówiłem nie jestem zahartowany ...jak większość ,z was na forum ,za udzieloną pomoc dziękuje,
    Chciałbym za subskrybować sobie na steam coś fajnego praktycznie nie gram na razie wcale D.E.I Bo nie wiem czy grać czy czekać na łatkę ,a może grać na tej swojej komplikacji....

  3. #23
    marengo
    Gość

    Re: Magnar Mod

    Nigdy, to a nigdy nie mieszaj tak wielkich i niekompatybilnych modyfikacji, chociażby ze względu na całkiem inne statystyki jednostek. Wystarczy jeden z nich. Dziwię się, że nie wywala cię do pulpitu :shock:

  4. #24
    Chłop
    Dołączył
    Feb 2014
    Postów
    26
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Magnar Mod

    Ale ze mnie nie ogarniety gosc masakra...._.._ chlopie jak bym mogl postawil bym ci szklanke czego tam chcesz, powiedz na co sie zdecydowac ...jesli bys oczywiście mògł i czy mozna to polaczyc , z jakims innym modem...wybacz, ze zaprzatam, tobie glowe, z góry dziekuje, nie wiem gdzie mogę o tym poczytac...i właśnie zwróciłem sie o pomoc bo jesrescie tak jak napisalem zahartowani, a ja ....szkoda gadac, sam widzisz, dlatego gdy pomozesz, bedzie prosciej....przepraszam jeszcze razza swoja nie wiedze

  5. #25
    marengo
    Gość

    Re: Magnar Mod

    Napiszę tak, nie będę niczego podpowiadał, ponieważ czyjeś opinie są zaledwie jednym elementem decyzji, którą musisz podjąć sam. Każdy z wymienionych przez Ciebie modów ma w sobie to coś, co pozwala im funkcjonować w totalwarowym światku. Są rożne, a przez to ciekawe. Pograj każdym po parę dni i zostaw sobie ten, który sprawia ci najwięcej przyjemności, jeżeli taka kategoria jest dla Ciebie wyznacznikiem, miarą nie zmarnowania wolnego czasu.

  6. #26
    marengo
    Gość

    Re: Magnar Mod

    Hej

    Mod został przystosowany do najnowszego patch'a Rome 2 z porami roku i cudami świata antycznego. Wprowadzono też do niego następujące zmiany:

    - Dodano przebudowany system walk morskich
    - Zmieniono priorytety wydatków po stronie AI, celem wprowadzenia większej różnorodności w charakterze zachowań komputerowego przeciwnika
    - Obniżono szczebel rozwoju wymagany dla pól rozbudowy poziomu 3/4 miast

    Wersję 2.32 można pobrać w dwu miejscach:

    http://www.moddb.com/mods/magnar-mod/do ... all-in-one

    http://sourceforge.net/projects/r2magna ... nar%20Mod/

    Dostępny jest dla niej polski pakiet językowy - UPC. Link znajduje się na twcenter:

    http://www.twcenter.net/forums/showthre ... 31-10-2013

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •