Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 26

Wątek: Magnar Mod

  1. #11
    Cześnik
    Dołączył
    Aug 2011
    Postów
    222
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Magnar Mod

    a gdzie mam wrzucic pliki full change log i v 2.3 change log :/

    mozesz powiedziec gdzie wrzucic te pliki , ta instrukcja jest zamotana ,czy z tych spakowanych plikow wywalic wszystko jak leci do data ?

    uruchamiam przez mod managera te pliki magnar mod magnar typ 4 i maganar 2x i nie dziala a jak normalnie z rome to sie wlacza ale jednostki nie sa zwiekszone tylko normalne nic nie zmienilo sie

  2. #12
    marengo
    Gość

    Re: Magnar Mod

    Nie pisałem instrukcji instalacji moda, tylko skryptów dla graczy posiadających wersję steam, przecież ja i tak muszę kraść czas aby pisać na forum o tych wszystkich modyfikacjach, w które nawet nie mam szans zagrać. Kiedy piszę tutaj, nie zostawiam sobie czasu na granie. Nie mam żadnego obowiązku pisania o każdym szczególe. Robię to, ponieważ mogę i chcę, ale nie jestem moderatorem, nie definiuję swojej obecności tutaj poprzez odwołanie się do mitycznego dobra jakim jest chwała i rozwój totalwar.org.pl. Nie muszę wszystkiego doglądać. Liczę na samodzielność i zrozumienie graczy. Swój dług wobec forum spłaciłem (powstał on w czasach, kiedy nie byłem tutaj zarejestrowany a korzystałem z porad Aravena czy Eutychesa). Dbam tylko o właściwy przepływ informacji z twcenter, co po rozpanoszeniu się DeI na tym forum zostało zakłócone.

    Plik tekstowy changelog jest tylko informacją dla Ciebie o tym, co zmieniło się od czasu wypuszczenia ostatniej wersji moda. Poza przeczytaniem, nic z nim nie robisz. Możesz go wydrukować i wkleić sobie w ramki

    Archiwum z modem - Magnar Mod Al In One 2.3 rozpakowujesz otrzymując



    Wklejasz wszystko do data Rome 2. No oczywiście, poza instrukcją instalacji. W mod managerze zaznaczasz:

    - magnar mod pack
    - jeden z plików mających w nazwie Magnar Mod_tpy, o dowolnej liczbie tur w ciągu roku - 1, 2 lub 4. Nie wszystkie!
    - jeden z plików magnar mod _x, które nie oznaczają wprost powiększenia rozmiaru oddziału, przynajmniej nie zawsze (tylko nowo rekrutowane jednostki sa powiększone), ale także polepszone statystyki jednostek, nowe jednostki dla Rzymian plus inne rzeczy.
    - optimized magnar script odpowiada za opisane skrypty.

    Archiwum ze skryptami ściągają tylko ci, którzy mają wersję steam, czyli potrzebują plik Magnar Mod Script Pack.

  3. #13
    Chłop
    Dołączył
    Feb 2014
    Postów
    26
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Magnar Mod

    Witam wydaje mi się że to jest dobry mod ....ładnie zrobione jednostki tez...tylko mam takie pytanko bo wszystko jest na prawdę świetne ładnie zrobione...jak myślicie trzeba poczekać na spolszczenie? tego moda bo np jeśli chcę wybudować taki budynek z jednostkami pomocniczymi to, nie ma polskich znaków ..a może ktoś ma taki kłopot jak ja? i tak wg dziękuje pss to mój pierwszy post ^..^

  4. #14
    marengo
    Gość

    Re: Magnar Mod

    Magnar już upomniał się o uwzględnienie swojego moda w Unit Pack Compatybility znanym z Radiousa. Pełne spolszczenie wymaga znalezienia pasjonata tego moda, posługującego się dobrze zarówno językiem polskim, jak i angielskim, co nie jest takie oczywiste

  5. #15
    Chłop
    Dołączył
    Feb 2014
    Postów
    26
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Magnar Mod

    ,,hiuston no to mamy problem .. w sumie dzięki za szybkie odpisanie będę testował go nadal, Si widać to ,że jest mądrzejsze...gdyby mój angielski byłby lepszy ehh... bo i tak praktycznie...zbyt dużo nie mam co robić, trzeba przeboleć to,że na kartach jednostek nie ma opisu i cieszyć się owym modem jak to mówią lepszy rydz niż nic heh pozdrawiam

  6. #16
    marengo
    Gość

    Re: Magnar Mod

    Polecam używanie Magnar Mod z graficznym modem Radiousa. Przetestowałem takie ustawienie w bitwie ze standardową ilością wojaków i z podwojoną ilością żołnierzy w oddziale (320), poprawa wydajności widoczna. Jak to piszą moderzy na twcenter: niezgodności między nimi nie są znane

  7. #17
    Chłop
    Dołączył
    Feb 2014
    Postów
    26
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Magnar Mod

    dzięki zaraz luknę a pro po ,powiedz czy jak przetestujesz długo tego Magnar moda opiszesz go też po swojemu ,oczywiście gdybyś miał chwilkę czasu. Ja teraz popatrzę na to co mi napisałeś Im więcej wojaków tym lepsza rzeź a tak pro po używam, z magnar modem war cry battle zamiast close combat ^..^

  8. #18
    marengo
    Gość

    Re: Magnar Mod

    Nie sądzę, abym znalazł czas na coś więcej ponad to co już napisałem, zresztą efekt pór roku jest ładnie wyjaśniony, tłumaczyłem wszystko z angielskiego.

    Kiedy już mam czas oraz odpowiedni nastrój do grania (taki kobiecy pierwiastek we mnie, nie lubię bowiem odbębnić zwyczajnie kilku tur dla zasady), to do wyboru na chwilę obecną posiadam: kampanię Rosją w Imperial Destroyer; Anglią w NapoleonicTW; kampanię klanem, którego nazwy nawet nie pamiętam w Zmierzchu Samurajów na Radiousie i kampanię Egiptem w Rome 2, też na Radiousie, z uwagi na jego stabilność i wszechstronność zmian. W rezerwie pozostają nieinstalowane od wakacji Rome 1 i Medieval 2.

    Z nowości w Magnarze, to jutro powinien pojawić się hot fix do ostatniej odsłony, zaś Script Pack posiada bliżej nieokreśloną ilość błędów, więc używanie go jest mocno opcjonalne, to tylko wczesna wersja beta.

    Pojawiła się wersja ikonek BullGoda pod Magnar Mod (mnie tam za jedno, karty z vanilli czy zmienione)

    http://www.twcenter.net/forums/showthre ... Icon-Patch

    Konieczne są do wykonania dwa kroki:

    1. Instalacja ikonek z tego tematu według mojej instrukcji - viewtopic.php?f=577&t=14968

    2. Kolejno, subskrypcja submoda z warsztatu - http://steamcommunity.com/sharedfiles/f ... =227407154

  9. #19
    Cześnik
    Dołączył
    Aug 2011
    Postów
    222
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Magnar Mod

    port handlowy czy doki ktore wiecej dochodow daja

    aha mam pytanie czy jak mam w prowincji 2 porty to musze budowac dla kazdego z osobna swiatynie zeby dawalo 20% bonusu do dochodow czy wystarczy tylko jedna na cala prowincje i czy bedzie dawac bonusy do wszystkich portow czy trzeba dla kazdego z osobna stawiac swiatynie zeby dawalo te 20 % do kredytow ?

  10. #20
    Szambelan Awatar K A M 2150
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Gdańsk
    Postów
    2 061
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    12
    Otrzymał 52 podziękowań w 45 postach

    Re: Magnar Mod

    Doki są wojskowe, port handlowy od kasy. Bonusy ze świątyń rozciągają się na całą prowincję. Wystarczy jedną dać.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •