Strona 12 z 26 PierwszyPierwszy ... 2101112131422 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 255

Wątek: DeI - pomoc techniczna

  1. #111
    Chłop
    Dołączył
    Aug 2014
    Postów
    3
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Witam,
    Mam problem. Mam zainstalowanego Rome Total War 2 Empirior Edition ver.2.0.
    Pobrałem mod divide impreria 1.0.3 (chyba) po odpaleniu przez Mod Managera wczytywanie i się zawiesza i wyrzuca na pulpit.
    Prosze o pomoc i pozdrawiam. Mam wersje nie steamowa pobrana z http://www.moddb.com/mods/divide-et-...a.Wczesniejsza wersja 0.96 dziala bardzo dobrze wczym problem, prosze o pomoc

  2. #112
    Łowczy Awatar JanuszFanatyk
    Dołączył
    Mar 2015
    Postów
    119
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    4
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Mam problem z uruchomieniem moda, robię wszystko wg instrukcji lecz podczas uruchamiania gry pojawia się główny obrazek i ładuje się bez końca.Może być to spowodowane marnym pc? mam bodajże tylko 4 rdzenie w procku, 4gb ram i kartę DX10 geforce 9600 gt. Grałem kiedyś dużo w rome 2 bez modów i na średnich ustawieniach chodził śmiało na 20 FPS czasem na 25.
    Żaden mod mi obecnie nie działa, próbowałem uruchomić tego bo mi się spodobał po opisie, potem All in one i tez nie działa.Mimo iż jakiś rok temu dla próby odpaliłem All in one i działał.

  3. #113
    Chłop
    Dołączył
    Mar 2015
    Postów
    2
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Witam wszystkich forumowiczów,

    Mam problem techniczny z modem Divide et Impera. Mod subskrybowałem w Steam, podobnie jak spolszczenie do niego. Odpala się normalnie, chodzi płynnie jak podstawka i działa bez zarzutu na mapie kampanii. Jednakże przy kliknięciu rozpocznij bitwę najpierw pasek postępu ładuje się i dochodząc do samego końca wyrzuca do pulpitu bez żadnego komunikatu. Próbowałem już kilka frakcji i jest różnie - Królestwem Saby wyrzucało mnie póki nie zmniejszyłem rozmiarów oddziałów, Armenią nie wyrzuciło mnie, ale Scytami już tak.

    Przeszukałem forum i nie widzę rozwiązania tego problemu - jedyny pomysł jest sprzed roku i dotyczy zmiany pliku preferences.script.txt. w punkcie dotyczącym gfx_enable_directX, ale w tym pliku takiej linijki u mnie nie ma w ogóle.

    Czy ktoś z Was zna może rozwiązanie?

    Będę wdzięczny za pomoc

  4. #114
    Chłop
    Dołączył
    Aug 2010
    Postów
    23
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Cześć

    Chciałbym się dowiedzieć czy ktoś miał problem taki, który tutaj opiszę. Miałem zainstalowanego DeI razem ze spolszczeniem i działało wszystko poprawnie. Ostatnio musiałem zrobić na kompie nowego windowsa, zainstalowałem 7 tak jak poprzednio. Zainstalowałem grę, następnie DeI i powstał problem, ponieważ po kilku turach w różnych momentach gry pojawia się czarny ekran. Jest widoczny jedynie kursor którym można poruszać, słychać również dźwięk. Wcześniej gra działała bezproblemowo a teraz ten czarny ekran mimo dobrych chęci, stanowi dosyć duży problem w rozgrywce Sprawdzałem różne warianty, tzn. DeI ze steam jak również zwykły plik do data i nic, w każdym przypadku pojawia się ten nieznośny czarny ekran. Szukałem trochę w necie i widziałem, że było kilka osób(niekoniecznie z DeI) z podobnym problemem, ale nikt nie udzielił odpowiedzi jak to rozwiązać. Byłbym wdzięczny gdyby ktoś napisał chociaż jakieś sugestie jak się za to zabrać.

    E: Problem prawdopodobnie rozwiązany, zmieniłem ustawienia grafiki z ultra na bardzo wysokie i póki co śmiga po 24 turach. Może komuś się przyda taka informacja
    Ostatnio edytowane przez tito17 ; 18-03-2015 o 12:48

  5. #115
    Wojski
    Dołączył
    Dec 2014
    Postów
    53
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Po ściągnięciu ze Steama pisze, że mod jest nieaktualny. Proszę o pomoc.

  6. #116
    Pan Koala Awatar Shay Ruan
    Dołączył
    Dec 2012
    Lokalizacja
    Afryka, pierwsze drzewo z prawej
    Postów
    1 666
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    189
    Otrzymał 126 podziękowań w 91 postach
    Zaznacz w menedżerze modyfikacji "włącz nieaktualne mody" i po problemie.

    "Nie jest umarłym ten, który spoczywa wiekami, nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami"


  7. #117
    Chłop
    Dołączył
    Jul 2015
    Postów
    5
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Znalazłem kolejny problem w tym modzie ;/

    Nie mogę mianowicie budować zagrody dla rumaków i handlarza bydłem(żółte budynki w stolicy prowincji) mimo, że mam potrzebne pieniądze(cena napisana czcionką białą, nie czerwoną) i nie widać żadnego znaczka sygnalizującego brak potrzebnej technologii. To jest znany błąd czy tylko u mnie występuje?

    @Edit
    Nie dopisałem, że ikonka budynku jest przyciemniona(tak jakbym nie mógł budować tego budynku - i nie mogę. Ale dlaczego?)

  8. #118
    Wojski
    Dołączył
    Mar 2010
    Postów
    89
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Pobrałem najnowszą wersję Divide et Impera 1.05d (REQUIRES Rome 2 Patch 17 Beta) ściągnąłem patch 17 beta. Uruchamiam grę i wyskakuje pytanie: czy uruchomić grę z parametrem 1. Klikam nic się nie dzieje, gra się zawiesza. Proszę o pomoc!

  9. #119
    Łowczy Awatar JanuszFanatyk
    Dołączył
    Mar 2015
    Postów
    119
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    4
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Pomoże mi ktoś odpalić tego moda?
    Wymieniłem kilka podzespołów w kompie i wreszcie gra jest grywalna, więc chciał bym pograć w nią na tym modzie lecz się nie da bo ciągle widzę tylko początkowy splash i nic się więcej nie dzieje.

  10. #120
    Pan Koala Awatar Shay Ruan
    Dołączył
    Dec 2012
    Lokalizacja
    Afryka, pierwsze drzewo z prawej
    Postów
    1 666
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    189
    Otrzymał 126 podziękowań w 91 postach
    Podstawka też tak działa?

    "Nie jest umarłym ten, który spoczywa wiekami, nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami"


Strona 12 z 26 PierwszyPierwszy ... 2101112131422 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Pomoc techniczna
    By Lwie Serce in forum Broken Crescent
    Odpowiedzi: 67
    Ostatni post / autor: 30-05-2018, 16:03
  2. Pomoc Techniczna
    By in forum The Lord of the Rings: Total War
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 26-02-2014, 13:10
  3. Pomoc Techniczna.
    By in forum Roma Surrectum 2.5
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 16-01-2014, 23:11
  4. Pomoc Techniczna. FAQ
    By in forum Expended Greek Mod - Diadochi! XGM - Diadochi!
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 30-08-2013, 12:33
  5. Pomoc techniczna
    By buger13 in forum Invasio Barbarorvm
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 08-04-2013, 17:40

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •