Strona 1 z 17 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 166

Wątek: Hearts of Iron IV

  1. #1
    Ensis
    Gość

    Hearts of Iron IV

    Hearts of Iron IV ZAPOWIEDZIANY!
    [youtube:1pliauir]https://www.youtube.com/watch?v=Q1bvX2-XrAQ[/youtube:1pliauir]

  2. #2
    Cześnik
    Dołączył
    Jul 2012
    Lokalizacja
    Szczecin
    Postów
    336
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    96
    Otrzymał 24 podziękowań w 17 postach

    Re: Hearts of Iron IV

    Fajnie, że się nie lenią i nowe Hearts of Iron robią.

  3. #3
    Łowczy
    Dołączył
    Jan 2010
    Postów
    101
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Hearts of Iron IV

    Tak, trzeba im przyznać, że ciągle coś robią. Brawo Paradox. Nie mogę się doczekać już

  4. #4
    Podkomorzy Awatar szwejk
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Lasy Północy
    Postów
    1 800
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    206
    Otrzymał 359 podziękowań w 264 postach

    Re: Hearts of Iron IV

    Mam tylko nadzieję, że dadzą do czwórki bardziej intuicyjny interfejs i uproszczą parę przekombinowanych rzeczy...
    "A teraz słuchajcie wy, ludzie z NATO! Bombardujecie ścianę, co nie przepuszczała potoku afrykańskiej migracji do Europy, ścianę, co stopuje terrorystów . Tą ścianą była Libia. Rujnujecie ją. Wy - idioci. Za tysiące migrantów z Afryki, za wsparcie terrorystów będziecie płonąć w piekle. I tak będzie".

    Mu'ammar al - Kaddafi

  5. #5
    Szambelan Awatar adriankowaty
    Dołączył
    Jan 2012
    Lokalizacja
    Siemianowice Śląskie (k. Katowic)
    Postów
    2 909
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    375
    Otrzymał 39 podziękowań w 32 postach

    Re: Hearts of Iron IV

    Ja tam nie zamierzam kupować HoI... bo mnie ta epoka kompletnie nie interesuje. Ale czekam na nową odsłonę EU:Rome
    http://forum.totalwar.org.pl/image.php?type=sigpic&userid=5038&dateline=1420376  708
    "Wolność, Równość, Braterstwo lub Śmierć!"
    Hasło przewodnie rewolucjonistów z 1789.

  6. #6
    Salvo
    Gość

    Re: Hearts of Iron IV

    Cytat Zamieszczone przez szwejk
    Mam tylko nadzieję, że dadzą do czwórki bardziej intuicyjny interfejs i uproszczą parę przekombinowanych rzeczy...
    http://www.matchstickeyes.com/2014/0...with-dan-lind/
    Tak będzie...
    Nie wiem czy się cieszyć, czy nie...
    Mają połączyć najlepszecechy dwójki i trójki, mają uprościć rozgrywkę, mają przygotować ai do niehistorycznych zagrań...

    Uproszczenie mało mnie interesuje, w trójce właśnie ta złożoność czyniła ją grą unikatową. Boję się, że będzie mniejsza ilość prowincji Niehistoryczność ai też mnie nie interesuje - nie mam nic przeciwko jeśli zmieniamy historię, ale jestem zdania, że bez mocnej ingerencji gracza wszystko powinno przebiegać mniej/więcej torami historycznymi. Dojdzie jeszcze do sytuacji podobnych do EU4, gdzie np.Austria w 100% przypadkównie dziedziczy Węgier i Czech :/

    Grunt, że trójki niktmi nie odbierze, a tą część uważam za w pełni kompletną i najlepszą jaka dotąd wyszła od Paradoxów

  7. #7
    Stolnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Pomorze
    Postów
    1 109
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    3
    Otrzymał 30 podziękowań w 21 postach

    Re: Hearts of Iron IV

    oj czekam również... mam też nadzieję, że po wojnie dadzą trochę dłużej pograć
    Szanuj swój język - Mów po POLSKU!

  8. #8
    Salvo
    Gość

    Re: Hearts of Iron IV

    W to akurat wątpię. Raz, że to dobry materiał na DLC, dwa że wychodzi East vs. West.

  9. #9
    Salvo
    Gość

    Re: Hearts of Iron IV

    http://news.softpedia.com/news/Exclu...d-430287.shtml

    Poniżej dwa najciekawsze fragmenty - brzmi super
    [spoiler:31jkdxo8]
    Hearts of Iron IV introduces two new concepts: Production Lines and Equipment, such as a Tiger tank or a P-51 Mustang fighter. A production line is a collection of factories set up to produce a specific equipment type. The more of a specific piece of equipment it builds, the more efficient it gets and the more quickly these units will get to the front as reinforcements or new divisions.

    The tricky bit is that switching a production line over from, say, a Panzer III to a Panzer IV tank requires changes that drastically reduce the effectiveness of the line. New tanks mean new tools and new parts.

    Players will therefore be faced with a lot of tough decisions on whether or when to switch over their factories to a shiny new model or keep producing masses of equipment from their already optimized production lines. Historically, the Germans tended to switch their tank versions much more frequently than the Soviets, for example. So you had masses of T-34s facing a wide range of German armor that was powerful but not efficiently made.

    -------------------

    Yes, in a way. They won't be exactly like Hearts of Iron II tech teams which were hard to balance and tended to favor large countries heavily and restrict player freedom. We call them Research Teams this time around and they will focus more around trade-offs in research as well as providing cool historical flavor.
    [/spoiler:31jkdxo8]

  10. #10
    Podkomorzy Awatar szwejk
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Lasy Północy
    Postów
    1 800
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    206
    Otrzymał 359 podziękowań w 264 postach

    Re: Hearts of Iron IV

    Przestawianie linii produkcyjnych... Miałoby to sens, gdyby JAKOŚĆ uzbrojenia w ISTOTNY sposób wpływała na wynik starć. Np. przy wyrównanych stosunkach ilościowych.
    "A teraz słuchajcie wy, ludzie z NATO! Bombardujecie ścianę, co nie przepuszczała potoku afrykańskiej migracji do Europy, ścianę, co stopuje terrorystów . Tą ścianą była Libia. Rujnujecie ją. Wy - idioci. Za tysiące migrantów z Afryki, za wsparcie terrorystów będziecie płonąć w piekle. I tak będzie".

    Mu'ammar al - Kaddafi

Strona 1 z 17 12311 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Hearts of Iron II - Dyskusje Ogólne
    By Fallen in forum Hearts of Iron
    Odpowiedzi: 148
    Ostatni post / autor: 09-05-2016, 21:21
  2. Hearts of Iron III - Partyzantka
    By questorek2 in forum Hearts of Iron
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 09-03-2014, 18:50
  3. Hearts of Iron 3 - Porady Graczy
    By Salvo in forum Hearts of Iron
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 29-11-2013, 21:02
  4. Hearts of Iron - Własna muzyka
    By Bulbozaur277 in forum Hearts of Iron
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 14-11-2010, 11:41
  5. Darkest Hour - Hearts of Iron 2
    By Ensis in forum Hearts of Iron
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 12-10-2010, 20:49

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •