Witajcie. W ramach odnowy duchowej grzęznącego w lekkiej stagnacji, a przede wszystkim w braku rotacji świeżej krwi działu Kampanii Online, odzywam się z latarnią dla wszystkich, którzy zawsze chcieli w naszym ukochanym Medievalu 2 grać kampanię na wszystkie frakcje objęte w używanie przez żywych graczy i jeszcze nie natknęli się na to, iż to możliwe i potrafi dawać mnogość frajdy w naszym małym półświatku. Zapraszamy! Jeśli wiedziałeś, a nie spróbowałeś... spróbuj! Już nigdy nie spojrzysz z uwagą na te samo-pochwalne posty "wielkich wymiataczy single-player". Będą tylko żenować. W KO gracz Medievala 2 odczuwa prawdziwe możliwości tej gry, prawdziwe strategiczne planowanie godne szachów do 16tej potęgi. Gdy tylko przyzwyczai się człowiek do dość długo idącej tury, rozgrywki nieco innej dynamiki niż KO na Empire i innych... to razem z klimatyczną dyplomacją można odnaleźć pasję gotową wciągnąć na lata. (Ja i wielu innych)

Jako, że gra się starzeje i stąd braki w świeżości krwi... to zrywam ostatnich nieświadomych do podtrzymania ducha rozgrywania KO na Medievalu 2 - ostatnim tytule starej klasy Total War i ratowania tradycji starego działu. Zapraszamy!

viewforum.php?f=3

PS: Wszystkie porady "jak zacząć" etc znajdziecie w naszym dziale. Jeżeli macie pytania, ja chętnie też odpowiem.


Dostałem pozwolenie od Ensisa na tę jedną reklamę poza ogłoszeniem globalnym!

Twoje szczęście - Samick