Strona 3 z 13 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 127

Wątek: [DLC] Beasts of War - Units Pack

  1. #21
    Stara Gwardia / Ostatni Sprawiedliwy Awatar KLAssurbanipal
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Polska
    Postów
    4 424
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    875
    Otrzymał 950 podziękowań w 506 postach

    Re: [DLC] Beasts of War

    Co to jest?!? DLC w ZOO? Większego absurdu CA nie mogli wymyślić.

    Przecież każda z tych jednostek to zwierzęta, a te balisty i katapulty wyrzucające zwierzęta - pszczoły, skorpiony i węże to bajeczki.
    Ciekawe czy Medievalu 3 jako DLC dadzą syrenkę, bazyliszka i smoka wawelskiego...

    Jedynie na normalne jednostki wyglądają katafrakci na wielbłądach i syryjskie słonie. Choć z historycznością tych pierwszych trzeba się wstrzymać to ta druga jednostka jest mega naciągana. Seleucydzi mają przecież takie słonie, a teraz dali najemników choć i tak w opisie jest o Seleucydach.

    No ja proszę Was, to idiotyzm na porządku dziennym w kampanii używać katapult z pszczołami lub skorpionami.

    W sumie może i dobrze że to DLC. Mało kto to kupi. Gorzej jakby dali najemników z Judei i jakieś inne normalne jednostki za opłatą. A tak nie ma chociaż wielkiej straty jak ktoś tego ZOO nie kupi.
    Darowizna dla mnie jako twórcy możliwa tutaj: https://www.paypal.me/klassurbanipal


  2. #22
    Stolnik Awatar marko1805
    Dołączył
    Feb 2012
    Postów
    909
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    32
    Otrzymał 121 podziękowań w 78 postach

    Re: [DLC] Beasts of War

    Patrzę, czytam i z niedowierzaniem przecieram oczy :shock: , CA zaczyna naprawdę sięgać dna. Szkoda to nawet komentować. Mieliby dużo większe zyski, gdyby sprzedali poprawne modele rzymskich centurionów z zestawem dopracowanych np poszczególnych legionów ( choć wiem że na warsztacie jest tego pełno).
    https://picasaweb.google.com/lh/photo/nozvxNxHhuIVK9-6uWBM2RcxicG_SBK_B29mfu3dapE?feat=directlink

    Si vis pacem, para bellum

    "Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości"

  3. #23
    Podczaszy Awatar mackoff
    Dołączył
    Aug 2013
    Postów
    773
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 116 podziękowań w 83 postach

    Re: [DLC] Beasts of War

    Ja uważam że samo tworzenie unit packów nie jest złym pomysłem.

    Oczywiście jako gracz wolałbym otrzymać dodatkowy content (grywalne frakcje lub poprawione funkcjonalności gry (bo zgadzam się że nadal jest co poprawiać)) ale jednostki są miłym dodatkiem o ile nie będą kosztować więcej niż 2-3$.

    Zaznaczam że nie mam nic przeciwko unit packom ale...ten unit pack faktycznie nie wygląda zbyt dobrze. Dawać płatne balisty i katapulty oraz psy? Faktycznie gracze mogą być lekko oburzeni.

    Co innego jakbyśmy dostali na przykład elitarne jednostki w formie historycznych oddziałów starożytności (np. legiony Rzymu z danego okresu hist lub z różnych okresów, nieśmiertelnych, jakąś elitarną i unikalną jednostkę barbarzyńską, elitarne najemne oddziały spartańskie u Kartaginy itp.)

    Nie uważam że w dobie modów tworzenie unit packa jest bez sensu gdyż na modach nie da się grać bitew multiplayer - zawsze znajdzie się grupa osób która będzie zainteresowana takimi unit packami o ile tylko będą one bardziej wartościowe.
    Dołącz do grupy steam totalwar.org.pl i znajdź osoby do wspólnej gry: http://steamcommunity.com/groups/TotalWarOrgPL

    Zapraszamy także na serwer TeamSpeak 3 portalu pod adresem 178.217.186.86:11796 (bez hasła)

    ...oraz do polubienia strony na Facebook: https://www.facebook.com/totalwarorgpl

  4. #24
    Stara Gwardia / Ostatni Sprawiedliwy Awatar KLAssurbanipal
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Polska
    Postów
    4 424
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    875
    Otrzymał 950 podziękowań w 506 postach

    Re: [DLC] Beasts of War

    Pamiętajcie, że to nie są zwykłe katapulty i balisty tylko katapulty i balisty ze ZWIERZĘTAMI. W opisach jednostek jest wszystko opisane. One wyrzucają skorpiony, węże i pszczoły.
    To co Marko napisał - rozmaite legiony, byłoby świetnym pomysłem. Z kolei grzebień centuriona powinni poprawić za darmo w jednym patchu. Jak było widać na renderach ich najlepszego grafika 3d Angela Diaza, były 2 grzebienie poprzeczne i jeden tradycyjny, jednak ktoś sknocił sprawę łącząc modele i ustawił położenie wszystkich w tym samym miejscu (pewnie Lusted bo on jest szefem od jednostek).
    Ktoś mógłby sobie urozmaicić grę legionami, a nie można byłoby narzekać, bo wiadomo że w podstawowej grze każdy legion nie byłby obowiązkiem. to byłoby rozsądnym DLC. Jednak dawać 7 jednostek zwierząt to bzdura. Aż dziwota, że nie dali płonących świń w tym absurdalnym previewie. Wydaje mi się, że chodzi o młodszego gracza, który nie narzeka na forach i będzie ucieszony jak zobaczy łażące po legionistach skorpiony czy pszczoły kąsające w zadki.
    Darowizna dla mnie jako twórcy możliwa tutaj: https://www.paypal.me/klassurbanipal


  5. #25
    Łowczy
    Dołączył
    Mar 2010
    Postów
    100
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Re: [DLC] Beasts of War

    a czy ktokolwiek każe wam to kupować? o co tyle krzyku ?...

  6. #26
    Stolnik Awatar marko1805
    Dołączył
    Feb 2012
    Postów
    909
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    32
    Otrzymał 121 podziękowań w 78 postach

    Re: [DLC] Beasts of War

    Ależ nikt nie karze, ale podyskutować chyba można, od czegoś w końcu jest to forum, nieprawdaż ?
    https://picasaweb.google.com/lh/photo/nozvxNxHhuIVK9-6uWBM2RcxicG_SBK_B29mfu3dapE?feat=directlink

    Si vis pacem, para bellum

    "Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości"

  7. #27
    Stolnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Gliwice
    Postów
    849
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: [DLC] Beasts of War

    Dobra forumowicze , wszyscy jak tu jesteśmy stwierdzamy że nowe DLC jest do dupy i nie kupujemy , temat wydaje się już wyczerpany i nadaje się do zamknięcia

  8. #28
    Krwawy Kardynał Awatar Samick
    Dołączył
    Oct 2010
    Postów
    5 767
    Tournaments Joined
    9
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    171
    Otrzymał 427 podziękowań w 262 postach

    Re: [DLC] Beasts of War

    Cytat Zamieszczone przez [TIN
    _Cichy]a czy ktokolwiek każe wam to kupować? o co tyle krzyku ?...
    Jak napisano nikt nie każe i wiele osób tego nie zrobi. Chodzi o to że CA bawi się w płatne DLC (poniżej poziomu i za horrendalne kwoty) nabijając kabzę zamiast dokręcać luźne śrubki w grze i poprawiać inne niedoróbki. Gra mi się przyjemnie, ale z pewnych elementów zrezygnowałem, bo nie miały sensu (vide oblężenia).

    I tematu nie ma co zamykać, wiele osób jeszcze się pojawi chcąc wyrazić swoją opinię na ten temat, a ja nie mam zamiaru sprzątać bałaganu. Poza tym może znajdzie się ktoś odważny, który pochwali (Idź pod prąd!) najnowsze DLC.



  9. #29
    Podkomorzy Awatar Chaak
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    1 844
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    262
    Otrzymał 254 podziękowań w 191 postach

    Re: [DLC] Beasts of War

    Z tego DLC w miarę podobają mi się tylko wielbłądy. Jednak patrząc na resztę obawiam się, że za parę DLC wpadnie nam Atlantyda, hydry i inne minotaury (najlepiej z czegoś wystrzeliwane...).

    寧我負人,毋人負我。
    曹操

  10. #30
    Podczaszy Awatar mackoff
    Dołączył
    Aug 2013
    Postów
    773
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 116 podziękowań w 83 postach

    Re: [DLC] Beasts of War

    Cytat Zamieszczone przez Scooter
    Dobra forumowicze , wszyscy jak tu jesteśmy stwierdzamy że nowe DLC jest do dupy i nie kupujemy , temat wydaje się już wyczerpany i nadaje się do zamknięcia
    Jeżeli o mnie chodzi to zastanowie się nad zakupem po zobaczeniu ceny.

    Jeżeli będzie to kosztowało do 5$ to pewnie kupie z ciekawości. Jeżeli już powyżej 5$ to raczej obędę się bez opancerzonych wielbłądów :p
    Dołącz do grupy steam totalwar.org.pl i znajdź osoby do wspólnej gry: http://steamcommunity.com/groups/TotalWarOrgPL

    Zapraszamy także na serwer TeamSpeak 3 portalu pod adresem 178.217.186.86:11796 (bez hasła)

    ...oraz do polubienia strony na Facebook: https://www.facebook.com/totalwarorgpl

Strona 3 z 13 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ROME 2] Beasts of War Pack - nowe DLC
    By Samick in forum Archiwalne wiadomości
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 12-02-2014, 18:31

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •