Cytat Zamieszczone przez McAbra Zobacz posta
O, dzięki, zapomniałem o tym modzie.
Fajnie, że coś tam jeszcze tworzą.
Nastąpiła w grudniu tamtego roku reaktywacja, co mnie cieszy i ciebie zapewne też, bo jak sami napisali dużo jest zrobione a jakby im wyszło, to LoTRA wciągną nosem.

Tako rzeczą Autorzy
https://www.twcenter.net/forums/show...97433-Mod-dead!!!
Po długim czasie spędzonym na modowaniu, forach i witrynach takich jak ten (sprawy z życia, ciężkie sprawy) ... muszę powiedzieć, że nasz zespół znów jest w drodze.
Postaramy się ulepszyć wersję beta (tylko bitwy), gdy tylko będzie to możliwe, więc proszę o cierpliwość.

Wiele z wykonanych prac zostało przerobionych, inne części zostały usunięte, a inne, jako mapa kampanii, zostały ponownie całkowicie nowe ... wszystkie jednostki mają teraz lepszy wygląd, lepsze skórki i ulepszenia w modelowaniu.

Cały kod, skrypty i żadne wizualne części modu nie znajdują się w WIP ... dlatego wydanie Campaing zostanie opublikowane później.
Ostatnie przesłane tu ekrany są częścią poprawionej wersji, terenu, roślinności, tekstur traw, światła i atmosfery, jak widać, wanilii (gdzie robię pierwszą próbę jednostek) ... będzie bardzo różni się w wersji do pobrania.

McAbra gdzie jesteś?!
Spoiler: 
Kotołaki wracają, znaczy się na razie jeden, mój wirtualny syn gdzieś się też zawieruszył Wiadomo kto^^ Daję to tutaj, bo zainteresowani wiedzą o co chodzi ...