Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Warsword Conquest

  1. #1
    Cześnik Awatar T&D TWC
    Dołączył
    Apr 2011
    Lokalizacja
    Poland
    Postów
    253
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    22
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Warsword Conquest

    Szykuje sie nowy konkurent dla Grim-Aga myślę że ten mod ma spory potencjał ponadto wyszła wersja demo-beta ogarniajcie sami.
    Autorzy zakładają że wypuszczą pełną wersję w niedługim czasie.

    Wersja demo: http://www.moddb.com/mods/warsword-conq ... rd-preview

    Moje spostrzeżenia:
    Gra jak na demo wygląda nieźle, misje są głównie z podstawki ale gra się przyjemnie.
    Ponadto jest kilka plusów tej modyfikacji :
    -nowe turnieje (zachowujemy nasz własny pancerz)
    -nowi najemnicy
    -7 frakcji
    -brak początkowej misji
    -rożne rodzaje wierzchowców
    -dużo odmian bandytów(w tym goryle!)
    -różnorakie uzbrojenie dla danych frakcji
    -możliwość utworzenia bohatera danej rasy (krasnala, Khemri)
    -broń palna
    -wioskowi częściowo wyglądają jak dana frakcja(np kościotrupy)-jednak kiedy zbierasz podatki wyglądają jak normalni chłopi
    -budowanie własnych fortów
    -bitwy morskie

    Dopiero rozpocząłem grę więc jeszcze wiele przede mną!

    Krótkie info o newsach:
    Hey everyone,

    Here in the Warsword Conquest team we all wish you a happy new year, and hope you are all doing great. Let me show you the latest news regarding the mod Warsword Conquest for Warband !

    I'll begin with a few words from Del, our team captain and main modeler :

    "Dzięki wszystkim za wsparcie i pomysły na mod ;prace dobiegają końca do finalnej wersji, powinniśmy być gotowi w przyszłych miesiącach.
    Tworzenie Warsword Conquest to był długi , czasochłonny proces , a czasami trudny , ale myślę, że wszyscy zgadzają się, gdy zagracie w następną wersje , że będzie warto.
    Chciałbym dać Wielkie podziękowania dla wszystkich , którzy się przyłożyli do tworzenia modu w ciągu ostatnich kilku lat i wielkie wielkie podziękowania dla moich współpracowników moderów za pomoc w tworzeniu mojej wizji Warhammer Fantasy na Oddzialerzeczywistość . "

    W rzeczywistości czas oczekiwania jest prawie skończony! Oto główne punkty , które zostały zakończone w ciągu ostatnich tygodni :

    -drzewo tworzenia postaci fabrycznie nowy, z wieloma możliwościami reprezentujących szeroki złożoność Warhammer World.
    -Wszystkie modele dla Orków , Mrocznych Elfów i Skavens i ich broni są wykonane i wdrożone ;
    -wszystkienie standardowe dźwięki i okrzyki wojenne na każdy armie i wierzchowców są realizowane ;
    -Kilka Obszarów v typu Scene (budynki , ściany, dekoracje , ..) dla modelarzy Tomb Kings, Wysokie Elfy i Imperium, a obecnie pracuje nad Warhammer Świat elementów architektonicznych .
    -Zasady nekromancji i regeneracja dla trolli / Troll tych, którzy jedzą mięso .

    Co pozostaje do zrobienia :

    -kończąc niektóre niestandardowe misje bardziej Warhammer ;
    -3d modele jakiegoś zwyczaju i rzadkich broni , jak Skavenów Jezzail , karzeł kuszy , Dark Elf repeater kuszy i kilka innych ;
    -kończąc niektóre Warhammer efekty specjalne : głupota , Waaagh WarCry , mounstruous liderem mocy pucharowej(nie wiem jak to przetłumaczyć) , inne fajne bonusy, postaram się dodać do pracy .
    - Scening !, ale będziemy potrzebować pomocy, aby tworzyć nowe sceny przedstawiające świat Warhammer ! Niektóre z nich są już zrobione , a może widzieliście w przeszłości , ale to tylkoniewielka część gigantycznej mapie świata .

    Niektóre pomysły miałem na uwadze , uprzejmie prosimy o ich omówienia w komentarzach :

    -wyposażony w Mordheim , skazane miasta w ziemiach cesarskich jako interesującego i mają gracze uczestniczą w polowaniach Spaczenia i udziału w potyczkach w zrujnowanym mieście . Pomyśl o tzw gry roleplay .
    - wyposażony Sylvania jako "neutralnego" małej frakcji , z możliwą ewolucją Wampir Pocałunek dla gracza ... i wielu nieumarłych możliwości oczywiście .

    Wymagania: kodowania , oczywiście , ale także wiele twórców rekwizytów sceny !

    To wszystko na temat tego, że miał na myśli na dziś wiadomości ... przygotować się do niektórych screenów !
    Screeny:
    http://media.moddb.com/cache/images/mod ... _00015.jpg
    http://media.moddb.com/cache/images/mod ... _00002.jpg
    http://media.moddb.com/cache/images/mod ... _00033.jpg

    Bede edytował!!!!!!
    W najbliższym czasie zmieni mi sie nick z ,,Turumbar and death" na ,,T&D TWC"

    ,,Kibel nie jest dla zabawy!!!" Marian Paździoch
    http://demotywatory.com/i/w/7/3378.jpg

  2. #2
    Cześnik Awatar T&D TWC
    Dołączył
    Apr 2011
    Lokalizacja
    Poland
    Postów
    253
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    22
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Re: Warsword Conquest

    Moje screenshoty:
    Spoiler: 







    Ostatnio edytowane przez Ensis ; 26-06-2014 o 09:54
    W najbliższym czasie zmieni mi sie nick z ,,Turumbar and death" na ,,T&D TWC"

    ,,Kibel nie jest dla zabawy!!!" Marian Paździoch
    http://demotywatory.com/i/w/7/3378.jpg

  3. #3
    Ensis
    Gość

    Re: Warsword Conquest

    I jak tam gra? Warto już teraz zagrać?

  4. #4
    Cześnik Awatar T&D TWC
    Dołączył
    Apr 2011
    Lokalizacja
    Poland
    Postów
    253
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    22
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Re: Warsword Conquest

    To jest wersja demo mimo to myślę ze warto w nia zagrać na razie u mnie w Khemri mamy wojnę z południowymi krasnalami i choć maja sama piechotę to często dostaje niezłe bęcki...
    W najbliższym czasie zmieni mi sie nick z ,,Turumbar and death" na ,,T&D TWC"

    ,,Kibel nie jest dla zabawy!!!" Marian Paździoch
    http://demotywatory.com/i/w/7/3378.jpg

  5. #5
    Cześnik Awatar T&D TWC
    Dołączył
    Apr 2011
    Lokalizacja
    Poland
    Postów
    253
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    22
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    Hejka wyszła właśnie nowa wersja i taka prośba leci jak ktoś ma konto na nexusie(ja zapomniałem loginu i hasła) to niech zuploaduje mod na jakąś inna stronkę:
    http://www.nexusmods.com/mbwarband/mods/5890/?

  6. #6
    Stolnik Awatar Aztec
    Dołączył
    Jan 2013
    Lokalizacja
    Góry Świętokrzyskie
    Postów
    1 148
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    35
    Otrzymał 44 podziękowań w 37 postach
    Uwielbiam krasnoludzkie oddziały
    Popraw podpis

  7. #7

  8. Użytkownicy którzy uznali post Ensis za przydatny:


  9. #8
    Wielki Kuń Awatar Lwie Serce
    Dołączył
    Mar 2012
    Lokalizacja
    Siodło rumaka
    Postów
    9 896
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    452
    Otrzymał 326 podziękowań w 212 postach
    Fajnie, że twórcy dalej ulepszają swoje dzieło. Grał ktoś? Zmiany są warte by pobrać i zagrać?

    Niech żyje Gwardia!

  10. #9
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Właśnie pobieram. Dam znać, jak tylko trochę ugram tego moda.

    EDIT:
    Po pierwsze nie widzę w ogóle żadnych osad na terenie Kislevu, nawet stolicy tego państwa nie ma. Mam nadzieję, że w najbliższym czasie wprowadzą jednostki z Grim Age'a i utworzą tę frakcję. Bardzo bym chciał ujrzeć podział Imperium na te mniejsze księstwa połączone pod berłem Karla Franza. Trolle Chaosu nadal są za mocne.
    Gobliny jako bandyci posługują się teraz wilkami tzn. są wilczymi jeźdźcami. Są ogólnie mieszanką teraz spieszonych goblinów z wilczymi jeźdźcami.
    Cudnie wyglądają wielkie miecze jako straż królewska. Szkoda, że nadal Karl Franz nie wygląda zbyt imponująco jak na postać z Army Booka Imperium.
    Mam zamiar grać przywódczynią jednej z armii Imperium. Jak dłużej pogram, to coś jeszcze dopiszę.
    Liczę jednak, że wkrótce poprawią też niektóre miasta tzn. uczynią Wolfenburg dużym miastem, co nieco rozbudują tereny Estalii i dodadzą do Chaosu armię demonów, których brakuje mi w tym modzie.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  11. Następujących 2 użytkowników podziękowało Arroyo za ten post:


  12. #10
    Podkomorzy Awatar Wonsz
    Dołączył
    Jul 2012
    Lokalizacja
    Kattegat
    Postów
    1 718
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    237
    Otrzymał 88 podziękowań w 64 postach
    Pomimo iż uniwersum Warhammera nie znam zbytnio (jest chaos jest imperium są szczury są krasnoludy i to wszystko ) to zagram i napisze swoje odczucia, mam nadzieje że jest magia, zawsze chciałem być pancerną puszką jak wojownicy chaosu z Call Of Warhammer władającą wielgachnym toporem by zaraz zmienić sobie na firebola wszystko (i wszystkich) dookoła spopielić
    "Liczko ma gładkie i mowę kwiecistą
    Czarci ten pomiot z naturą nieczystą
    Życzenia Twe spełni zawsze z ochotą
    Da Ci brylanty i srebro i złoto
    Lecz kiedy przyjdzie odebrać swe długi
    Skończą się śmiechy, serdeczność, przysługi
    W pęta Cię weźmie zabierze bogactwo
    Byś cierpiał katusze, aż gwiazdy zgasną"


Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Star Wars Conquest
    By McAbra in forum Modyfikacje do Mount&Blade
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 09-03-2014, 09:57
  2. Ancient Conquest 1.0
    By Paweł-K in forum Mody wszelakie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 19-02-2014, 11:38
  3. Europa Universalis IV: Conquest of Paradise
    By Ensis in forum Europa Universalis
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 17-11-2013, 16:50
  4. Eras Total Conquest-KO
    By Ostrzwtlumie in forum Medieval II Kampanie
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 06-08-2013, 20:18
  5. Eras Total Conquest - lista AAR
    By Samick in forum Eras Total Conquest
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 07-04-2013, 13:33

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •