Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Polish Regiments Unit Pack for DME

  1. #1
    Cześnik Awatar lvcas
    Dołączył
    Nov 2009
    Postów
    212
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 6 podziękowań w 4 postach

    Polish Regiments Unit Pack for DME

    Cześć,
    Z uwagi na liczne pytania i pomyłki, postanowiłem rozdzielić temat dot. jednostek polskich do DME od tych, które obecnie są przygotowywane pod ID. W tym temacie mozna pobrać najnowszą wersję modyfikacji przygotowaną przez Starego_Marcina. Do niego też proszę kierować ewentualne pytania.


    Wersja pod DME - Mod wymaga zainstalowania DarthMod Empire w wersji Platinum 8.0.1 (najlepiej czysta instalacja bez dodatków) i umieszczenia wpisów w User Script w dwóch pierwszych wersach pliku.
    UWAGA! Na chwilę obecną mod kompatybilny wyłącznie z angielską (oryginalną)wersją językową.


    Wersja dla DarthMod (beta)/DARTHMOD beta version

    Wersja beta przygotowana przez Starego Marcina do pobrania tutaj:
    http://file4u.pl/download/4963967/PO....file4u.pl.zip

    b]ZAWARTOŚĆ[/b]
    Modyfikacja zawiera plik z nowymi jednostkami RON-u oraz zmodyfikowany mod Polish Units v.2 Szwajcara


    NOWE JEDNOSTKI

    Regimenty z modyfikacji Polish Units v.2 Szwajcara (na modelach m. inn Wangrin'a, PrisonNeo, Megasalexandros, Joedreck'a.
    Ponad 70 nowych jednostek dla RON

    Pozdrawiam
    TENDIT IN ARDUA VIRTUS

  2. #2
    Łowczy
    Dołączył
    Oct 2012
    Postów
    148
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Polish Regiments Unit Pack for DME

    Już wiem co w moim wydaniu powodowało brak opisów - nie dołączyłem pliku DME, w którym znajduje się startpos ops:

    Bardzo przepraszam poszkodowanych, niedługo mam zamiar wypuścić sporo poprawioną wersję submoda i dołączę ten plik.
    Jeżeli ktoś jest zdesperowany, to może skorzystać z wersji moich kolegów pod Darth moda Zdaje się plik ma nazwę DME_Poland2 i w nim jest folder DME, który kopiujemy do empire/data i zastępujemy pliki.
    Jak mówiłem jest tam startpos Ivcasa w oryginalnej formie, na razie go nie ruszyłem.

    W nowej wersji będzie trochę poprawionych bugów po Darth i CB, m.in. piechota pustynna nie wali z pancerfaustów , poprawiłem również błąd pojawiający się przy oblężeniu Persji oraz Moghalu, tego nawet oryginalny mod jeszcze nie ma :roll:
    Jeżeli ktoś jeszcze nie przerzucił się na ID i gra w wersję submoda z moimi poprawkami, to proszę o sugestie poprawek - mam malutko czasu na testowanie.
    Pozdrawiam

  3. #3
    Chłop
    Dołączył
    Apr 2014
    Postów
    4
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Witam, nie chciało przyjąć mi starego hasła, więc lekka zmiana nicka.

    Wklejam linka do nowej wersji submoda z poprawionymi statystykami do grafik Szwajcara i Ivcasa.

    Tym razem będą opisy jednostek i reform, jeden z plików jest startposem Ivcasa i nie umieszczamy innych np z CB.

    Można grać razem z submodem C.B. 2.2 (polecam mnóstwo jednostek dla innych państw), lub bez niego.

    Wersja z poprawkami statystyk, m.in. poprawiłem kilka moich błędów z wcześniejszej wersji, jeszcze nie ruszałem reform i innych państw.

    Gorąco polecam, Polską gra się świetnie, jestem po > 200 tur i nadal jest ciekawie.

    http://sh.st/wQMZZ


    UWAGA! Nie sprawdziłem, okazało się, że ten uploader jest jakiś podejrzany, poza tym chce kasę za pobranie. Poszukam darmowego, przyjemnego do pobierania, na razie proszę się wstrzymać z pobieraniem.

    p.s.
    Proszę o p.m. z komunikatem, czy już wszystko hula jak trzeba

    Pozdrawiam.



    EDYCJA:

    Oto link do innego serwera, miłego grania

    http://przeklej.org/file/vPZCWU/Pola...Empire.0.9.zip
    Ostatnio edytowane przez Old Marcin ; 07-05-2014 o 12:32

  4. #4
    Łowczy Awatar Mitusonator
    Dołączył
    Mar 2013
    Postów
    161
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    6
    Otrzymał 11 podziękowań w 9 postach
    Brakuje nazw jednostek pewnie dlatego że niema pliku DME_UPC_v6_3 (nie ma też CB_models i CB_2.2models)

  5. #5
    Chłop
    Dołączył
    Apr 2014
    Postów
    4
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mitusonator Zobacz posta
    Brakuje nazw jednostek pewnie dlatego że niema pliku DME_UPC_v6_3 (nie ma też CB_models i CB_2.2models)
    Sądzę, że plik DME_UPC_6_3 powinien być w modzie Darthmod platinum 8.01, czyli najnowszej wersji moda, nie modyfikowałem tego pliku i nie nadpisywałem. Jeżeli chodzi o pliki CB, to plik CB zawarty w modzie przeznaczony jest dla tych, którzy chcą grać z tym modem (opcja). W tym wypadku wgrywamy moda CB 2.2 z TW Center i nadpisujemy plik CB_core2.2 z mojego pliku. Nie umieszczałem całego submoda w archiwum.
    Brak opisów, myślałem że uporałem się z tym problemem, jeżeli zrobiłeś jak w opisie i nie wgrywałeś "startpos" z innych modów (jeżeli masz jakieś inne submody, to raczej mają swoje startposy), można spróbować jeszcze raz nadpisać plik startpos z mojego archiwum (ale nie gwarantuje, że dodatkowe submody będą dobrze działały).

    Dziękuję, za info, jeżeli zrobisz jak napisałem, to napisz czy już jest ok.
    Pozdrawiam


    PS

    Causa Beli 2.2 ma bład z Prusakami, jakas ich jednostka elitarna powoduje zatrzymanie sie obrazu, jest to niezalezne od polskiego modu i moze kiedys odkryje co to, ze wzgledu na sposob zawieszenia gry, jest trudniejsza do wykrycia.
    Ostatnio edytowane przez Old Marcin ; 26-06-2014 o 20:46

  6. #6
    Wojski
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    77
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Nadal działa wyłącznie z angielską wersją językową?

  7. #7
    Chłop
    Dołączył
    Apr 2014
    Postów
    4
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    UWAGA! OSTATECZNIE POPRAWIONA WERSJA!

    Mam na myśli brak polskich nazw. Natomiast poprawa statystyk jest na tym samym etapie co w poprzednim uploadzie
    Niestety z powodu poważnej choroby w rodzinie nie jestem w stanie w najbliższym czasie kontynuować poprawek, w zasadzie te błędy z uploadem plików, to też efekt roztargnienia.
    Mitusonator miał rację, nie dołożyłem poprawionego pliku DME_UPC_v6_3.

    Natomiast w tym uploadzie nie dodałem plików z C.B. submoda, być może one mieszały trochę sprawę u użytkowników łączących Darth_moda z innymi modami. Jeżeli ktoś chce, mogę wysłać na priva poprawiony C.B_Core2.2 jest to mały plik z poprawionymi statsami tegoż submoda, reszty plików nie trzeba poprawiać.
    Zachęcam do korzystania z tego submoda, gdyż bardzo poprawia roster wschodnich państw, a i wielu zachodnich także.

    Moje zmiany są do użytku publicznego, można robić z nimi wszystko są to poprawki statystyk do submoda Poland2 produkcji Szwajcara i Ivcasa, bardzo polecam, polskie wojska wyglądają przepięknie, często toczę bitwy na zwolnieniu, po to tylko, żeby pooglądać sobie polskie jednostki.

    Oto Strona z modem:

    http://przeklej.org/file/Wt29pn/Pola...mpire.0.91.zip


    Pozdrawiam.

  8. #8
    Łowczy Awatar Mitusonator
    Dołączył
    Mar 2013
    Postów
    161
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    6
    Otrzymał 11 podziękowań w 9 postach
    Będzie można teraz zagrać Polską
    (nie odpisałem w temacie bo już nie grałem w empire i zwyczajnie zapomniałem )

  9. #9
    Chłop
    Dołączył
    Feb 2012
    Postów
    5
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Witam serdecznie,

    Mam problem z powyższym modem. Gra się crashuje za każdym razem, gdy kończę bitwę i wracam do mapy kampanii.
    Identyczna sytuacja ma miejsce, gdy chce np. wrócić z mapy kampanii do menu głównego.
    Jestem laikiem jeśli chodzi o mody do Total War, być może coś robię nie tak?

    Korzystam z darthmod 8.01 platinum, żadnych innych modów nie posiadam.
    Czysty DME śmiga aż miło.

    Czy ktoś spotkał się z takim problemem?

  10. #10
    Chłop
    Dołączył
    Jul 2020
    Lokalizacja
    CK
    Postów
    1
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Posiada jeszcze ktoś plik z jednostkami od Starego Macieja?

Podobne wątki

  1. Polish Regiments Unit Pack v.1.1 for IMPERIAL DESTROYER
    By lvcas in forum Mody uzupełniające
    Odpowiedzi: 436
    Ostatni post / autor: 30-05-2020, 23:44
  2. Radious Unit Pack 2 - Rise of an Empire
    By Przemek115 in forum Radious Mods
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 18-10-2013, 18:05
  3. Carthage-Unit-Pack
    By Salvo in forum Mody uzupełniające
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 16-09-2013, 12:37
  4. DLC - Sengoku Jidai Unit Pack
    By Amrod in forum Total War: Shogun 2
    Odpowiedzi: 56
    Ostatni post / autor: 07-05-2012, 22:59

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •