Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 52

Wątek: DeI - zapowiedź wersji 0.8

  1. #21
    Szambelan Awatar K A M 2150
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Gdańsk
    Postów
    2 061
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    12
    Otrzymał 52 podziękowań w 45 postach

    Re: DeI - zapowiedź wersji 0.8

    Cytat Zamieszczone przez marengo
    Jestem bezideowy jeżeli chodzi o mody pod Rome 2, więc nie pasuję tutaj i prawdę mówiąc zamierzam trochę zgasić Waszą radość. Oto podsumowanie na gorąco zakończonego już spotkania CA z moderami:

    - modowanie muzyki nigdy nie będzie możliwe, w każdym bądź razie nie dzięki pomocy CA
    - nie będzie ulepszenia dyplomacji w postaci chociażby wymiany regionów
    - nie będzie można modyfikować miast i regionów
    - modyfikowanie mapy kampanii może będzie osiągalne (narzędzia do modyfikowania mapy zostaną wydane w bliżej nieokreślonej przyszłości)
    - twórcy gry postarają się poprawić CAI i BAI w patchach
    - patch nr 10 prawdopodobnie w tym tygodniu

    Jutro Wangrin opublikuje większą notkę na ten temat. Wiadomości pochodzą od Noif de Bodemloze.

    Tym mnie akurat nie zaskoczyłeś, przewidywałem właśnie takie wyniki tego spotkania Co do narzędzi do mapy to zostaną pewnie wydane dopiero niedługo przed premierę kolejnej części jak wszystkie dodatki i DLCki wyjdą.


    Rafkos, jakby Ci się ta sztuka udała to zostaniesz nowym bogiem na forach TW

  2. #22
    Stolnik Awatar marko1805
    Dołączył
    Feb 2012
    Postów
    909
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    32
    Otrzymał 121 podziękowań w 78 postach

    Re: DeI - zapowiedź wersji 0.8

    - modowanie muzyki nigdy nie będzie możliwe, w każdym bądź razie nie dzięki pomocy CA
    - nie będzie ulepszenia dyplomacji w postaci chociażby wymiany regionów
    - nie będzie można modyfikować miast i regionów
    - modyfikowanie mapy kampanii może będzie osiągalne (narzędzia do modyfikowania mapy zostaną wydane w bliżej nieokreślonej przyszłości)
    - twórcy gry postarają się poprawić CAI i BAI w patchach
    - patch nr 10 prawdopodobnie w tym tygodniu
    No tak, moderzy przyjechali, wypili, zjedli, pogadali o dupie Maryni, dowiedzieli się, że będą mogli niewiele, CA mgliście obiecało, że postara się coś tam wydać, poprawić itp. CA zyskało chwilę ożywienia i... na tym koniec. Jaki był sens tego spotkania ? Tylko marketingowy dla CA.
    Jeśli ktoś liczył na więcej, cóż......

    Jeśli chodzi o DeI poczekam do nowego systemu AOR, który dla Rzymu zapowiada się szczególnie ciekawie albo i nawet do wersji 1.0 ten mod naprawdę ocalił dla mnie sens dłuższej gry w Rome II ,która na obecnym etapie nawet w wersji podstawowej nie jest grą złą, ale miała szanse zostać najlepszą z serii, szanse , którą niestety moim zdaniem zmarnowano.
    https://picasaweb.google.com/lh/photo/nozvxNxHhuIVK9-6uWBM2RcxicG_SBK_B29mfu3dapE?feat=directlink

    Si vis pacem, para bellum

    "Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości"

  3. #23
    Chłop
    Dołączył
    Feb 2014
    Postów
    26
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: DeI - zapowiedź wersji 0.8

    Ale zauważ ,że ostatnio większość nowych gier....praktycznie jest bez duszy swoich przodków,...Niby wszystko jest w ładnej grafice podoba,się,ale brakuje tego serca....najważniejsze jest teraz jedynie,to bo już nie odwrócimy przeszłości możemy Liczyć na Nowe patche,tak samo,Mody ....Jest jeszcze moim skromnym zdaniem nadzieja i tak jest już lepiej niż było, Powinniśmy nawet skromnym dziękuje,,,dziękować za każdy mod,...za każdą próbę ..by ocalić swój kochany Rzym pozdrawiam^^

  4. #24
    Stolnik Awatar marko1805
    Dołączył
    Feb 2012
    Postów
    909
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    32
    Otrzymał 121 podziękowań w 78 postach

    Re: DeI - zapowiedź wersji 0.8

    Zgadzam sie z Tobą, widocznie takie czasy , tym większe brawa dla moderów,że z tego potrafią zrobić grę która ma to coś.
    https://picasaweb.google.com/lh/photo/nozvxNxHhuIVK9-6uWBM2RcxicG_SBK_B29mfu3dapE?feat=directlink

    Si vis pacem, para bellum

    "Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości"

  5. #25
    marengo
    Gość

    Re: DeI - zapowiedź wersji 0.8

    Fakt, CA od lat ignoruje postulaty moderów, liczę jednak iż poza zwykłą kokieterią, spotkanie zaowocuje uwzględnieniem części uwag w postaci poprawek do gry autorstwa CA, co będzie sukcesem. Nie w takim wymiarze, jaki jest oczekiwany, ale lepsze to niż pozostać z niczym. Z drugiej strony, CA mogło o wszystkich niedomaganiach swojej gry przeczytać na stronach twcenter.

    Co do plików WWise, to podobno używa ich Saints Row 3 i można je modować za pomocą darmowego narzędzia.

    Skoro motywem przewodnim tematu jest wyraz "zapowiedź" , to mogę tutaj napisać, że począwszy od patcha nr 10 centurionowie będą mieli na hełmie grzebień umieszczony w pozycji horyzontalnej.

    Edit. Jack Lusted potwierdził jedynie, że taka zmiana będzie wprowadzona, tylko nie wiadomo kiedy :?:

  6. #26
    Stolnik Awatar marko1805
    Dołączył
    Feb 2012
    Postów
    909
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    32
    Otrzymał 121 podziękowań w 78 postach

    Re: DeI - zapowiedź wersji 0.8

    Mamy wersje 0.8. Tak więc pobierać i testować
    https://picasaweb.google.com/lh/photo/nozvxNxHhuIVK9-6uWBM2RcxicG_SBK_B29mfu3dapE?feat=directlink

    Si vis pacem, para bellum

    "Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości"

  7. #27
    Chłop
    Dołączył
    Feb 2014
    Postów
    26
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: DeI - zapowiedź wersji 0.8

    To się instaluje teraz tylko....Patch 10 pewnie będzie na dniach mamy też spolszczenie Wszystko idzie w dobrym Kierunkowi ^^..^^ możemy mieć nadzieje ,że będzie coraz lepiej...Myślę tylko czy sobie submody jakieś zainstalować ....,Ale jeszcze zobaczę ,,Ku chwale Rzymu''

  8. #28
    Podczaszy
    Dołączył
    Nov 2009
    Postów
    617
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    19
    Otrzymał 21 podziękowań w 19 postach

    Re: DeI - zapowiedź wersji 0.8

    Ja nie wiem, czy nie poczekać na uzupełnienie ukonek jednostek przez BullGoda, podokładali tych żołnierzyków i teraz jedne są śliczne i realistyczne drugie rycinowate. Szukam spolszczenia póki-co.
    Byłem spragniony a nie napoiliście mnie...

  9. #29
    Łowczy
    Dołączył
    Feb 2010
    Postów
    148
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    7
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: DeI - zapowiedź wersji 0.8

    Ja to chyba zrezygnuję z ikonek BullGoda... Wolę te Rafkosa, tylko że brakuje mu tych samych ikonek co w modzie BullGoda

  10. #30
    Łowczy Awatar Rafkos
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Bolesławiec, Dolny Śląsk
    Postów
    192
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    4
    Otrzymał 26 podziękowań w 11 postach

    Re: DeI - zapowiedź wersji 0.8

    Przeczytałem, że jest trochę błędów z 0.8. Głównie CTD wywołany błędami w teksturach niektórych jednostek, na ich miejscu sprawdziłbym z osobna każdą dodaną jednostkę i naprawił te, które powodują crashe lub nie mają grafik.
    Co do spolszczenia, w wersji dostępnej na TWC dodałem kilka poprawek i przepuściłem wszystko przez Worda w celu sprawdzenia błędów.

    Mam do Was pytanie, wolicie pobierać tłumaczenie ze Steama z auto-aktualizacją czy z forum jak dotychczas?

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. DeI 0.9 - Wieeelka zapowiedź!
    By K A M 2150 in forum Divide et Impera
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 31-05-2014, 15:13
  2. [DLC] Hannibal at the Gates - oficjalna zapowiedź
    By Samick in forum Archiwalne wiadomości
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 27-03-2014, 18:04
  3. DeI - zapowiedź wersji 0.85
    By K A M 2150 in forum Divide et Impera
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 25-03-2014, 00:41
  4. [ROME 2] Patch 4 i zapowiedź patcha numer 5
    By Ensis in forum Archiwalne wiadomości
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 11-10-2013, 16:18

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •