Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Ensis vs Lwie Serce 2

  1. #1
    Wielki Kuń Awatar Lwie Serce
    Dołączył
    Mar 2012
    Lokalizacja
    Siodło rumaka
    Postów
    9 896
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    452
    Otrzymał 326 podziękowań w 212 postach

    Ensis vs Lwie Serce 2

    Kolejna bitwa między Ensisem (Nieumarli), a Lwim Sercem (Elfy) stoczyła się na równinach, ozdobionych gdzieniegdzie zagajnikami. Założenia walki były w gruncie rzeczy podobne, główne starcie rozegrało się w centrum mapy, na wschód zaś dwie strony wysyłały szybkich wojowników, rozkazując im zdobyć wioski i wyeliminować swych oponentów, na jakich natrafią. Do pierwszej walki doszło przy samym krańcu mapy, na zachodzie, gdy elficki łucznik usiłował obronić wioski przed nieumarłymi. Niewiele krzywd im wyrządził, toteż ofensywa mrocznych wojowników była udana. Niedaleko jeziora, nieumarli zachęceni nocą, pewni swej przewagi uderzyli na wioskę, którą broniła elficka szamanka. Wytrzymała jednak atak i wycofała się na tyły, zaś szkielety wpadły w zasadzkę drzewców, nie mogąc ich pokonać. Czarnoksiężnik kazał swych podwładnym wstrzymać atak, wobec niekorzystnych wydarzeń. Tymczasem na wschodzie, walkę podjęli po stronie elfickiej dwaj jeźdźcy i mag, zaś po stronie nieumarłych, dwa duchy, nietoperz i szkielet. Elfy, widząc że nie mają szans w nocy postanowiły przebić się i zabarykadować w wiosce, jednemu się udało, drugi pozostał na swojej pozycji. Rzecz jasna nieumarli nie ustąpili, ale nie dali rady wygnać jeźdźca. O świcie dopiero gdy duchy zostały pokonane, ustąpili. Na zachodzie, nieumarli przypuścili potężną ofensywę, zadając Elfom znaczne straty, jednak widząc potęgę drzewców, co chwila wpadając w zasadzki i stamtąd musieli się wycofać. Elfy, uzyskawszy przewagę, i na wschodzie, i na zachodzie okrążyły twierdzę nieumarłych. Jednak ci nie poddali się łatwo, sam czarnoksiężnik wyeliminował wielu mieszkańców lasu, swymi potężnymi czarami. Jednak elfickich wojsk wciąż przybywało i wkrótce, dzielny opór mrocznych wojsk się załamał.
    Tym razem to Lwie Serce został zwycięzcą.
    Spoiler: 







    Ostatnio edytowane przez Ensis ; 23-04-2014 o 11:27

    Niech żyje Gwardia!

  2. #2
    Ensis
    Gość

    Re: Ensis vs Lwie Serce 2

    Od siebie dodam że pierwszy raz grałem Nieumarłymi, a Drzewce są za silne. Na te dwie rzeczy zwalę swoją porażkę.
    Dzięki Lwie za rozgrywkę, musimy to kiedyś powtórzyć!

  3. #3
    Wielki Kuń Awatar Lwie Serce
    Dołączył
    Mar 2012
    Lokalizacja
    Siodło rumaka
    Postów
    9 896
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    452
    Otrzymał 326 podziękowań w 212 postach

    Re: Ensis vs Lwie Serce 2

    Pewnie że powtórzymy Hehe z tymi drzewcami to i ja się zdziwiłem że tak wyjdzie, tanie, silne, wytrzymałe, i jeszcze można urządzać zasadzki. Choć szczerze to na początku myslałem że oberwę, bo elfy są słabe na nieumarłych, gdyby nie drzewce to byś mnie załatwił

    Niech żyje Gwardia!

Podobne wątki

  1. McAbra vs Lwie Serce 2
    By Lwie Serce in forum Multiplayer i sprawozdania
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 07-03-2014, 18:40
  2. McAbra vs Lwie Serce
    By Lwie Serce in forum Multiplayer i sprawozdania
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 06-03-2014, 19:33
  3. Ensis vs Lwie Serce 3
    By Lwie Serce in forum Multiplayer i sprawozdania
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 25-02-2014, 18:11
  4. Kot vs Lwie Serce
    By Lwie Serce in forum Multiplayer i sprawozdania
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 23-02-2014, 14:50
  5. Ensis vs Lwie Serce
    By Lwie Serce in forum Multiplayer i sprawozdania
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 16-02-2014, 15:01

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •