Pokaż wyniki od 1 do 10 z 134

Wątek: Boks

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    voitek
    Gość

    Boks

    Zakladam nowy na temat boksu, poniewaz poprzedni dotyczyl tylko polskiej "walki stulecia"

    Ogladalem przed chwila walke Walujewa i Haye'a i... jestem totalnie zniesmaczony. To co sedziowie zrobili przechodzi ludzkie pojecie, przekret dokladnie taki sam kiedy Michalczewski walczyl z Gonzalezem.

    Haye biegal dookola Rosjanina i nic nie robil, mimo to sedziowie dali mu wygrana. Po walce, w studiu komentatorzy tez podzielali moje zdanie.

    A moze ktos z was ogladal walke? Moze sie wypowiecie

  2. #2
    Pan Koala Awatar Shay Ruan
    Dołączył
    Dec 2012
    Lokalizacja
    Afryka, pierwsze drzewo z prawej
    Postów
    1 666
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    189
    Otrzymał 126 podziękowań w 91 postach
    Coś tu cicho a jest o czym pisać. Krzysztof Głowacki obronił pas WBO w wadze junior ciężkiej


    "Nie jest umarłym ten, który spoczywa wiekami, nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami"


  3. #3
    Administrator*kotołak*archimandryta z Konstantynopola Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 408
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    522
    Otrzymał 485 podziękowań w 346 postach
    Jedyny nasz mistrz, a ostatnia walka to był kryminał, musiał ją przegrać. Myślę, że Kliczko by też tak stronnicze sędziowanie i zachowanie przeciwnika załatwiło.
    Jednak nasi bokserzy nie wyciągają wniosków z przeszłości i mimo ogromnego szacunku do Główki, to nie widać progresu. Powinien zmienić trenera i managera, bo ugrzęźnie jak Diablo Włodarczyk .
    Ostatnio edytowane przez Eutyches ; 18-12-2019 o 08:58
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •