Strona 3 z 14 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 134

Wątek: Boks

  1. #21
    Chłop
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    18
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Boks

    Cytat Zamieszczone przez KWidziu
    Ciekawe, bo oglądałem bez... koleś może i zadawał ciosy, ale w pewnym momencie zacząłem czytać książkę, bo cytując klasyka "tu nic się nie dzieje...". Może i jest to nadzieja boksu - ciekawe tylko na co.
    Przyznaje walka w sumie byla na remis czyli pas powinnien zostac u Walujewa mimo to dobrze sie stalo bo rusek nie powinnien tego pasa miec tylko Holyfield . Co do tej świezosci Haya to chodzilo mi o to ze jest pyszalkiem (slynna koszulka z glowami braci Kliczko) ,a tacy wzbudzaja emocje , a emocje to ciekawsze walki (chyba nie zaprzeczysz ze walki z udzialem Walujewa nie sa zbyt ciekawe) i wiecej kasy dla promotora dlatego wygral Tak w ogole to mysle ze Haye dlugo tym mistrzem nie pobedzie (Povetkin , Ruiz, Arreola ,Adamek jak dla mnie sa lepsi od niego albo rowni).

  2. #22
    Stolnik
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    1 190
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Boks

    Ta walka była nudna - można mówić o dostosowaniu taktyki, ale ten pięściarz zwyczajnie unikał walki. Jakimś cudem Holyfield był w stanie walczyć w półdystansie i unikać ciosów samemu zadając serie. Czagajew też potrafił walczyć, a Haye wygrał za spieprzanie po ringu. To jest kuriozum
    Ni mówię raczej o Haye', ale bardziej o Holyfieldzie fakt walka tego pierwszego ciekawa nie była zresztą zadziałała chyba podobna postawa co i przy tej Holyfielda tzn czarny był za mało przyszłościowy (bo już stary i za długo nie powalczy) to wygrał Rosjanin, teraz podobnie
    NIE ZAPOMNIJ CHULIGANIE, ZJEŚĆ TATARA NA ŚNIADANIE!

    Lektorat z łaciny
    Od czego pochodzi słowo studiować?
    Studeo, studere, starać się, zwłaszcza zdawać kolejne egzaminy

  3. #23
    Podkomorzy
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    1 453
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Re: Boks

    Tu to się Panowie zgadzamy. Tylko co Adamka to ja mam spore wątpliwości - chłopak musi jeszcze się trochę otrzaskać, a i wiek już taki, czytaj kruca bomba mało casu - jakby trochę za późno przeszedł do wagi ciężkiej i w niej też zbyt długo nie powalczy.
    "Socjalizm świetnie nadaje się do fałszowania świadomości zbiorowej, gdyż jest intelektualną pokusą ćwierćinteligenta."

    "Walenie głową w mur to czynność o dużym znaczeniu poznawczym: uzmysławia ona walącemu siłę muru w sposób niezwykle dobitny i plastyczny – inaczej znałby ją tylko ze słyszenia."

    Stefan Kisielewski

  4. #24
    Chłop
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    18
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Boks

    Cytat Zamieszczone przez KWidziu
    Tu to się Panowie zgadzamy. Tylko co Adamka to ja mam spore wątpliwości - chłopak musi jeszcze się trochę otrzaskać, a i wiek już taki, czytaj kruca bomba mało casu - jakby trochę za późno przeszedł do wagi ciężkiej i w niej też zbyt długo nie powalczy.
    Adamek nie jest "pierwszej mlodosci", ale moze jeszcze sporo powalczyc taki Holyfield kiedy walczyl z Walujewem mial chyba 45 lat wiec wszystko jeszcze przed Adamkiem

  5. #25
    Podkomorzy
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    1 453
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Re: Boks

    Adamek nie jest "pierwszej mlodosci", ale moze jeszcze sporo powalczyc taki Holyfield kiedy walczyl z Walujewem mial chyba 45 lat wiec wszystko jeszcze przed Adamkiem
    Nie porównywałbym Adamka do Evandera Holyfielda. Szczególnie mając na względzie brak jakichkolwiek osiągnięć w wadze ciężkiej tego pierwszego. Adamkiem mogę się zachwycić jak zobaczę dobrą walkę w wadze ciężkiej z poważnym przeciwnikiem.
    "Socjalizm świetnie nadaje się do fałszowania świadomości zbiorowej, gdyż jest intelektualną pokusą ćwierćinteligenta."

    "Walenie głową w mur to czynność o dużym znaczeniu poznawczym: uzmysławia ona walącemu siłę muru w sposób niezwykle dobitny i plastyczny – inaczej znałby ją tylko ze słyszenia."

    Stefan Kisielewski

  6. #26
    Podczaszy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Wolny Ślonsk
    Postów
    709
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Boks

    Manny Pacquiao (50-3-2, 38 KO) nie otrzymał tylu ciężkich ciosów bodaj od czterech lat, a mimo to kontrolował pojedynek z Miguelem Cotto (34-2, 27 KO) i wygrał przez TKO w dwunastej rundzie.

    a więc pomyliłem się o 1 rundę... swietna walka była

  7. #27
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 655
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Boks

    http://sport.onet.pl/0,1248744,2090022, ... omosc.html

    Swoja droga, ciekawy komentarz widziałem:
    Śmiejecie się z Najmana, ale w walce z Wawrzykiem to właśnie on zajął wysokie
    drugie miejsce

  8. #28
    Podkomorzy Awatar Aquila
    Dołączył
    Oct 2009
    Lokalizacja
    PZŃ
    Postów
    1 363
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

  9. #29
    Podkomorzy Awatar Sam Fisher
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym
    Postów
    1 664
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    24
    Otrzymał 10 podziękowań w 6 postach

    Re: Boks

    http://sport.onet.pl/0,1248744,2124923, ... omosc.html
    Adamek potwierdza swoją klasę. Zobaczymy co będzie dalej

    Sam Fisher: [having grabbed one of the men torturing Morganholt] I already don't like you, so don't make this any worse for yourself.

  10. #30
    Podkomorzy Awatar Aquila
    Dołączył
    Oct 2009
    Lokalizacja
    PZŃ
    Postów
    1 363
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Boks

    dobrze, dobrze. myślę, że Tomek udowodnił coś tym, którzy mówili, że walczył z kelnerem Gołotą itp. mam nadzieję, iż dalej bedzie również dobrze
    jeszcze Cygana oglądałem, lubię tego zawodnika - wygrał, ładnie opukał Włocha.

Strona 3 z 14 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •