Strona 17 z 17 PierwszyPierwszy ... 7151617
Pokaż wyniki od 161 do 164 z 164

Wątek: [DLC] Hannibal at the Gates - Campaign Pack

  1. #161
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Oglądając filmiki Tuffa postanowiłem zagrać w HatG, ale po swojemu z modem na Numidię (sojusznika Kartaginy). Niestety zapomniałem że Kartagina w rękach komputera jest tragicznie słaba, SI miota się przez całą Numidię między Hiszpanią a Afryką. Tragedia, Punijczycy upadli zgniecenie na wschodzie przez Luzytan i Arewaków, a na zachodzie przez Rzymian i Syrakuzy (grecy jedną niepełną armią zmietli 5 regionową Libię w kilka tur).
    A padłem w sumie razem z nią bo próbowałem łatać straty.
    Za to bardzo przyjemnie mi się armią dowodziło i wielkiego wyboru w jednostkach nie miałem. 4 rodzaje strzelców + włócznicy + jazda Numidyjska, a później Elitarni włócznicy i jazda (obie jednostki mocne ale jakie drogie).
    Później spróbuję jeszcze raz, bo mimo wszystko Numidia rządzi.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  2. #162
    Chłop
    Dołączył
    Nov 2020
    Postów
    7
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Chyba troszkę to forum umarło i nie wiem czy ktoś to przeczyta, ale się pochwalę. Kampania HATG skończona Luzytanami, 17 prowincji na własność, pozostałe w sojuszach z Rzymem, Emporium i Syrakuzami. Nie wyszedłem z półwyspu iberyjskiego dalej niż do Burdigali 107 tur, mój rekord kampanii. Także tak

  3. #163
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 830
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 043
    Otrzymał 1 040 podziękowań w 697 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lutek1990 Zobacz posta
    Chyba troszkę to forum umarło i nie wiem czy ktoś to przeczyta, ale się pochwalę. Kampania HATG skończona Luzytanami, 17 prowincji na własność, pozostałe w sojuszach z Rzymem, Emporium i Syrakuzami. Nie wyszedłem z półwyspu iberyjskiego dalej niż do Burdigali 107 tur, mój rekord kampanii. Także tak
    Przeczytał . Sam ostatnio po dłuuugim czasie zagrałem sobie Insubrami (dobrze odmieniam?) w Rise of the Republic. Przypomniały mi się stare dobre czasy gdy grało się a na forum pisaliśmy sobie nawzajem co, jak i gdzie.

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



  4. #164
    Chłop
    Dołączył
    Nov 2020
    Postów
    7
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gajusz Mariusz Zobacz posta
    Przeczytał . Sam ostatnio po dłuuugim czasie zagrałem sobie Insubrami (dobrze odmieniam?) w Rise of the Republic. Przypomniały mi się stare dobre czasy gdy grało się a na forum pisaliśmy sobie nawzajem co, jak i gdzie.
    O to to. Nie udzielałem się tutaj za bardzo, ale namiętnie czytałem (i nadal czytam). Mogłoby się coś tutaj rozruszać Jadę teraz Armenią w Imperator August i nie powiem, jest interesująco

Strona 17 z 17 PierwszyPierwszy ... 7151617

Podobne wątki

  1. [DLC] Hannibal at the Gates - oficjalna zapowiedź
    By Samick in forum Archiwalne wiadomości
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 27-03-2014, 18:04
  2. Hannibal ad portas !!!
    By in forum Mody wszelakie
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 05-02-2013, 14:31

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •