Strona 16 z 17 PierwszyPierwszy ... 614151617 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 151 do 160 z 164

Wątek: [DLC] Hannibal at the Gates - Campaign Pack

  1. #151
    Łowczy
    Dołączył
    Oct 2014
    Postów
    126
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 15 podziękowań w 8 postach
    W Hannibalu i Cezarze nie ma wojny domowej, choćby się chciało.

  2. #152
    Łowczy Awatar Veritimus
    Dołączył
    Oct 2010
    Lokalizacja
    Silesia
    Postów
    180
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    26
    Otrzymał 13 podziękowań w 8 postach
    Wczoraj wreszcie udało mi się ukończyć kampanię Rzymem na vh, choć szczerze przyznam, że ostatnie 2-3 godziny grania były nie tyle mordęgą, co irytowały: miałem kilka razy sytuację, gdzie w rundzie poprzedzającej zdobycie ostatniej wymaganej do zwycięstwa prowincji, to albo niedobitki libijskie bądź massynijskie przejmowały mi inną, albo moi sojusznicy wypowiadali między sobą wojnę i traciłem kontrolę nad strategicznym regionem.
    Były też komiczne z historycznego punktu widzenia sytuacje, jak np. przypadkowe wyzwolenie przeze mnie Kartagińczyków, którzy potem sami rozprawiali się z kartagińskimi buntownikami w Kartaginie.
    "Łatwiej jest zginąć z bronią w dłoni w imię wzniosłych idei, niż mądrze się ukorzyć i w cichości pozwolić im przetrwać, by w odpowiednim czasie rozbłysły swym blaskiem." - ja
    "Niech wam ziemia lekką będzie... by psy mogły was łatwiej wykopać." - Marcjalis

  3. #153
    Wojski Awatar Dudzio
    Dołączył
    Jan 2010
    Lokalizacja
    Warszawa
    Postów
    56
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    4
    Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach
    Jak sądzicie, warto kupić to DLC za 16zł (aktualna promocja) ? Cezar był dla mnie trochę za trudny (grałem germanami).
    Proc - Intel Core 2 Quad Q6600 G0 2.4GHz@3.0GHz| Pentagram HP-120 Karakorum | Mobo - DFI Blood Iron | Graf. - GeForce GTX 750 Ti
    Pamięć - 8GB Samsung @840MHz CL5 | Twardziel - SSD Micron M1100 256GB ; Samsung F3 HD103SJ 1TB 32MB
    PS4 500GB Glacier White| TV - Toshiba 40L7335DG | Monitor - Dell U2417H

  4. #154
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Według mnie tak. Sama kampania jest bardziej zróżnicowana, jest tez więcej walk morskich (ciekawe czy tu też zmienili taranowanie, bo jak tak to bardzo fajnie i sam się za to wezmę).
    Nawet jeśli mini kampania się nie spodoba, to do dużej dojdą Syrakuzy, Luzytanie i Arawakowie, którzy kiedyś byli ciekawsi do gry, ale teraz też nie jest źle.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  5. #155
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 839
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 048
    Otrzymał 1 042 podziękowań w 699 postach
    Dudzio-śmiało! Aktualnie gram i doskonale się bawię!

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



  6. #156
    Wojski Awatar Dudzio
    Dołączył
    Jan 2010
    Lokalizacja
    Warszawa
    Postów
    56
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    4
    Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach
    Nie pomyliliście się, Hannibal jest świetny! Już drugi dzień nie mogę się oderwać od gry Arewakami. Poziom trudności w sam raz Po tylu patchach gra jest naprawdę wyśmienita.
    Proc - Intel Core 2 Quad Q6600 G0 2.4GHz@3.0GHz| Pentagram HP-120 Karakorum | Mobo - DFI Blood Iron | Graf. - GeForce GTX 750 Ti
    Pamięć - 8GB Samsung @840MHz CL5 | Twardziel - SSD Micron M1100 256GB ; Samsung F3 HD103SJ 1TB 32MB
    PS4 500GB Glacier White| TV - Toshiba 40L7335DG | Monitor - Dell U2417H

  7. #157
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 839
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 048
    Otrzymał 1 042 podziękowań w 699 postach
    Dudzio, to świetnie Ituriel tak, tutaj też są statki handlowe zamiast przypakowanych (oczywiście tylko z wyglądu) galer (liburn/trier etc) przewożących armie/legiony.

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



  8. #158
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    To dobrze wiedzieć, ale najpierw muszę Egipt do końca doprowadzić, bo Kleo się pogniewa a w gniewie jest straszna.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  9. #159
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 839
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 048
    Otrzymał 1 042 podziękowań w 699 postach
    121 tura. Samnici zapisani już tylko w kronikach. Massalia to proponuje pokój, to wypowiada wojnę. Kończy mi się cierpliwość i tym razem doprowadzę sprawę do końca. Rzym ciągle wysyłając legiony przeszkadza mi jak może, chociaż teraz, po zdobyciu Rzymu, myślę ze to już jego koniec. Etrusowie jak i inne ludy z północnych Włoch i Alp mimo nieprzyjaznych relacji, czują mores do Hannibala. Mnie to pasuje, gdyż postanowiłem wpierw wykończyć Rzym i zobaczyć czego mi brakuje do zakończenia kampanii. Na morzu zacząłem częściej przechwytywać posiłki Rzymian, ale nie jest tak tragicznie z tym jak pisze Ituriel w głównej kampanii. Ogólnie myślę ze widzę metę na horyzoncie. (od razu mówię, że stać mnie na alkohol ze sklepu!)


    2014-12-23_00001.jpg

    PS, W kolejnej turze okazało że poprzez sojusze opanowałem już wymaganą do zwycięstwa ilość regionów, ale skończę dopiero jak odeślę Rzym do historii...

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



  10. #160
    Łowczy
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    172
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    Kupiłem ostatnio Hannibala za 16pln na alledrogo i jestem pozytywnie zaskoczony.Odwzorowane są dwie potęgi nad Morzem Śródziemnym-reszta nacji to pionki i nie są przepakowane,że z jednej wioski utrzymują 3 armie.(poziom B.trudny)
    Gram oczywiście Hannibalem.
    W/g mnie kluczowe jest uspokojenie Afryki i Hiszpanii-pozostawiając tylko zadowolone protektoraty i umowy z nimi.Po kilkudziesięciu turach dochód około 8k na turę.
    Odrębna sprawa z Rzymem-u nich woja sporo-kluczowe jest utrzymanie przy wybrzeżach Kartaginy dwóch wypasionych flot które zbijają statki rzymian na dno,a czasami splądrują jakąś wioskę(5k czasem wpadnie).
    Do Hiszpanii Rzym też często wpada-dwa miasta z murami i dwie armie polowe spokojnie sobie z nimi radzą.
    Najlepszy dodatek do Rome.
    PROCESOR CORE I5 4570 3.2GHz LGA1150
    MSI Z97 GUARD-PRO Z97 LGA1150
    GEIL DDR3 8 GB 1600MHZ DUAL ENHANCE CORSA CL9
    GIGABYTE ATI Radeon HD6850 1024MB DDR5/256bit (820/4200) (wer. OC - Over Clock)
    KINGSTON SV300S37A/60GB SSD
    HDD CAVIAR 1TB WD1002FAEX SATA III 64MB CACHE
    ZASILACZ AEROCOOL PGS VS-500
    WINDOWS 7 ULTIMATE 64-bit

Strona 16 z 17 PierwszyPierwszy ... 614151617 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [DLC] Hannibal at the Gates - oficjalna zapowiedź
    By Samick in forum Archiwalne wiadomości
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 27-03-2014, 17:04
  2. Hannibal ad portas !!!
    By in forum Mody wszelakie
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 05-02-2013, 13:31

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •