Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: A Clash of Kings (Gra o Tron)

  1. #1
    Kierowca bombowca Awatar McAbra
    Dołączył
    May 2012
    Lokalizacja
    Wild East
    Postów
    2 620
    Tournaments Joined
    5
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    118
    Otrzymał 106 podziękowań w 70 postach

    A Clash of Kings (Gra o Tron)

    A Clash of Kings

    ACOK to mod na podstawie sagi G.R.R Martina - Pieśni Lodu i Ognia. Świat ten znany jest również z serialu Gra o Tron.
    Mod całkowicie zmienia rozgrywkę i stanowi jedną z najpopularniejszych modyfikacji M&B Warband.
    Nowości jest wiele, ale najważniejsze to nowe jednostki, nowe frakcje, nowi kompani i wiele ulepszeń graficznych.

    Frakcje
    20 frakcji zgodnych z uniwersum.


    Taleworlds
    Strona na ModDB
    DOWNLOAD

    Screeny:
    Spoiler: 



    Ostatnio edytowane przez McAbra ; 24-04-2014 o 14:46

  2. #2
    Cześnik Awatar T&D TWC
    Dołączył
    Apr 2011
    Lokalizacja
    Poland
    Postów
    253
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    22
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    Grał ktoś w nową wersję mi wywala w co drugiej bitwie, a mam dość niskie ustawienia graficzne. Co ciekawe floris i brytenwalda śmigają mi aż miło...
    W najbliższym czasie zmieni mi sie nick z ,,Turumbar and death" na ,,T&D TWC"

    ,,Kibel nie jest dla zabawy!!!" Marian Paździoch
    http://demotywatory.com/i/w/7/3378.jpg

  3. #3
    Chłop Awatar Darkoris
    Dołączył
    Apr 2014
    Postów
    1
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Ten mod ma jedną wadę której nie potrafię mu wybaczyć, kompas wskazuje północ tam gdzie jest południe.

  4. #4

  5. #5

  6. #6
    Podczaszy Awatar Henryk5pio
    Dołączył
    Feb 2014
    Postów
    686
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    29
    Otrzymał 52 podziękowań w 39 postach
    Cóż, gram właśnie w Warbanda z A Clash of Kings w wersji 2.0 i po za jednym bugiem w mało znaczącym queście jest ok, ale mam inny problem. Otóż zbudowałem "dyeworksy" (czyli najdroższa inwestycja za 10k złota) w kilku miastach i nie wiem od czego zależy to, że w jednym mieście raz przynosi zyski, a kiedy indziej straty. Przykład tutaj: http://steamcommunity.com/sharedfile.../?id=426832205 Tydzień później miałem nawet zysk +4500, ale w samym Duskendale spadł do -390. Wkurza Mnie to trochę, bo tyle ciułałem na te inwestycje, mając informacje od znajomego, że każda to zysk od 500 do 1000 złota na tydzień, a tu takie numery...

    Bardzo was proszę, aby wypowiedział się na ten temat ktoś kompetentny
    "Aby pisać historię, trzeba być więcej niż człowiekiem, ponieważ autor trzymający pióro wielkiego sędziego powinien być wolny od wszelkich uprzedzeń, interesów lub próżności." - Napoleon Bonaparte

  7. #7
    Stara Gwardia Awatar Grogmir
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 609
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    36
    Otrzymał 68 podziękowań w 40 postach
    Ja grałem w jakąś starenką wersję tego (0.8?), powie mi ktoś, czy jest dużo nowych ficzerów? Jest Daenerys (coś o Targaryenach widziałem, ale nie wiem jak działa ich inwazja)? Inni atakują? Są jakieś fajne zaskryptowane eventy, czy dalej wszyscy walczą jak chcą? :p

  8. #8
    Podczaszy Awatar Henryk5pio
    Dołączył
    Feb 2014
    Postów
    686
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    29
    Otrzymał 52 podziękowań w 39 postach
    Początkowo walczą jak chcą, ale ma to ręce i nogi. Północ (Robb Stark) bije się z Westerland (Lannisterowie ) i Żelaznymi Ludźmi, dopiero później Złote Lwy tłuką się jeszcze z Reach (Tyrellowie), Dragonstone (Stannis) i Końcem Burzy (Renly). Co do dzikich to występują jako bandyci na północ od Fosy Caillin, dopiero wykonanie pewnej misji dla Nocnej Straży odblokowuje ich inwazję. Podobnie jest z Targaryenami - trzeba wykonać misje dla Deanerys q posiadłości Illyria na lewo od Pentos, z tym, ze masz realną szansę wygrać tylko jedną z trzech bitew, za porażki tracisz po 1 punkcie siły. Ale misja tak czy siak dobiega końca. Targowie atakują po pojawieniu się tereny Renly'ego. Dorne włącza się do starcia dopiero po pojawieniu się Targaryenów (mają z nimi sojusz), wcześniej z nikim nie walczą. Są też Dothrakowie, ich inwazja jest losowa - u Mnie pojawili się dopiero ok 250 dnia gry. Z tym, że już wcześniej spotkasz grupy bandytów z Dothrakami w składzie biegając po Dorne i Essos. Ogólnie najwięcej bandytów można spotkać w lesie na prawo od Winterfell (dużo fantów zostawiają), w Dorne, ganiając wzdłuż rzeki oraz Essos. Fajnie też walczy się z piratami Polecam iść w broń jednoręczną + kuszę, to się zawsze przydaje. Ja używam lekkiej kuszy, bo można nią strzelać z konia. Obecnie biegam od miasta do miasta szukając turniejów oraz ciężkiej heraldycznej zbroi za 30 tysi

    PS
    Inni się nie pojawiają, bo autor moda nie wie jak ich wtłoczyć w ramy Warbanda, w końcu nawet Dothrakowie zdobywają losowo jedno z miast, a inni trochę do tego schematu nie pasują
    "Aby pisać historię, trzeba być więcej niż człowiekiem, ponieważ autor trzymający pióro wielkiego sędziego powinien być wolny od wszelkich uprzedzeń, interesów lub próżności." - Napoleon Bonaparte

Podobne wątki

  1. Westeros: Total War - Gra o Tron.
    By Soul of Night in forum Mody wszelakie
    Odpowiedzi: 142
    Ostatni post / autor: 10-12-2022, 13:27
  2. [ROZWIĄZANE] Total War a Gra o Tron
    By MaiamiTree in forum Podzamcze (MTW II, Kingdoms - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 27-07-2011, 23:11

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •