Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 34

Wątek: Colonialism 1600 AD

  1. #21
    marengo
    Gość
    Dwie rzeczy są pewne gdybyś wykonał te jednostki. Spopularyzujesz mod wśród fanów Empire i ucieszysz entuzjastów sarmackiego okresu historii naszej ojczyzny. Prace nad modem nabierają rozmachu i nawet JanHetman zaczął - przecież nie nastawiony pozytywnie do niego początkowo - udzielać się w jego dziale na TWC. Oto i nowy model polskiego generała na mapie kampanii:


  2. #22
    Łowczy Awatar Mitusonator
    Dołączył
    Mar 2013
    Postów
    161
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    6
    Otrzymał 11 podziękowań w 9 postach
    Popieram idea tworzenia jednostek dla polski i przy okazji wrzucam nowe drzewka technologi. Każdy (podejrzewam ważniejszy) kraj będzie miał unikalne technologie.

    Holandia


    Anglia


    Francja


    Oraz nasza Rzeczpospolita


    link do tematu:
    http://www.twcenter.net/forums/showt...Tech-trees-wip

  3. #23
    Cześnik Awatar lvcas
    Dołączył
    Nov 2009
    Postów
    212
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 6 podziękowań w 4 postach
    Z tego co oglądałem, mod ma potencjał, zobaczymy w którą stronę to pójdzie. Do zrobienia autorzy mają jeszcze sporo, dlatego na chwilę obecną chyba wstrzymam się z "dorabianiem" polskich jednostek. Tak na szybko pierwsza rażąca dla mnie rzecz to wymieszane jednostki z różnych epok - XVIII wieczne modele powinny być zastąpione lub zablokowane.
    Po drugie formacje piechoty. W XVII wieku szyk piechoty bardziej przypominał kwadrat niż linię. Głębokość rozwiniętego oddziału piechoty wynosiła w zależności od wielkości oddziału około 12 szeregów żołnierzy. 4-3 szeregi to taktyka z XVIII wieku. W związku z tym powinna tez być większa liczebność jednostek w pojedynczym oddziale.
    Po trzecie - technologie - widać że autorzy coś zaczęli już robić i bardzo dobrze. Do zmiany wszystkie technologie wojskowe.
    Po czwarte - balans sił - Rzeczpospolita zdecydowanie nie dowartościowana. W 1600 roku Rzeczpospolita przed wyniszczającymi wojnami była mocarstwem.
    Po piąte - grafika - aż się prosi by wykorzystać to co do tej pory zastosowano w innych modach takicj jak DME lub ID.

    Ogólnie poprawić trzeba wszystkie naleciałości XVIII wieczne i będzie ok.

    Natomiast bardzo pozytywnie zaskoczyły mnie wykonane jednostki XVII wieczne. Czekam na postęp prac, zapowiada się obiecująco.

    Ps. dziwi mnie zamieszczenie tego tematu w dziale mody ukończone. Jak dla mnie to beta i to bardzo wczesna beta
    Ostatnio edytowane przez lvcas ; 10-06-2014 o 20:46
    TENDIT IN ARDUA VIRTUS

  4. #24
    marengo
    Gość
    Walnąłeś się w na początku drugiego zdania drugiego akapitu. Powinno być ...W XVII wieku szyk piechoty.... Mod jest w dziale ukończone ponieważ: zajmuje taką samą pozycję na twcenter, jest w wersji grywalnej; autorzy modów często nie nadają im numerów kolejnych odsłon, wystarczy że tylko jakaś część jest dopracowana, a kolejne pojawiają się sukcesywnie wraz z postępem modyfikowania gry. W takim Imperial Splendour tylko dwie frakcje są całkowicie grywalne, nie wspominając o tym, że mechanizm walki na polu bitwy jest dopiero tworzony.

    Niestety, o następnych wersjach modów dla Empire będziecie musieli dowiadywać się sami. Z powodu braku nadmiaru wolnego czasu oraz posiadania wielu innych tytułów z serii Total War muszę zrezygnować z wspierania tego działu. Zresztą w ID nie gram już od dawna, a temu modowi poświęciłem jedynie parę godzin.

  5. #25
    Cześnik Awatar lvcas
    Dołączył
    Nov 2009
    Postów
    212
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 6 podziękowań w 4 postach
    tak, oczywiście literówka z rozpędu Otrzymałem zgodę twórców Colonialism 1600 na użycie ich modeli w moich modyfikacjach. Może dzięki temu wymienię pare modeli wczesnej piechoty i jazdy na lepsze w Polish Regiments Unit Pack i później stworzę jakiś niewielki także dla Colonialism Ale najpierw twórcy muszą usunąć mankamenty o których wcześniej wspomniałem.
    TENDIT IN ARDUA VIRTUS

  6. #26
    Cześnik Awatar Cadet3377
    Dołączył
    Sep 2011
    Lokalizacja
    Ostroleka
    Postów
    221
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    32
    Otrzymał 7 podziękowań w 5 postach
    Panowie pogubiłem się mam ETW i chcę zainstalować moda pobrałem 3 spakowane pliki beta2,startpos,wiandnames i co teraz mam z nimi zrobić? ja wiem że to głupie pytanie ale wrzuciłem to wszystko do ETW i podczas wczytywania kampanij wywala
    Znając życie na pewno żle to zrobiłem
    Ok już wszystko gra i buczy jak to dobrze mieć kopie zapasową ETW
    Sorrki i pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Cadet3377 ; 09-03-2015 o 18:56

  7. #27
    Chłop
    Dołączył
    Aug 2015
    Postów
    3
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Czesc jestem nowy i pierdziele ortogriafie () pisze poniewaz mam problem z uruchomieniem tego zajebistego moda ! Otoz sprawa wyglada nastepujaco wypakowalem wszystkie pliki z moda do empireTW data i do campaings main startpos mam PLIK new pack ( z instrukcji widze ze mial to byc manager do uruchomienia nie hejtujcie jesli sie pomylilem) no to wszystko zrobione jedynym moim sposobem jest uruchomienie gry przez steama i dupa Pomozecie ? Prosze!!!

  8. #28
    Cześnik Awatar Cadet3377
    Dołączył
    Sep 2011
    Lokalizacja
    Ostroleka
    Postów
    221
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    32
    Otrzymał 7 podziękowań w 5 postach
    Witam napalony jestes na moda ale powiem Ci szczerze że nie warto,mod taki sobie.Masz czystego ETW to znaczy czy wcześniej nie instalowałeś żadnych modów ? bo jak coś miałeś to od instaluj i zainstaluj ponownie ETW ja tak miałem i zrobiłem reinstalkę i poszło dobrze

  9. #29
    Chłop
    Dołączył
    Aug 2015
    Postów
    3
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Dzieki ze odpisales ! Ja lubie historie i bardzo dobrze ja znam dlatego chce zobaczyc muszkieterow francuskich , kirasjerow ( przemnie nazywanych nowoczesnymi rycerzami poniewaz nosili pelne zbroje plytowe i po 6 pistoletow ich letrza odmiana byli rajtarzy) slynnych pikinierow kryjacych muszkieterow kolonializm (polski w ameryce i indiach XD) i oczywiscie husarie i pancernych i wiele innych jednostek !! Mowisz ze czysty ETW no chyba niemam musze darthmoda zlikwidowac poniewaz juz 2 razy odinstalowywalem ETW i pliki (chyba tego moda ) nadal byly Szkoda ze nie jest jak w medievalu ze jest spam modow i wszystko dziala! I jeszcze raz dzieki ze mi pomogles jak chcesz zebym ci opowiedzial cos o historii twoich ulubionych wiekow to wal smialo dobrze ogarniam starozytnosc ( europa , troszke chiny ) sredniowiecze ( europa i japonia) nowozytnosc ( europa i ameryka polnocna) i 1 ws i 2 tez cos moge opowiedziec.

  10. #30
    Cześnik Awatar Cadet3377
    Dołączył
    Sep 2011
    Lokalizacja
    Ostroleka
    Postów
    221
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    32
    Otrzymał 7 podziękowań w 5 postach
    Ok spoko jak Ci działa to super ja grałem prawie we wszystkie mody pod MEDKA ETW i NTW i zazwyczaj Polską bo ona zawsze dostawała bencki od sąsiadów ,więc jak jest jakiś mod a najlepiej z okresu od XVI wieku w górę to wybieram RP i tłukę wszystkich po kolei Ruskich i Niemców ITP ,żeby taki Putin się nie urodził albo Hitler no ale to takie moje Emocje
    Na historii tak mocno się nie znam ale bardzo lubię bitwy i myślę że po tylu latach to strategie pola bitwy znam.Jeśli chodzi o mody to czekam na wersję z kampanią VICTORIA TOTAL WAR zapowiada się superacko jest na razie mod z własnymi bitwami ale jednostki cud malina http://forum.totalwar.org.pl/showthr...IX-Century-Mod
    To na tyle pozdrawiam i przyjemnego grania

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Amsterdam 1600-1700
    By gogles in forum Tawerna
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 14-04-2014, 07:05
  2. Colonialism Total War
    By Mefisto7 in forum Mody wszelakie
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 09-02-2014, 21:34
  3. 1600
    By Ensis in forum Mody wszelakie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 05-11-2011, 21:54

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •