Strona 12 z 127 PierwszyPierwszy ... 210111213142262112 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 1267

Wątek: KORWiN i KNP

  1. #111
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 841
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 048
    Otrzymał 1 042 podziękowań w 699 postach
    Przyjmując walkę z JKM przez PO i inne partie chuchające na swoje już zdobyte stołki za rzecz bezdyskusyjną, nasuwa mi się wniosek że JKM jest jednak bezrefleksyjnym starszym panem...

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



  2. #112
    Szambelan Awatar chochlik20
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    4 182
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    292
    Otrzymał 482 podziękowań w 340 postach
    Cytat Zamieszczone przez Aztec Zobacz posta
    Ehh... Nadinterpretacja w tym wypadku polegała na tym, że wyolbrzymiłeś moją opinię. Napisałem, że to przesada, gdyż był to zwykły żart, a Ty co napisałeś? "To może wykreślmy od razu z kodeksu pojęcie gwałtu a karajmy za picie z gwinta przy stole" Teraz rozumiesz?

    Zresztą była to odpowiedź na słowa dwóch posłów PO o piciu.
    Żartem można uznać kawały o blondynkach, które wyśmiewają ich inteligencje a nie porównywanie czegoś co jest karane do picia z gwinta przy stole. To nie jest żart, to jest szczeniacka odzywka, a moje stwierdzenie odnosi się do kolejnego zachowania osoby publicznej, która mówi o gwałcie w tak lekceważącym tonie. Napisałem tak pod wpływem komentarzy jakie pojawiły się pod filmikiem. Pokazuje to w jaki sposób młodzi ludzie odbierają słowa jakie padają z ust osób publicznych. Bo skoro podchodzi tak do jego wypowiedzi na spokojnie, broni się jej argumentując, że jest to żart to jak zaczniemy podchodzić niedługi do ofiary gwałtu?
    Od osoby starszej (Korwin ma ponad 70 lat) oczekiwałbym zachowania bardziej odpowiedniego i użycia czegoś co nazywa się mózgiem,
    Przepis na idealną kawę:

    Grafik: Co to za lura!? Kawa powinna być czarna, mocna, ostra i aromatyczna. Zrób mi drugą.

    Tytus: Rozkaz! Kawa powinna być czarna… Carbo medicinalis, czyli węgiel drzewny powinien ją doczernić. …mocna… Czy może być coś mocniejszego od spirytusu 95%? …ostra i aromatyczna… Reszty dokona papryka, pieprz, jodyna i… dezodorant „Brutal”.
    Grafik: O, teraz to jest kawa! To mnie postawi na nogi!
    Tytus: Szkoda, że nie dodałem jeszcze dynamitu.


    Księga XVI

  3. #113
    Wojski
    Dołączył
    Apr 2014
    Postów
    66
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    9
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    W kulturze spokojnie funkcjonuje tzw. "czarny humor". Podam na szybko link, gdzie można przeczytać dużo mniej wyrafinowane przykłady: http://www.obeznani.pl/s/1/jakie-zna...zarnego-humoru. Nie słyszałem o jakiejś wielkiej znieczulicy spowodowanej przez niego. Poza tym Korwin nie wyśmiewa się ze zgwałconych kobiet, a po prostu niefortunnie pokazał, że skoro polityk rządzącej partii może stawiać zarzuty bez pokrycia, to ON Korwin postawi jeszcze większe. Uważam to za szczeniackie.

  4. #114
    Szambelan Awatar chochlik20
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    4 182
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    292
    Otrzymał 482 podziękowań w 340 postach
    Mi to jest ciężko uznać to za przejaw jakiegokolwiek humory. Według mnie powinniśmy piętnować i tępić takie właśnie szczeniackie odzywki, bo jeśli nie zaczniemy tego robić to w przyszłości będzie jeszcze gorzej.

    Snując plany "obalenia dyktatury" brukselskiej, Korwin-Mikke zdradza też, co chce zrobić z budynkiem Parlamentu Europejskiego: "Sprzedamy go i zrobimy tam burdel. Budynek Komisji Europejskiej świetnie się do tego nadaje" - mówi w "Do Rzeczy" lider KNP. Myli przy okazji budynek Parlamentu przy Rue Wiertz z odległym o kilka przecznic budynkiem KE, czyli Berlaymont przy Wetstraat/Rue de la Loi 200.
    Czy nazwanie członków NP J. K-M w takim razie osobami, które się sprzedają lub też prostytutkami nie będzie adekwatne? Zresztą takie określenie można podciągnąć pod inne partie, których poglądy oraz zachowanie określają ich negatywny stosunek do UE. Pieniążki jednak kuszą...

    http://wybory.gazeta.pl/ParlamentEur...tml#BoxWiadTxt
    Ostatnio edytowane przez chochlik20 ; 05-05-2014 o 11:32
    Przepis na idealną kawę:

    Grafik: Co to za lura!? Kawa powinna być czarna, mocna, ostra i aromatyczna. Zrób mi drugą.

    Tytus: Rozkaz! Kawa powinna być czarna… Carbo medicinalis, czyli węgiel drzewny powinien ją doczernić. …mocna… Czy może być coś mocniejszego od spirytusu 95%? …ostra i aromatyczna… Reszty dokona papryka, pieprz, jodyna i… dezodorant „Brutal”.
    Grafik: O, teraz to jest kawa! To mnie postawi na nogi!
    Tytus: Szkoda, że nie dodałem jeszcze dynamitu.


    Księga XVI

  5. #115
    Wojski
    Dołączył
    Apr 2014
    Postów
    66
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    9
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Podobno duża część prostytutek na starość zostaje dewotkami. Tutaj może działać podobny mechanizm . Poza tym, z tego co słyszałem, pieniądze unijne pochodzą ze składek członków. KNP potępia ich, ale korzysta z przynależnych sobie praw.
    "(...),bo jeśli nie zaczniemy tego robić to w przyszłości będzie jeszcze gorzej."- Co będzie jeszcze gorzej? Szczerze, Korwin nie wyśmiewa się tu z ofiar gwałtu. Przed chwilą oglądałem bardziej obrazoburczy skecz "Monty Python'a".

  6. #116
    Szambelan Awatar chochlik20
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    4 182
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    292
    Otrzymał 482 podziękowań w 340 postach
    Cytat Zamieszczone przez lukasz1410 Zobacz posta
    "(...),bo jeśli nie zaczniemy tego robić to w przyszłości będzie jeszcze gorzej."- Co będzie jeszcze gorzej? Szczerze, Korwin nie wyśmiewa się tu z ofiar gwałtu. Przed chwilą oglądałem bardziej obrazoburczy skecz "Monty Python'a".
    Chodzi mi o wypowiedzi naszych polityków, bo są przecież oni obok znanych artystów wizytówką narodu, i jak się na nich patrzy, to można odnieść wrażenie, że każdemu z nas wystaje słoma z butów. Jeżeli nie będziemy konsekwentnie tonować ich wypowiedzi, to niedługo palną coś takiego, że staniemy się jako naród pośmiewiskiem.
    Przepis na idealną kawę:

    Grafik: Co to za lura!? Kawa powinna być czarna, mocna, ostra i aromatyczna. Zrób mi drugą.

    Tytus: Rozkaz! Kawa powinna być czarna… Carbo medicinalis, czyli węgiel drzewny powinien ją doczernić. …mocna… Czy może być coś mocniejszego od spirytusu 95%? …ostra i aromatyczna… Reszty dokona papryka, pieprz, jodyna i… dezodorant „Brutal”.
    Grafik: O, teraz to jest kawa! To mnie postawi na nogi!
    Tytus: Szkoda, że nie dodałem jeszcze dynamitu.


    Księga XVI

  7. #117
    Wojski
    Dołączył
    Apr 2014
    Postów
    66
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    9
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    "Jeżeli nie będziemy konsekwentnie tonować ich wypowiedzi, to niedługo palną coś takiego, że staniemy się jako naród pośmiewiskiem."- Jako zaścianek Europy już jesteśmy

    Coś z innej beczki: http://wgospodarce.pl/informacje/127...ych-nie-znacie
    Ostatnio edytowane przez lukasz1410 ; 05-05-2014 o 21:36

  8. #118
    Szambelan Awatar chochlik20
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    4 182
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    292
    Otrzymał 482 podziękowań w 340 postach
    http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,102433,1...tml#BoxWiadTxt
    Frekwencja swoją drogą, lajki na fb swoją drogą... ale profesor psycholog społeczny nie wierzy wygraną JKM. Mam nadzieje, że się nie myli.
    Przepis na idealną kawę:

    Grafik: Co to za lura!? Kawa powinna być czarna, mocna, ostra i aromatyczna. Zrób mi drugą.

    Tytus: Rozkaz! Kawa powinna być czarna… Carbo medicinalis, czyli węgiel drzewny powinien ją doczernić. …mocna… Czy może być coś mocniejszego od spirytusu 95%? …ostra i aromatyczna… Reszty dokona papryka, pieprz, jodyna i… dezodorant „Brutal”.
    Grafik: O, teraz to jest kawa! To mnie postawi na nogi!
    Tytus: Szkoda, że nie dodałem jeszcze dynamitu.


    Księga XVI

  9. #119
    Wojski
    Dołączył
    Apr 2014
    Postów
    66
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    9
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Akurat większość sondaży daje Korwinowi stabilne 5%...
    A tu zdroworozsądkowe podejście do tematu: http://dorzeczy.pl/id,3219/Korwin-ante-portas.html
    "W dzisiejszych czasach nawet, jak chciałoby się sprzedać duszę, to nie ma komu."-Jacek Piekara "Przenajświętsza Rzeczpospolita".

  10. #120
    Stara Gwardia Awatar Grogmir
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 609
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    36
    Otrzymał 68 podziękowań w 40 postach
    http://wybory.gazeta.pl/ParlamentEur...ml#BoxSlotIIMT Janusz coraz niżej, chyba przestraszył się ostatnich wyników sondaży, bo tą wypowiedzią ewidentnie wraca na kanapę.

Strona 12 z 127 PierwszyPierwszy ... 210111213142262112 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Nowa KO
    By PlanB in forum Medieval II Kampanie
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 30-11-2011, 17:18

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •