Strona 2 z 127 PierwszyPierwszy 12341252102 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 1267

Wątek: KORWiN i KNP

  1. #11
    Podkomorzy Awatar Pop517
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Watykan
    Postów
    1 897
    Tournaments Joined
    4
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    20
    Otrzymał 15 podziękowań w 14 postach

    Re: Nowa Prawica JKM

    Gdyby mi się chciało iść na wybory zagłosowałbym na KNP dlaczego? każdy głos na nich to mniejsze poparcie dla kółeczka robienia wody z mózgu, wydaje się to debilne, ale cóż...desperacja

  2. #12
    Szambelan Awatar Andzia
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Człuchów / Warszawa
    Postów
    2 173
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

    Re: Nowa Prawica JKM

    Cytat Zamieszczone przez Volomir
    Bronti, Bronti, jego sondaże rosną tylko w internetach. Wiesz dlaczego? Bo z Korwinizmu się wyrasta przed zyskaniem praw wyborczych
    Niestety muszę Ciebie zawieść, są nawet osoby z biernym prawem wyborczym nawet w przypadku wyborów prezydenckich, którzy za nim są.

    Mnie ciekawi tylko inna rzecz, czy popularność JKM bierze się z poparcia jego radykalnego podejścia, brak obecnie alternatywy politycznej w obecnym Parlamencie czy po prostu z tego powodu że nie ma racjonalnej alternatywy liberalnej lub libertariańskiej ?
    Biblioteki: Modów pod M2TW / Modów pod Kingdoms / AAR'ów
    "Nic nie jest prawdą, wszystko jest dozwolone" - Hassan ib-Sabah
    "Jestem kim jestem,bo ktoś takim musi być" - Ja

  3. #13
    Podkomorzy Awatar Zakapior-san
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    dzikie Bieszczady
    Postów
    1 891
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    21
    Otrzymał 33 podziękowań w 17 postach

    Re: Nowa Prawica JKM

    Mnie ciekawi tylko inna rzecz, czy popularność JKM bierze się z poparcia jego radykalnego podejścia, brak obecnie alternatywy politycznej w obecnym Parlamencie czy po prostu z tego powodu że nie ma racjonalnej alternatywy liberalnej lub libertariańskiej ?
    Zapewne jedno i drugie. Postawię natomiast inną kwestię. Część osób pytanych przeze mnie dlaczego nie zagłosują na Korwina skoro mają dość partii z sejmu odpowiedziała że on może i jest alternatywą ale i tak nie wygra więc głos stracony. Według mnie myślenie typowego leminga zorientowanego na PIS-PO czyli najsilniejszych. Ostatecznie tacy nie chodzą na wybory a szkoda bo z ich poparciem dałoby się wyrzucić po czasie bandę sejmową na bruk

  4. #14
    Witia
    Gość

    Re: Nowa Prawica JKM

    Część osób pytanych przeze mnie dlaczego nie zagłosują na Korwina skoro mają dość partii z sejmu odpowiedziała że on może i jest alternatywą ale i tak nie wygra więc głos stracony.
    I chwała im za to. Uśrednianie poziomu i demokratyczne umiarkowanie działa Dzięki temu oszołomy pokroju Korwina mogą jedynie paplać bzdury o monarchii na kanałach internetowych.

  5. #15
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 829
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 043
    Otrzymał 1 040 podziękowań w 697 postach

    Re: Nowa Prawica JKM

    Winne jest rozbicie sejmu na początku lat 90-tych. Wtedy ludzie głosowali na tych, których faktycznie popierali. Potem ludziom wbito, że takie rozdrobnienie nic nie daje, tylko szybkie zmiany koalicji, pyskówki itd. Teraz najsilniejsi wmówili wyborcom że głos na kogokolwiek innego to głos stracony. Czasem się to nie udawało (samoobrona, LPR, RP) ale generalnie społeczeństwo jest posłuszne takiemu oglądowi i głosuje nie tyle popierając, ile by ci drudzy nie wygrali. Ale co do progów wyborczych (z poziomem progu jestem otwarty) to jestem za, bo 10-15 partyjek też bym nie chciał w sejmie.

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



  6. #16
    Szambelan
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    ביאַליסטאָק
    Postów
    2 238
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

    Re: Nowa Prawica JKM

    sorry bardzo, ale sam Korwin głosował za wprowadzeniem progu wyborczego, którego później przez 20 lat nie może przejść

  7. #17
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 829
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 043
    Otrzymał 1 040 podziękowań w 697 postach

    Re: Nowa Prawica JKM

    Ja tam nie jestem za JKM, więc mi pasi! Chodzi mi o to że PiS z PO pasuje straszenie sobą nawzajem.

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



  8. #18
    Asuryan
    Gość

    Re: Nowa Prawica JKM

    Cytat Zamieszczone przez Andzia
    Mnie ciekawi tylko inna rzecz, czy popularność JKM bierze się z poparcia jego radykalnego podejścia, brak obecnie alternatywy politycznej w obecnym Parlamencie czy po prostu z tego powodu że nie ma racjonalnej alternatywy liberalnej lub libertariańskiej ?
    W moim przypadku z drugiego powodu. Poza partią JKM po prostu nie mam na kogo głosować.

  9. #19
    Szambelan Awatar Andzia
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Człuchów / Warszawa
    Postów
    2 173
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

    Re: Nowa Prawica JKM

    http://pkw.gov.pl/wykaz-partii-politycz ... znych.html

    Hmmm

    Tak właściwie jak stoi sytuacja z Partią Piratów i Demokracją Bezpośrednią ? Z tego co ostatnio czytałem to są w sojuszu z partią libertariańską która na dniach zostanie wpisana do rejestru partii politycznych.
    Biblioteki: Modów pod M2TW / Modów pod Kingdoms / AAR'ów
    "Nic nie jest prawdą, wszystko jest dozwolone" - Hassan ib-Sabah
    "Jestem kim jestem,bo ktoś takim musi być" - Ja

  10. #20
    Szambelan
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    ביאַליסטאָק
    Postów
    2 238
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

    Re: Nowa Prawica JKM

    Partię Libertariańską jak najbardziej polecam
    póki co jest to raczkujący ruch, ale jak ktoś szuka partii liberalnej bez wychwalania Hitlera i Stalina, bez tekstów o lekkiej pedofilii, przesiąkaniu poglądami przez nasienie itd., to lepszej niż libertarianie nie znajdzie

Strona 2 z 127 PierwszyPierwszy 12341252102 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Nowa KO
    By PlanB in forum Medieval II Kampanie
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 30-11-2011, 18:18

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •