Strona 5 z 127 PierwszyPierwszy ... 345671555105 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 1267

Wątek: KORWiN i KNP

  1. #41
    Szambelan Awatar chochlik20
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    4 182
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    292
    Otrzymał 482 podziękowań w 340 postach

    Re: Nowa Prawica JKM

    Cytat Zamieszczone przez depus
    tylko palikot zmienia poglądy a korwin nie
    Nie mówię czy zmienia czy nie, ale o fakt, że Palikot zapragnął zaistnieć samodzielnie w polityce, był wielki szum wokół jego partii, były nadzieje, zwłaszcza młodych a tymczasem wyszedł błazen. Korwin już od dawna próbuje wcisnąć do parlamentu, odkąd pamiętam gdzieś tam przewijała się jego twarz, teraz zyskuje na popularności bo ludzie mają dosyć sieczki PO-PiS-u, ale tak naprawdę nie ma on większej szansy zaistnieć, bo gdzieś tam zgubi się w trójcy św.
    Program wyborczy KNP może i prezentuje się ładnie, ale dla mnie jest nierealny:
    Urzędy dla ludzi, nie dla urzędników. Uprościmy procedury i radykalnie ograniczymy biurokrację. Postawimy na niewielki lecz profesjonalny korpus przyjaznych urzędników. Ograniczymy liczbę ministerstw, agencji rządowych, posłów i senatorów. Wprowadzimy rzeczywistą odpowiedzialność urzędników za podejmowane decyzje.
    I kapkę enigmatyczny.
    I co według mnie najważniejsze jako potencjalnego wyborcy oprócz szefa nie znam tam nikogo, nie wiedziałbym nawet na kogo zagłosować.
    Ja nie mówię, że ma być tak jak w innych partiach stawiamy na znanych, ale bez wykształcenia, znajomości języków, realiów na świecie, ludzi na tapetę ale nie do sejmu czy do europarlamentu.
    Przepis na idealną kawę:

    Grafik: Co to za lura!? Kawa powinna być czarna, mocna, ostra i aromatyczna. Zrób mi drugą.

    Tytus: Rozkaz! Kawa powinna być czarna… Carbo medicinalis, czyli węgiel drzewny powinien ją doczernić. …mocna… Czy może być coś mocniejszego od spirytusu 95%? …ostra i aromatyczna… Reszty dokona papryka, pieprz, jodyna i… dezodorant „Brutal”.
    Grafik: O, teraz to jest kawa! To mnie postawi na nogi!
    Tytus: Szkoda, że nie dodałem jeszcze dynamitu.


    Księga XVI

  2. #42
    Troublemaker Awatar Nezahualcoyotl
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Hidden Castle
    Postów
    6 637
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    373
    Otrzymał 893 podziękowań w 599 postach

    Re: Nowa Prawica JKM

    Cytat Zamieszczone przez chochlik20
    PiS-PO-SLD to trzy największe w Polsce partię, za którymi stoją poważne siły, mają kapitał, mają swoje media, żadna afera nie wykluczyła ich z grona liczących się partii.
    Tu jest wlasnie pies pogrzebany gdyz jak to mozliwe ze tak umoczone partie wciaz sa glowna sila napedowa polskiej sceny politycznej a niektorzy ich przedstawiciele pomimo zszarganej reputacji wciaz sa poslami i beda nimi nastepna kadencje?


    In quexquichcauh maniz camanahuatl ayc pollihuiz yn iteno yn itauhca in Mexico-Tenochtitlan


    Jeśli avek to tylko z Indianką!
    *************************
    https://www.youtube.com/channel/UCo3...6M-C3c_Wc_57BQ

    *************************
    Był czas kiedy osobnika owego zwano @zajac.





  3. #43
    Comte de Barcelona Awatar Barsa
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 882
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    89
    Otrzymał 101 podziękowań w 58 postach

    Re: Nowa Prawica JKM

    Szwecja:
    1. Obie wojny światowe out. Mało tego, zarobili na tym...
    2. Sprawna biurokracja. Przynajmniej do niedawna.
    3. Sami Szwedzi... te ostatnie jest nie do "podrobienia".

    Dlatego też Szwecji raczej nie grozi droga PRL, ZSRR itp. No chyba, że imigranci rozsadzą ich od środka.

    Coś w tym jest, że dla poszczególnych narodów lepszy byłby system "a" niż "b", ze względu na "cechy narodowe", choć te ostatnie się "kosmopolityzują" oraz "mieszają"...

    Visca el Barca!!!

  4. #44
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 841
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 048
    Otrzymał 1 042 podziękowań w 699 postach

    Re: Nowa Prawica JKM

    Cytat Zamieszczone przez depus
    Zacznijmy od tego że Szwecja no nie jest normalnym krajem bynajmniej ja nie chciał bym żyć w kraju w którym ludzie donoszą gorzej niż w polsce za komuny a mordercy po 25 mogą wychodzić na wolność i jeszcze proszą o nowe ps4 (czyt.Breivik) a więzienia to luksusy
    Ciekawa dyskusja i chętnie czytam, lecz z całym bagażem podobieństwa Szwecja to nie Norwegia, a Szwed to nie Norweg.

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



  5. #45
    Łowczy
    Dołączył
    Nov 2012
    Postów
    132
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach

    Re: Nowa Prawica JKM

    No tak trochę się pomyliłem

  6. #46
    Podkomorzy Awatar Zakapior-san
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    dzikie Bieszczady
    Postów
    1 891
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    21
    Otrzymał 33 podziękowań w 17 postach

    Re: Nowa Prawica JKM

    http://fakty.interia.pl/polska/news-spr ... Id,1409221
    No i jak tu nie przyznać korwinowi racji w sprawie biurokracji i łapówek?

  7. #47
    Szambelan Awatar chochlik20
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    4 182
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    292
    Otrzymał 482 podziękowań w 340 postach

    Re: Nowa Prawica JKM

    Cytat Zamieszczone przez Zakapior-san
    http://fakty.interia.pl/polska/news-sprawa-przebudowy-stadionu-slaskiego-do-prokuratury,nId,1409221
    No i jak tu nie przyznać korwinowi racji w sprawie biurokracji i łapówek?
    Jak ta informacja ma się do tego tematu :?: Będziesz wrzucał tu wszystko jak leci, by pokazać, że Korwin ma rację? Łapówkarstwo istnieje w każdym kraju, i nie da się tego wyplenić, po drugie u nas na taką skalę zawdzięczamy komunie i przekonaniu, które się zakorzeniło dzięki niej, że w Polsce bez dania w łapę nic nie załatwisz - nie załatwisz lekarza, opieki pielęgniarki, szybszej decyzji/bądź pozytywnej u urzędnika, pozwolenia na wybudowanie itd. Jak Kowrin chce to zmienić? Coś co tkwi w mentalności narodowej?

    ps. nazwiska piszę się z dużej litery, nawet jak odmieniasz je przez przypadki
    Przepis na idealną kawę:

    Grafik: Co to za lura!? Kawa powinna być czarna, mocna, ostra i aromatyczna. Zrób mi drugą.

    Tytus: Rozkaz! Kawa powinna być czarna… Carbo medicinalis, czyli węgiel drzewny powinien ją doczernić. …mocna… Czy może być coś mocniejszego od spirytusu 95%? …ostra i aromatyczna… Reszty dokona papryka, pieprz, jodyna i… dezodorant „Brutal”.
    Grafik: O, teraz to jest kawa! To mnie postawi na nogi!
    Tytus: Szkoda, że nie dodałem jeszcze dynamitu.


    Księga XVI

  8. #48
    Podkomorzy Awatar Zakapior-san
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    dzikie Bieszczady
    Postów
    1 891
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    21
    Otrzymał 33 podziękowań w 17 postach

    Re: Nowa Prawica JKM

    Łapówkarstwo istnieje w każdym kraju, i nie da się tego wyplenić, po drugie u nas na taką skalę zawdzięczamy komunie
    Łał, to dlaczego twoja ukochana PO i solidaruchy nie przeprowadzili lustracji
    Jak Kowrin chce to zmienić?
    Mniej urzędów i biurokracji= mniej korupcji. Takie trudne?

  9. #49
    Szambelan Awatar chochlik20
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    4 182
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    292
    Otrzymał 482 podziękowań w 340 postach

    Re: Nowa Prawica JKM

    Cytat Zamieszczone przez Zakapior-san
    Łapówkarstwo istnieje w każdym kraju, i nie da się tego wyplenić, po drugie u nas na taką skalę zawdzięczamy komunie
    Łał, to dlaczego twoja ukochana PO i solidaruchy nie przeprowadzili lustracji
    A co ma lustracja do łapówkarstwa?

    Cytat Zamieszczone przez Zakapior-san
    Jak Kowrin chce to zmienić?
    Mniej urzędów i biurokracji= mniej korupcji. Takie trudne?
    już to widzę, narastający przez lata system Korwin chce zmienić hasłem "mniej urzędów" co ma być równe mniejszej korupcji. A w jaki sposób to zrobi? Powoła nowy urząd mający zwalczać narosłą biurokrację :?: Wywali ludzi na bruk :?: To będziesz płakał, że bezrobocie wzrosło.

    W to co gadają politycy to można włożyć między bajki i dziecku na dobranoc czytać, bo istotne jest to co oni mogą, a nie tego co chcą.
    Przepis na idealną kawę:

    Grafik: Co to za lura!? Kawa powinna być czarna, mocna, ostra i aromatyczna. Zrób mi drugą.

    Tytus: Rozkaz! Kawa powinna być czarna… Carbo medicinalis, czyli węgiel drzewny powinien ją doczernić. …mocna… Czy może być coś mocniejszego od spirytusu 95%? …ostra i aromatyczna… Reszty dokona papryka, pieprz, jodyna i… dezodorant „Brutal”.
    Grafik: O, teraz to jest kawa! To mnie postawi na nogi!
    Tytus: Szkoda, że nie dodałem jeszcze dynamitu.


    Księga XVI

  10. #50
    Łowczy
    Dołączył
    Nov 2012
    Postów
    132
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach

    Re: Nowa Prawica JKM

    Korwin nie jest zwykłym politykiem on nie robi tego dla pieniędzy lecz dla idei i lepszego życia.a jak mówi że zwolni 400tys. urzędników to ja mu wierze w polsce nie ma innego polityka któremu można ufać.Sam fakt że NIGDY nie zmienił swoich poglądów dobrze o nim świadczy.

Strona 5 z 127 PierwszyPierwszy ... 345671555105 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Nowa KO
    By PlanB in forum Medieval II Kampanie
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 30-11-2011, 17:18

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •