Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 26

Wątek: Age of Empires II + dodatki

  1. #1
    Podstoli
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    450
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Age of Empires II + dodatki

    Mnie ta gra urzekała szczególnie multi [ach te 6 godzinne posiedzenia z kumplami.....]

    Zapraszam do Dyskusji
    .de mortuis aut bene aut nihil - o zmarłych należy mówić dobrze albo nic. Chilon ze Sparty.

    Divide et impera


    http://www.youtube.com/watch?v=u6KXgjLqSTg

  2. #2
    Łowczy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Miasto z Twierdzą Boyen
    Postów
    131
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Age of Empires II+dodatki

    Moja pierwsza strategia i gra w której się zakochałem i uzależniłem od kompa . Pamiętam każda kampanię z podstawki, każdą mapkę, jednostkę(Słonie Persów FTW^^) moje ulubione nacje itd. Ehh aż się łezka w oku kręci Szkoda, że nie chodzi na Viście bo bym pograł, a może ktoś z was wie jak włączyć na tym ustrojstwie stare dobre gry?

  3. #3
    Podczaszy
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    501
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Age of Empires II+dodatki

    Cóż... . Chyba moja 2 gra na peceta (po Heroes III), jeszcze w wersji alfa.
    Nawet nie mam pojęcia jak się dostała w moje ręce, podobnie zresztą jak Heroes III.
    Grało się sporo czasu jak i w Half-Life'a 1 czy Day of Defeat (mod) gdy się miało internet (jeszcze w dodatku osiedlowy, ze szkoły ciągnięty, kiepski, z wysokimi pingami, w godzinach szczytów osiągających nawet 9999 (dla porównania - powyżej 150 już są problemy z płynnością gry)). Ale się grało... .
    Po jakimś czasie dorwałem Age of Empires 2 w wersji normalnej, niewiele później Age of Empires 1 + dodatki do nich.
    Wspaniałe gierki, pomagają człowiekowi wczuć się w strategie i stanowią pierwszy etap do dojrzenia do zaawansowanych ich wersji (z RTS na strategie turowe pokroju TW).
    Z pewnością nie można tych gier lekceważyć. Nie są zbyt wymagające więc można je jeszcze dziś zabrać np. na podróż na laptopa.
    Ogólnie stosunek części graczy do RTS'ów jest bardzo negatywny, ale sądzę, że dla serii Age of Empires można zrobić wyjątek - od nich wielu zaczynało się interesować historią.
    Z pewnością wraz z Heroes III/II, Settlers I/II czy największym konkurentem AoE - Starcraftem stanowią swego rodzaju kanon gier kultowych.
    Przykłady gier, kiedy to robiono je nie tylko po to by zarobić - ale by przy okazji nie zawieść graczy.
    Jednak jak zwykle - przemysł masowy wypiera rzemiosło.
    Nie powinniśmy kojarzyć wartości ze zwierzętami, gdyż im wartości są obce; winniśmy mieć możliwość zapewnienia im wolności wyłącznie ze względu na nie, lecz myślenie człowieka dopiero zaczęło zbliżać się do takiego poziomu moralności G.Schaller

  4. #4
    Łowczy
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    131
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Age of Empires II+dodatki

    Moja pierwsza gra RTS byla twierdza .Pamietam te wymagajace bitwy i trudne oblezenia, na koncu zostalo ci kilku zolnierzy ale wygrales to byla gra,a Twierdza 2 to juz zenada i wyciagniecie kasy.Zeby nie odbiegac od tematu powiem cos o AoE.Gralem w 1 i 2.Kiedy ledwo umialem angielski (wersja byla angielska) nie moglem przejsc 2 kampanii rzymian,2 misji o tych cudach dopiero jak zorganizowalem polska wersje skaplem sie ze trzeba cud na cudzie zbudowac .Dobra dobra zagadalem sie.AoE 1,2,Heroes 3,Twierdza 1 i Krzyzowiec moje najbardziej pamietne gry,w ktore zagrywalem sie na mojej Windows 98

  5. #5
    Łowczy
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    163
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Age of Empires II+dodatki

    Cytat Zamieszczone przez Piotruś Oprawca
    Szkoda, że nie chodzi na Viście bo bym pograł, a może ktoś z was wie jak włączyć na tym ustrojstwie stare dobre gry?
    Nie wiem skąd przyszła Ci ta myśl!
    Ja gram na VIŚCIE w AoE2, Herosa 2 i 3, American Conquest, Planescape Tormet i Icewind Dale!
    Jedyna gra którą nie mogłem ruszyć na Viście to Tie Fighter, ale on nawet na XP nie idzie (za to na Me już tak).
    Jak masz problem z grami na Viście to włącz tryb zgodności!
    A co do Age of Empires i złego wyświetlanie kolorów na monitorach panoramicznych (chyba najbardziej znany kłopot) to służę pomocą.
    Na PW.

    A co do gry:
    -Jest to świetna, wiecznie żywa gra.
    Jeśli jest ktoś chętny pograć, proszę pisać na PW.
    Uprzedzam że nie grałem od kilku miesięcy
    Człowiek nie jest stworzony do klęski. Człowieka można zniszczyć ale nie pokonać. - E. Hemingway'
    http://pl.unitedcats.com/stopkillingdogs - wpisujcie się!

  6. #6
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 655
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Age of Empires II+dodatki

    Przykłady gier, kiedy to robiono je nie tylko po to by zarobić - ale by przy okazji nie zawieść graczy.
    Idealizowanie dzieciństwa rox.

    AoE 2 to chyba trzecia gra w moim życiu, zara po Heroesie 3 i ... AoE 1 W pierwszą część nawet sobie jakiś czas temu znowu młóciłem, w drugą już nie miałem okazji od dobrych 7 - 8 lat ;p

  7. #7
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach

    Re: Age of Empires II+dodatki

    Jak byłem młodszy to grałem w to godzinami, dziś mi się już nie chce.
    Zrobiłem się wybredny

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  8. #8
    Asuryan
    Gość

    Re: Age of Empires II+dodatki

    Od jakiegoś czasu na steam dostępne jest Age of Empire II HD Edition. Zawiera podstawkę i dodatek. Niedawno doszło DLC "The Forgotten Expansion" zawierające 4 nowe kampanie (Alaric, Sforza, Bari i Dracula), 5 dodatkowych cywilizacji (Włochów, Hindusów, Słowian, Węgrów i Inków) i 2 nowe tryby rozgrywki (Treaty oraz Capture the Relic). Niestety Słowianie to Rusowie (jednostka specjalna bojarzy).

  9. #9
    Słońce Niezwyciężone Awatar Amrod
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Związek Socjalistycznych Republik Europejskich
    Postów
    3 404
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 10 podziękowań w 9 postach

    Re: Age of Empires II+dodatki

    A jak ktoś ma starą, pudełkową wersję to ten dodatek jest za darmo, bo to po prostu modyfikacja do Age'a I w zasadzie nie wiem czy to czy user patch, ale dostosowuję grę do wysokich rozdzielczości.
    the Sun and the Moon and the end of all time

  10. #10
    Chłop
    Dołączył
    Dec 2013
    Postów
    5
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Age of Empires II+dodatki

    I jakie są Wasze opinie o wersji HD? Warto zainwestować?

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. NTW - Multiplayer, Dodatki.
    By Orzello in forum Komenda uzupełnień (Napoleon: TW - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 23-07-2010, 17:12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •