Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Pieniądze

  1. #1
    Chłop
    Dołączył
    Nov 2009
    Postów
    2
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Pieniądze

    Kiedy gram w kampanię oczywiście ubywa mi kasa z miast co każdą turę no i zadowolenie niby też trochę spada... Na początku np. mój stan publiczny wynosi: 120% i zarabiam 700 złota w następnej turze załóżmy 115% porządku publicznego i 500 złota. Na początku robiłem co uważałem ale potem zacząłem robić tak jak podpowiada mi pomocnik jednakże to też niewiele dało. Przy auto zarządzaniu wszystkim/podatkami już jest lepiej, ale czy ktoś ma na to jakiś sprawdzony sposób?

  2. #2
    Podkomorzy
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Poznań
    Postów
    1 833
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Pieniądze

    Po prostu miasto Ci rośnie. Kiedy miasto rośnie, zwiększa się nędza a co za tym idzie niezadowolenie. Im więcej ludności w mieście, tym większą część daje na utrzymanie armii.
    Przykład:
    Powiedzmy, że masz 3 miasta. Jeśli miasto pierwsze będzie rosnąć szybciej niż pozostał to przejmie więcej niż ta 1/3 kosztu utrzymania armii.
    Rozumiesz?

    A.K.A. Askorti

  3. #3
    Chłop
    Dołączył
    Nov 2009
    Postów
    2
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Pieniądze

    Rozumiem, dziś więcej z tym kombinowałem i w sumie złota tak tragicznie nie ubywa jeżeli zdobywam nowe (bo rozumiem, że armia się rozkłada) no i nie buduję i werbuję tak "namiętnie" xp Co do kosztów utrzymania armii to zawsze mam jej dużo więc tego złota jest tak od +700/-1000 ;p

  4. #4
    Podkomorzy
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Poznań
    Postów
    1 833
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Pieniądze

    Ja jak mam problemy finansowe(głównie na początku) to miasta które są stosunkowo bezpieczne obstawiam tylko chłopami, zaś wojsko wysyłam na obrzeża. Komputer jest zbyt głupi żeby zrobić jakiś porządny desant, a moje wybrzeża cały czas patroluje kilka małych flot ^^

    A.K.A. Askorti

Podobne wątki

  1. Pieniądze
    By DC285 in forum Bellum Crucis
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 19-02-2013, 21:41

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •