Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: "application load error 5:0000065434" - Darthmod

  1. #11
    marengo
    Gość
    Jak widzę, nie czytałeś instrukcji instalacji jaką podałem w linku. Ja staram się pomóc ci, a Ty popełniasz podstawowy błąd: DME nie instaluje się do data Empire, tylko do ogólnego folderu gry - Empire Total War. Zalinkowana dyskusja pomiędzy Cadetem a mną jest dla Ciebie w tym momencie jak święta księga. Co ja tam napisałem:

    Jak odinstalujesz, sprawdź spójność plików gry, ewentualnie zainstaluj ponownie Empire niszcząc śmieci/foldery jakie zostaną po poprzedniej instalacji w obu wskazanych w niedzielę ścieżkach.

    DME. Wpierw wersja 8.0, później patch 8.0.1. Wszystko do głównego folderu Empire Total War o ile dobrze pamiętam, instalator wskaże ci odpowiednią ścieżkę, najwyżej zmienisz dysk, np. C na D lub H. Tylko że :!: , przed wgraniem patcha uruchamiasz launcher i wchodzisz do Settings, wybierasz Enable Restore Mode, zamykasz launcher, dajesz Vanilla Ready i dopiero wtedy instalujesz patch.
    Kiedy już chcesz grać, otwierasz za każdym razem launcher, klikasz odpowiednie opcje (wybór kampanii itp., chyba że nic nie chcesz zmieniać, kontynuując zapis) i przycisk Start, ustawienia ładują się, a Ty uruchamiasz grę z jej skrótu, nie zamykając launchera (robisz to po wyjściu z gry). Kiedy zamykasz launcher, dajesz DME Ready, dzięki czemu ustawienia będą ładowały się krócej następnym razem.
    Posty od 51 do 60. Nie miałem z tym do czynienia, ale kiedy instalator wskazuje złą ścieżkę, to mogą być dwa powody tego: Nie posiada się Windows 7 i występuje pewien rodzaj niezgodności w rejestrze, albo próbuje się wgrać DME na piracką kopię gry. Tak napisał Darth Vader.

    Tak w ogóle, spróbuj odinstalować DME, później całą grę z czyszczenie pozostałości po niej w foderze common steam'a i AppData. Źle zainstalowałeś, to i odinstaluje się nie prawidłowo. Pisałem ci w punktach co powinieneś zrobić. Jak nie wierzysz, tu masz linki do twcenter:

    Wersja 8.0
    http://www.twcenter.net/forums/showt...N-INSTRUCTIONS

    Wersja 8.0.1
    http://www.twcenter.net/forums/showt...e-v8-0-1-Patch

    Wszystko masz podane na talerzu, nic już nie mam tutaj do dodania, nie będę się na darmo produkował...

  2. #12
    Chłop Awatar maknow1
    Dołączył
    Apr 2014
    Postów
    9
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Hmmm... dziwne, wydawało mi się, że wszystko robiłem zgodnie z wszelkimi instrukcjami (zagraniczne fora [sprawka wujasa google], youtube itp.), spróbuje jeszcze raz tym razem poprawnie . Dzięki wielkie za trud i pomoc.
    Pozdrawiam
    "Patrz na wszystko przestrzennie, z różnych stron, nie oceniaj, rozważaj"

  3. #13
    marengo
    Gość
    Nic złego nie stało się, poza tym że taka dyskusja to kolejna lekcja dla mnie. Teraz przynajmniej będę miał pretekst do wspierania tylko swojej ulubionej części, czyli Napoleona. Moja motywacja do pisania tutaj jest coraz mniejsza. Na forum internetowym bywa się, a ja problemów z modami nie mam.
    Ostatnio edytowane przez marengo ; 27-04-2014 o 12:00

  4. #14
    Chłop Awatar maknow1
    Dołączył
    Apr 2014
    Postów
    9
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Jednak nic to nie zmieniło, zaczynam podejrzewać, że pomyliło mi się gdy wpisałem "data". Sprawdzałem kilka razy, na pewno tym razem wpisywałem wszystko poprawnie i cały czas gra wyłącza się... Ciężko oczekiwać czegokolwiek gdy żaden sposób nie działa ale mimo to byłbym niezmiernie wdzięczny gdyby ktoś pomógł.
    "Patrz na wszystko przestrzennie, z różnych stron, nie oceniaj, rozważaj"

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •