Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: "Posiłki opóźnione"

  1. #1
    Chłop
    Dołączył
    Apr 2014
    Postów
    13
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    3
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Angry "Posiłki opóźnione"

    Witam, mam problem podczas bitwy z posiłkami, posiadam nowy naprawdę dobry komputer przynajmniej do tej gry lecz ciągle występuje ten problem a mianowicie posiłki nie pojawiają sie od razu choćby mogły tylko jest komunikat że są opóźnione i pisze ze komputer nie spełnia wymagań lecz to nie prawda, na starym komputerze stwierdziłem ze gra ma racje lecz na nowym juz mi sie nie wydaje aby tak było, wiec moje pytanie jest następujące: czy jest możliwość wyłączyć jakoś ten komunikat i zrobić tak aby wszystkie jednostki wchodziły na pole bitwy oprócz tych które są opóźnione przez skrypt ?

  2. #2
    Krwawy Kardynał Awatar Samick
    Dołączył
    Oct 2010
    Postów
    5 767
    Tournaments Joined
    9
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    171
    Otrzymał 427 podziękowań w 262 postach
    1) Posiłki zawsze nadchodzą z pewnym opóźnieniem gdy oddajesz je pod komendę AI.
    2) Jeśli chcesz osobiście dowodzić posiłkami musisz poczekać aż jakiś Twój oddział zostanie wybity, ucieknie, sam go wycofasz. Innymi słowy: zwolni miejsce na następny oddział.
    3) Możesz mieć najbardziej nowoczesny komputer o 20 rdzeniach i 100 wątkach i miliardzie teraherców. Medek II obsługuje tylko trzy rdzenie i czwarty (oraz kolejne) wykracza poza jego czasy.



  3. #3
    Chłop
    Dołączył
    Apr 2014
    Postów
    13
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    3
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    Wiem i rozumiem to ale zwykle pisze że posiłki są opóźnione i tyle a tu dokładnie pisze ze akurat przez to ze nie spełnia wymagań mój komputer, podobno da się wyłączyć ten ogranicznik i chciałbym się dowiedzieć jak. Na pewnej stronie pisze tak "Aby usunąć komunikat "Posiłki opóźnione" należy uruchomić grę z linii poleceń z następującym parametrem: medieval2.exe --game.unlimited_men_on_battlefield" lecz gdy próbuje to wyskakuje mi "Medieval II suffered a fatal error and will now exit" Jeśli ktoś zna przyczynę dlaczego nie chce się uruchomić lub jakiś inny sposób na pozbycie sie ograniczenia proszę o pomoc.

  4. #4
    Chłop
    Dołączył
    Apr 2014
    Postów
    13
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    3
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    Już sam sie dowiedziałem, dzięki za uwagę.
    Jeśli kogoś interesuje jak, to trzeba wejść do folderu z gra znaleźć medieval2.preferences.config i zmienić "unlimited_men_on_battlefield = 0" zmienic na "unlimited_men_on_battlefield = 1".

  5. Użytkownicy którzy uznali post patryko5 za przydatny:


Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •