Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27

Wątek: Gra Syrakuzami

  1. #21
    marengo
    Gość
    Gajuszu, to osiągnięcie (po angielsku Seize the initiative!) nie jest przyznawane od czasu zmiany statusu tzw. Capture Point (Flag) dającego dawniej zwycięstwo w bitwie, a obecnie zwiększającego morale jednostek broniących punktu. CA pracuje nad naprawą tego:

    http://forums.totalwar.com/showthrea...ve-achievement

  2. #22
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 839
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 048
    Otrzymał 1 042 podziękowań w 699 postach
    Cytat Zamieszczone przez marengo Zobacz posta
    Gajuszu, to osiągnięcie (po angielsku Seize the initiative!) nie jest przyznawane od czasu zmiany statusu tzw. Capture Point (Flag) dających dawniej zwycięstwo w bitwie, a obecnie zwiększających morale jednostek broniących go. CA pracuje nad naprawą tego:

    http://forums.totalwar.com/showthrea...ve-achievement
    Ok, ale ja gram od złożenia nowej skrzynki czyli ok 15 września, a taki obóz zdobyłem pewnie w ciągu pierwszych 10 tur, więc chyba zablokowali na dzień dobry...

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



  3. #23
    marengo
    Gość
    Krytyka dotycząca tych punktów pojawiła się tuż po premierze gry, ponieważ nie pozwalały one prowadzić normalnej bitwy, tylko zmuszały do skupiania uwagi na nich. Nie powiem Ci, kiedy dokładnie CA zmieniła ich status, jednak jak wspominałem to własnie wtedy przyznanie osiągnięcia przestało działać definitywnie lub jest to bug w grze funkcjonujący od początku, także w jej angielskiej wersji.

  4. #24
    Krwawy Kardynał Awatar Samick
    Dołączył
    Oct 2010
    Postów
    5 767
    Tournaments Joined
    9
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    171
    Otrzymał 427 podziękowań w 262 postach
    @LVEX_mackoff
    Mam też trochę innych rzeczy do roboty niż tłuczenie się przez dłuższy czas nad czymś co mogę zakończyć szybko. Szczególnie że to nie jest gra o jednym zakończeniu, tylko mogę ją przechodzić wieloma nacjami. Jak pisałem, nie grałem (i nie gram) całkowicie na automacie bo pewnych aspektów nie lubię lub mój PC nie może mi zapewnić odpowiednich możliwości, stąd automat jest konieczny. Chce sobie pograć i mieć przyjemność z gry zamiast cierpieć udręki w bitwach morskich czy widzieć pokaz slajdów. Wracając do mojego pierwszego zdania tego posta i nawiązując do Twojego drugiego, pewne podstawy i zainteresowania rozszerzyłem przez pięć lat studiów, a czas jaki zaoszczędziłem poświęciłem na biografię Kleopatry pióra (czy może raczej rylca ) Krawczuka.

    PS. Mam wrażenie że przeoczyłeś dyskusję z wcześniejszych postów, gdzie pisałem że chodzi o minikampanię, a nie kampanię główną. W głównej 10 godzin to już faktycznie klepanie na wyścigi żeby wyrobić się w 10 godzin (i tak myślę że nie jest to możliwe).



  5. #25
    Podkomorzy
    Dołączył
    Mar 2012
    Lokalizacja
    Zamek w Lotaryngii
    Postów
    1 540
    Tournaments Joined
    7
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    164
    Otrzymał 112 podziękowań w 68 postach
    Pomijając aspekty techniczne i czasowe to jednak istotą TW są bitwy w czasie rzeczywistym i to one większości graczom dają największą przyjemność niezależnie od mapy, kampanii i stylu gry.

  6. #26
    Podczaszy Awatar mackoff
    Dołączył
    Aug 2013
    Postów
    773
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 116 podziękowań w 83 postach
    Cytat Zamieszczone przez Samick Zobacz posta
    @LVEX_mackoff
    Mam też trochę innych rzeczy do roboty niż tłuczenie się przez dłuższy czas nad czymś co mogę zakończyć szybko. Szczególnie że to nie jest gra o jednym zakończeniu, tylko mogę ją przechodzić wieloma nacjami. Jak pisałem, nie grałem (i nie gram) całkowicie na automacie bo pewnych aspektów nie lubię lub mój PC nie może mi zapewnić odpowiednich możliwości, stąd automat jest konieczny. Chce sobie pograć i mieć przyjemność z gry zamiast cierpieć udręki w bitwach morskich czy widzieć pokaz slajdów. Wracając do mojego pierwszego zdania tego posta i nawiązując do Twojego drugiego, pewne podstawy i zainteresowania rozszerzyłem przez pięć lat studiów, a czas jaki zaoszczędziłem poświęciłem na biografię Kleopatry pióra (czy może raczej rylca ) Krawczuka.

    PS. Mam wrażenie że przeoczyłeś dyskusję z wcześniejszych postów, gdzie pisałem że chodzi o minikampanię, a nie kampanię główną. W głównej 10 godzin to już faktycznie klepanie na wyścigi żeby wyrobić się w 10 godzin (i tak myślę że nie jest to możliwe).
    Nie będę dyskutował bo jak pisałem to rzecz gustu i preferencji.

    Dla mnie granie byle szybciej w tego typu grę i pisanie o tym na forum jest bez sensu.

    Ale to tylko moja ocena w sumie całkowicie off topicowa bo temat dotyczy przecież gry Syrakuzami.

    A co do czasu kampanii to nawet mini kampanii nie dałbym rady rozegrać tak "po łebkach" i na szybko ("bo przecież można ją skończyć szybko") więc w pewnym sensie Cię podziwiam Samick.

    Żeby nie był całkowity off top to napisze że gra Syrakuzami na multi daje dużo radości i wg. mnie jest to jedna z mocniejszych (jeżeli nie najmocniejsza) frakcja wprowadzona w HaTG. Na multi potrafi zrobić różnicę.
    Dołącz do grupy steam totalwar.org.pl i znajdź osoby do wspólnej gry: http://steamcommunity.com/groups/TotalWarOrgPL

    Zapraszamy także na serwer TeamSpeak 3 portalu pod adresem 178.217.186.86:11796 (bez hasła)

    ...oraz do polubienia strony na Facebook: https://www.facebook.com/totalwarorgpl

  7. #27
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Można grać szybko i czerpać z tego dużo przyjemności. Przecież zawsze można spróbować jeszcze raz z innym wariantem. Tak więc można za pierwszym razem spuścić lanie Rzymowi by w następnej rozgrywce połączyć z nim siły, czy też wymyślić sobie coś innego.

    Jestem chyba w mniejszości bo bitwy są dla mnie tylko dodatkiem do mapy strategicznej. Dużych komp nie dźwiga, wody nie lubię, na zdobywanie osad szkoda mi czasu bo długo się ładują a komp nie wiele w nich pokazuje.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •