Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Ameryka to dziwny kraj (NBA to dziwna liga)

  1. #1
    Comte de Barcelona Awatar Barsa
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 882
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    89
    Otrzymał 101 podziękowań w 58 postach

    Ameryka to dziwny kraj (NBA to dziwna liga)

    http://probasket.sk/news/nba-komisar...terlinga-52528

    Właściciel jednego z klubów NBA w ROZMOWIE PRYWATNEJ powiedział brzydko o murzynach... jakie dostał kary można przeczytać w linku.

    Ja myślałem, że Polska to dziwny kraj, ale USA a na pewno NBA to jeszcze bardziej dziwny kraj się staje... Ja rozumiem rasizm w Stanach, ciężki temat i trzeba tępić to ale kurcze w sferze prywatnej to ja mogę mówić wszystko co mi się podoba, niedługo dojdziemy do tego co co było w jednym z filmów, że za myśli będziemy karani, to było niby s-f, czy naprawdę?

    Rozumiem poprawność polityczną, rozumiem tolerancję ale naprawdę chyba dajemy sobie na "zachodzie" wejść na głowę... czyżby "rzymska dekadencja" się zaczynała? Chińczycy barbarzyńcami? Rosja?

    ps. Śmieszne jest to, że jak był pomysł "liga tylko dla murzynów" to nikt nie oburzał się na nietolerancję dla białych.

    Visca el Barca!!!

  2. #2
    Kierowca bombowca Awatar McAbra
    Dołączył
    May 2012
    Lokalizacja
    Wild East
    Postów
    2 620
    Tournaments Joined
    5
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    118
    Otrzymał 106 podziękowań w 70 postach
    Myślałem, że to jakiś żart, ale poszukałem i to jednak na serio...
    Naprawdę, prawie 3 miliony i dożywotnie zakazy za prywatną rozmowę - to jakaś paranoja.

  3. #3
    Podkomorzy Awatar szwejk
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Lasy Północy
    Postów
    1 804
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    211
    Otrzymał 362 podziękowań w 267 postach
    Cytat Zamieszczone przez Barsa Zobacz posta
    Rozumiem poprawność polityczną.
    Rozumiesz ten lewacki kaganiec na wolną myśl i słowo?. Bo od politpoprawności się zaczyna...
    Polecam ten długi tekst.

    http://www.omp.org.pl/stareomp/index...=301&scope=all

    Mój ulubiony fragment to

    "...Ograniczanie swobód i możliwości w imię wolności, równości i "uprawnień", też jest czymś, co dobrze znamy ze starej, totalitarnej mentalności. Mnożące się "uprawnienia", jakie polityczna poprawność wymusza, w końcu naruszają najbardziej podstawową zasadę: równości wobec prawa. A zatem raz jeszcze skutki okazały się odwrotne od rzekomo zamierzonych..."
    "A teraz słuchajcie wy, ludzie z NATO! Bombardujecie ścianę, co nie przepuszczała potoku afrykańskiej migracji do Europy, ścianę, co stopuje terrorystów . Tą ścianą była Libia. Rujnujecie ją. Wy - idioci. Za tysiące migrantów z Afryki, za wsparcie terrorystów będziecie płonąć w piekle. I tak będzie".

    Mu'ammar al - Kaddafi

  4. #4
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 840
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 048
    Otrzymał 1 042 podziękowań w 699 postach
    Jest to problem złożony. Jest tam przewrażliwienie na takie rzeczy gdyż 100 lat po wojnie secesyjnej, było nie było wygranej przez północ, w południowych stanach były kina, autobusy z częściami wydzielonymi, uczelnie wyższe tylko dla białych. Też uważam że to gruba przesada, ale każdy kraj ma takie hocki klocki na jakimś punkcie, oni akurat na tym. Tym bardziej że ludzi rasy kaukaskiej na dzień dzisiejszy jest tam zdaje się mniejszość... Ale że to paranoja to rzecz oczywista. Ciekawi mnie aspekt obyczajowy, gdy dawał jej jasno do zrozumienia, co ze swoimi przyjaciółmi może robić ... Jakiś "nowoczesny" ten związek.

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •