Cytat Zamieszczone przez nazgool
Cytat Zamieszczone przez Piter
Znalazł się psycholog od siedmiu boleści, szczególnie, że na to forum zagląda codziennie kilkadziesiąt osób, a na forum mtw II kilkanaście, za to na twc kilkadziesiąt razy więcej, nie wspomnę już o poradnikach o wszystkim do modwania medievala po angielsku, który nie każdy zna.
Wow, bardzo inteligentna wypowiedź z Twojej strony, szczególnie ta pierwsza część. Co do ilości osób wchodzących na forum to trochę się mylisz, bo moje obserwacje są zgoła inne. Co do poradników po angielsku to tak jak wspominałem brak chęci, czasu i zdolności. W dzisiejszych czasach bariera językowa nie stanowi już takiego problemu, zważywszy, że istnieje dość sporo narzędzi wspomagających tłumaczenie. Wystarczy tylko chcieć, a podstawy angielskiego dostają już chyba wszyscy, począwszy od podstawówki. Twoje argumenty są trafne tylko w przypadku ilości osób wchodzących na twc.
A tak poza tym, to nie miejsce i temat do dyskusji na tego typu sprawy. Jak masz jakiś problem z moją osobą, to zapraszam na PW.
Moderatorów przepraszam za offtopa.

Dostaje chyba każdy, ale od kilku lat! Każdy 13 latek już chyba je ma, na pewno bardzo Ci pomogą. Twoje argumenty nie są więc w żadnym miejscu trafne A pierwsza część twojej wypowiedzi jest również naprawdę inteligentna, jeżeli tak można nazwać strzelanie fochów o to, że ktoś Cię wyśmiał, a Ty nie potrafisz logicznie się obronić, bo te narzędzia/translatory dają bełkot z którego wiele nie zrozumiesz. Co do ludzi odwiedzających ten dział, to kilkanaście jeżeli chodzi o zarejestrowanych, a gości może i być wielu, ale na twc jest podobnie, tylko wszystko w kilkadziesiąt razy większej skali

Ja miałem tą "przyjemnosć" uczyć się Niemieckiego, a potem Rosyjskiego.