) Ok dzięki wielkie Ściągałem wcześniej linki innej strony. Mam nadzieje że teraz będzie dobrze.

Edit. O matko kochana!!!! Eutychesie jesteś wielki, dzięki wszystko działa bez problemu, nie skopiowałem jeszcze tylko patchy. Co zrobię zaraz. Włączyłem bitwe gracza i przyjżałem się jednostką brytów. Olśniewająco pięknie... Ależ one wyglądają fantastycznie. Jak ktoś lubi romka to ten mod wizualnie..opada szczęka. Mapy krajobrazów z Roma Surrectum II Jednostki wyborne, piękne odróżniajace się od siebie i jest ich mnóstwo!!!!! Tylko grać. Zobacze jak wygląda gra pod kątem grywalności. Czas na Classical Age Total War!

Ok już trochę czasu nad nią spędziłem. Kampania jest bardzo trudna, 90% regionów nalezy do wolnych ludów lub jak kto woli buntowników. Najbardziej rozwinięte nacje to Seleucydzi, Kartagina, Macedonia. Kampanie zaczynamy z małą kasa i jedną zapełniona flagą armii z różnymi jednostkami (bardzo zróżnicowane ) Ogólne po trzech turach jesteśmy na minusie, więc trzeba szybko zdobywać regiony i redukowac liczebność armi. Nie zauważyłem i nie wydaje mi się by w tym modzie występował spam zalewajacych nas wrogów. Bardzo trudne bitwy, wszystkie regiony wolnych ludów są bardzo dobrze strzezone. Na razie gra idealna!!!