Odpalilem te 3 mody i takie wnioski mam(sa to dosc pobiezne wnioski bo nie moge na sp pograc wiecej jak pare tur odkad zaczalem grac mp. Jedynie na Tromie 2 ponad tur 100 kampania mp);

Trom2 wedlug mnie najlepszy z tych modow.Chociaz brakuje mi w nim wielkich(liczbowo) i roznorodnych jednostek(sam Trom2 ma ich sporo i pozniej mozna po reformie rekrutowac jed wieksze ale jednak wolalbym te z NTW3), duzych map no i pelnej fog of war z NTW3. I chyba ciut lepiej vizualnie bitwy prezentuja sie w Darth mod. To chcialbym w nim widziec. Jednakze przebija inne pod wzgledem realizmu pola walki gdy sie podsumuje calosc.

Darth mod. Juz mialem nim grac ale jedno co mnie odrzucilo, to nierealistycznie szybko biegajace jedn. nawet jak zmeczone to potrafia niezle biegac po mapie.

NTW3. Fajnie wygladaja te masy zolnierzy jednak wizualnie pole bitwy wyglada biednie gdy sie porowna do modow wyzej. Brak dymu, wkurzajace bebnienie,szybkie jednostki. AI na polu bitwy strasznie glupie. Zachowuje sie jak stado kaczek, ktore mozna zagnac w kupe i gdzie chcesz.No ale juz na starcie masa nowych jednostek.

Glownie zwracalem uwage na pole bitwy.