Cytat Zamieszczone przez Eutyches
Mod ten to jak dla mnie okrojona wersja mapowo Schwert und Speer, niby zmiany są ale nie odpowiada mi balans, skrawek mapy, okres historyczny...hmmm...czemu akurat ten? Kwestia gustu podejrzewam, daruję go sobie , a jak znajdę chwilę to wrócę do Eras Total Conquest, tam jest wszystko to, co lubią Total Warowcy
Mod jest świetny, ja uwielbiam takie właśnie mapy- są najbardziej historyczne- odbudowa Bizancjum to naprawdę wyzwanie tylko drażni mały zasięg ruchu i to, że stan skarbca się nie zgadza z tym co się widzi po kliknięciu na sakiewkę i z tym co się ma na koniec tury. Nie wiem co prawda jakie jest ai, bo gram na swoim, ale na moim jest trudno. Szkoda tylko, że muszę sobie tłumaczyć skrypty na google translatorze, a to spore przerwy w grze- ale skrypty są ciekawe, żebranie cesarza o pomoc na zachodzie, możliwość przystępowania do różnych koalicji, cyrki, tancerki itp.

W modzie Gruzja imituje również Ruś - dlatego jedno z Polskich miast buntuje się i przechodzi do Gruzji. Poza tym w modzie jest też nowy wygląd miast- przynajmniej tak mi się wydaje.

Nie rozumiem też dlaczego Kijów i inne ziemie WXL są rebelianckie?! przecież mamy przedstawicieli Jagiellonów w miastach na wschodzie, a co do przynależności tych ziem do Unii Polsko-Litewskiej nie ma wątpliwości. Co gram w Niemieckiego moda to Polska zawsze okrojona jakoś dziwnie z ziem, które posiadała w danym czasie na 100%

Sreeny z gry Bizancjum:

[spoiler:2lfheau1]


Konstantynopol utracony- ale cesarstwo wkrótce je odbije [/spoiler:2lfheau1]