Pokaż wyniki od 1 do 10 z 86

Wątek: Gra Seleucydami

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach

    Gra Seleucydami

    Do gry potrzebne jest wersja podstawowa, druga darmowa nacja, pobiera się automatycznie jako DLC.
    Bonusy kulturowe:
    - Konflikty Wśród Diadochów - +10% do morale dla wszystkich oddziałów walczących z Hellenami.
    - Dziedzictwo Aleksandra - -20% do oporu wobec okupacji.
    Bonusy frakcyjne:
    + Królewskie Posiadłości + +10% do przychodów generowanych przez budynki rolnicze.
    + Wielokulturowość + -25% do negatywnego wpływu na ład publiczny z powodu obecności obcych kultur.
    - Władcy Wschodu - Duża kara do stosunków dyplomatycznych z frakcjami wschodnimi.
    Zaczynamy grę z sześcioma regionami, w tym jedną całą prowincją i dostępem do szkła. Mamy kilka satrapii na starcie, niestety większość z nich należy do kultury wschodniej. Wojska Selków to marzenie, mamy wszystko co się liczy.
    Co prawda nie mamy bezpośredniego dostępu do cudów na naszych ziemiach, ale w którą stronę byśmy się nie skierowali będą tam.


    Jak dla mnie jest to nacja łatwiejsza do gry niż Kartagina na podstawce. (Na dei jeszcze nie próbowałem).
    Rozpoczynamy z 6 regionami w tym 1 całą prowincją, czyli z edyktem.
    Kluczowe dla tej nacji są pierwsze 2 tury, które ja poświęcam na dyplomacje. Tu mamy naprawdę spore pole do popisu, zwłaszcza w Azji Mniejszej.
    Wojny wybuchną nam na wschodzie i południu. Prawie zawsze na końcu pozostaję mi z satrapii Sardes i Media które wykorzystuję jak tarcze. Pomagam zwłaszcza tym drugim połową słupka.

    Poprawna nazwy tej nacji i odmienia jej przez przypadki sprawia mi niesamowity problem. :|
    Ostatnio edytowane przez Samick ; 24-08-2014 o 18:13

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

Podobne wątki

  1. [ROZWIĄZANE] Problem w grze Seleucydami
    By caps in forum Castra Romana (Rome: TW, BI - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 20-06-2011, 21:37

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •