Cześć. Mam problem z graniem w Attilę. Grę mam od premiery, ale nie grałem, ponieważ bardzo słabo chodziła na moim kompie. Pomyślałem ok... Romek II też po premierze chodził słabo, a teraz gram na wysokich/bardzo wysokich ustawieniach graficznych... Myślałem, że patche przyniosą optymalizację, tak jednak się nie stało i ok. 20 fpsów na najniższych ustawieniach graficznych to standard. W Romku na wysokich z niektórymi ustawieniami na bardzo wysokich mam stałe 30-40 fpsów , tylko przy większych bitwach obniżam niektóre ustawienia. Także jak to możliwe, że gry na tym samym silniku chodzą tak różnie na jednym kompie (który co prawda potworem nie jest, ale Roma II ładnie ciągnie)? Mam do was pytanie, czy wiecie może co zrobić, aby poprawić płynność Attili, może jakiś prosty mod, wyłączający niektóre niepotrzebne bajery graficzne, czy cokolwiek innego. Poza tym zauważyłem, że najbardziej framerate obniża u mnie opcja jakość terenu, której ustawienie nawet na wydajność powoduje kosmiczny spadek fpsów do poniżej 10. Co do modów używam tylko modów Radiousa. Z góry dzięki za pomoc.