Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: PBF Piewca Zagłady - Techniczny

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Szambelan Awatar Kot
    Dołączył
    Jul 2011
    Postów
    3 071
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    13
    Otrzymał 15 podziękowań w 10 postach

    PBF Piewca Zagłady - Techniczny

    Cóż... Planuję poprowadzić sesję RPG w uniwersum gry komputerowej "Gothic". Tej gry chyba nie muszę każdemu przedstawiać, także przechodzę do konkretów.
    Czas i akcja gry rozpoczyna się dwa miesiące przed zesłaniem Bezimiennego do kolonii karnej Khorinis, zaczynamy wszyscy w Khorinis. Postaram się tu nie zrobić ogrzewanego kotleta, czyli coś ala kopia gry, ale postaram się wymyślić dla was coś oryginalnego. Cała fabuła obejmuje historię gry od G1 i przed do G3. Nie akceptuje nieślubnego dziecka JoDrewna ze Spellbound pod nazwą "Arcania".

    Zarys fabuły i wydarzeń już mam, materiały w 80% przygotowane do gry więc nie wiele mi brakuje do ukończenia pomysłu. Grać będziemy na takim moim "wynalazku". Chciałem zachować mechanikę gry od dodać kilka rzeczy od siebie w połączeniu ze znaczym powiększeniem poziomu trudności. Gotowe systemy raczej by mnie ograniczały w tej kwestii, więc... Grę zaczniemy dopiero po Trędowatym Rycerzu, a więc jest jeszcze w sumie dużo czasu.
    Graczy maksymalnie przyjmę 6. Postacie tworzę ja albo wy w zależności od waszej decyzji. Jeśli wybieracie opcje numer dwa to podeślę wam materiały na privie.

    Chętni:

    1. Lwie Serce
    2. PanzerKampfWagen
    3. El Duce
    4. Weronikaneska
    5. Andrij Marszałek
    6. Arroyo


    Rekrutacja zamknięta!

    Tworzenie postaci:
    Spoiler: 

    Taki szablon mi wysyłacie:
    Rasa: (tylko człowiek na tą część PBFa, potem będą do wyboru orkowie, demony oraz nieumarli)
    Wiara:
    (Innos, Adanos, Beliar, ew. jakiś demon, wiara w skali 1-10)
    Koncepcja:
    Klasa:
    Cel:
    Umiejętności:
    (nie z FATE!)
    Wygląd:


    Klasy do wyboru:
    Spoiler: 

    1. Strażnik miejski
    2. Knecht
    3. Nowicjusz kręgu ognia
    4. Nowicjusz kręgu wody
    5. Łowczy
    6. Wojownik
    7. Złodziej
    8. Pirat



    Bądź inne zaproponowane przez was klasy. Nie dopuszczę od razu klas z wyższej półki typu mag ognia, paladyn itd.
    Niektóre klasy na start otrzymają od razu dane bonusy ze względu na przynależność do danej frakcji takie jak podwyższone statystyki, ekwipunek bądź umiejętności.

    Ostatnio edytowane przez Kot ; 13-08-2015 o 23:25

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •