Pokaż wyniki od 1 do 10 z 36

Wątek: Kampania Online YouTuberów na podstawce

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach

    Kampania Online YouTuberów na podstawce

    Chcę teraz zacząć organizację żebyśmy zdążyli zacząć pod koniec września, potem zacznie się rok akademicki i będzie ciężej zorganizować ale jak już zaczniemy to pójdzie z górki.
    Chciałbym z kilkoma z was nakręcić wezwanie pod broń, które mogłoby wyglądać tak:
    https://www.youtube.com/watch?v=BkEDZLArK0g
    Potem wasza pomoc przyda mi się w rozgłaszaniu tego na jak największą skalę by zebrać 17 jak najlepszych youtuberów. Pod pojęciem najlepszych mam na myśli najbardziej niezawodnych żebyśmy nie mieli 1-2 tygodniowych opóźnień bez uprzedzenia i wyznaczonego zastępcy czy 4 odcinkowej dziury. Jeśli nam się zgłosi więcej niż 17, w co wierzę, to wtedy naradzimy się i jakoś wybierzemy tych odpowiednich. Rozgłaszać to będziemy za pomocą filmików oraz komentując pod filmami potencjalnych uczestników. Jakąś uniwersalną wiadomość się naskrobie przy okazji kręcenia wezwania pod broń. Jak już uzbieramy całą ekipę to wtedy nakręcimy zapowiedź i może intro i tym razem nie powierzymy opieki nad projektem Temerowi

    Pierwszy krok to zebrać się i nakręcić to wezwanie pod broń, jak już to zrobimy to ruszymy wtedy dalej. Napiszcie tutaj jeśli chcecie mi pomóc i kiedy wam pasuje. Od siebie proponuję niedzielę bo możliwe, że piątek i sobotę będę miał nieźle zawalone.
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  2. Użytkownicy którzy uznali post Wielki Mistrz Malborka za przydatny:


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •