Zapadła noc, a dzielni rycerze, którzy zwyciężyli pod Montgisard spoczęli wygodnie w swych łożach. Był to dzień, który wspominać będą kronikarze przez wieki, a sama bitwa stanie się symbolem zwycięstwa krzyża nad półksiężycem, chwili największej chwały, pięknej chwili chwały...

Nazajutrz wyruszyliście do Trypolisu, a stamtąd okrętem do Francji, ojczyzny Agnes by zawalczyć o należące się jej ziemie.

Tak oto zakończyła się opowieść o trędowatym rycerzu - Boemundzie de Moulins, jego żonie, siostrze, przyjaciołach i towarzyszach, których spotkał na swej drodze. Każe z was również odegrało swą rolę w tej historii, zostawiając swój ślad w Ziemi Świętej... Kres tej opowieści jest jednak początkiem następnej, równie krwawej i chwalebnej a dzisiejsi bohaterowie będą musieli jeszcze raz chwycić za miecze by walczyć o swój byt, idee i najróżniejsze cele...

Koniec.

Dziękuję wszystkim za grę, bardzo miło mi się prowadziło PBF-a, a bardzo obawiałem się że mój debiut jako MG zakończy się fiaskiem. Dziękuję szczególnie też Aravenowi i Asuryanowi, doświadczonym Mistrzom Gry, którzy bardzo mi pomogli czy to rozjaśniając tajniki mechaniki Fate, czy to podsuwając różne pomysły. Fajnie się grało?

Punkty doświadczenia:

Katarina Kilian
- 7 PD (2 za przeżycie, 4 za odgrywanie i 1 bonusowy za znakomite, bardzo długie, wyróżniające się wpisy)
Spytko z Mstyczowa - 7 PD (2 za przeżycie, 4 za odgrywanie i 1 bonusowy za wykombinowanie sposobu na ocalenie całej drużyny w akcji z Balianem)
Robert de Modica - 7 PD (2 za przeżycie, 4 za odgrywanie i 1 bonusowy za uratowanie życia Agnes i przy okazji wiele pomysłowych, ciekawych wpisów)
Charles de Tournemire 7 PD (2 za przeżycie, 4 za odgrywanie i 1 bonusowy za wielokrotne wychodzenie cało z zabójczych sytuacji z konstablem)
Tomasz Awdaniec 3 PD (2 za przeżycie i 1 za odgrywanie i aktywność, odgrywanie bez zarzutów ale z braku czasu niestety wymuszone ustąpienie z gry)
Sir George Srogi 3 PD (2 za przeżycie i 1 za odgrywanie i aktywność, to samo co u Aravena)
Bertrand de Toulouse 4 PD (0 za przeżycie i 4 za aktywność i odgrywanie)