Pokaż wyniki od 1 do 10 z 206

Wątek: Mount&Blade II: Bannerlord

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #11
    Szambelan Awatar Turek
    Dołączył
    Apr 2011
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    2 043
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    323
    Otrzymał 525 podziękowań w 321 postach
    Zagrałem już 3h i powiem tak... to jest mount and blade na które czekaliśmy.
    - Walka - bardzo dopracowana i szybka. Na plus piękne animacje i zwinne przejścia z ataku do obrony. Naprawdę aż miło się na to patrzy.
    - Grafika - na plus. Nie jest to jakiś szał, ale bardzo przyjemna dla oka. W niektórych momentach cienie są bardzo klimatyczne. Ciekawy efekt jak jestesmy w ciemnym pomieszczeniu i wychodzimy na podworku to mamy caly ekran jasny, tak jakby jestesmy przez sekundke oslepieni. Bardzo realistyczne.
    - Wydajnosc - szału nie ma, ale tragedii też nie. U mnie intel core i5 3 letni, geforce 1060 i dysk ssd i śmiga w 40-60 klatkach na najwyzszych. Czasem jest jakas ścinka jak za szybko ekran przesunę.
    - Oblężenia - to jest to! Naprawdę są 10x bardziej klimatyczne. Piękne animacje wspinania sie po drabinie, system strzelania z katapulty, ktory niszczy mury i swietne mapy, ktore pozwalaja na wieloetapowy szturm na fortece. Po prostu czekam az wyjda mody i zagram na Helmowym Jarze.
    - Singleplayer - Mało w niego zagralem, ale moje pierwsze wrazenie to to, ze jest bardzo skomplikowany. Jest tutaj mega wiecej opcji w zarzadzaniu swoja druzyna, oraz swoim rodem. Mamy cale swoje drzewko genealogiczne. Troche sie czulem jak w crusader kings xd,
    - Konne - jeszcze w zadnej grze tak dobrze i intuicyjnie nie gralo mi sie dobrze jezdzac na koniu. Jazda na koniu jest realistyczna i wymaga wprawy. Czuc jak koń przechodzi w kłus i bardzo to cieszy.
    - Multi - mam wrazenie jakby jeszcze do konca nie bylo zrobione. W koncu to early access, mam nadzieje, ze do premiery dodadzą dużo contentu.

    Podsumowujac - zachęcam do zakupów. Warto!
    Coś się kończy, coś się zaczyna.

  2. Użytkownicy którzy uznali post Turek za przydatny:


Podobne wątki

  1. Dyskusja ogólna o Mount & Blade
    By Ensis in forum Mount & Blade
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 10-01-2017, 08:26
  2. Dyskusja ogólna o Mount & Blade Warband
    By Ensis in forum Mount & Blade
    Odpowiedzi: 37
    Ostatni post / autor: 09-01-2017, 21:29
  3. Mount&Blade-Ogniem i mieczem....
    By Gaius Julius in forum Inne gry komputerowe
    Odpowiedzi: 41
    Ostatni post / autor: 22-08-2012, 12:41

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •