Nie wyłącze aktualizacji bo aby grac trzeba to sciagnąc. Mam pudełkową wersje gry tak btw. I to nie jedyny problem z ich aktualizacjami bo czesto nie sa kompatybilne z modami i cos sie zaczyna jebac. Powinna byc mozliwosc aby grac bez sciagania dodatku, którego sie nie kupi. Jednostki pomine bo wiele nie zajmuja. A ściaga się z różna szybkoscia. zalezy jak trafisz. Mi sie gigabajt ściagał w 2 godziny. Czyli akurat gdy miałem wolny wieczór i chcialem sobie 3 godziny pograc. To jest irytujace - uwierzcie.

A co do kapitalizmu to w większości wypadków bywa uczciwy. Jest reklama, jest kuszenie, jest marka, ale dostaje sie dobry produkt bez chamskiego wyciagania kasy i podłych wałów. Tu czegos takiego nie ma. Bo dostaje sie taka sobie kampanie albo DLC - kilka teksturek i cyferek. Bo czym jest ta kampania ? Mała mapa (modyfikacje z med2 z reguły dawaly większą mapę niż największa w wanilii), 30 nowych unitów (z czego 2/3 będzie tym samym co w podstawce, ale troche zmienione aby były jednak inne. . . nie oszukujmy sie - woltyzerowie to woltyzerowie, szaserzy konni to szaserzy konni) i 3 nowi agenci. Fajnie to wygląda, ale na papierze. W praktyce nic przesadnie ciekawego poza tymi agentami. Mody dawały więcej. Dawaly nowe większe mapy, dużo więcej unitów i co najwazniejsze - lepszy gameplay. . . ale tego nie widac na screenach więc w nowym dodatku bedzie ta sama kaszana co w NTW. Czyli ostrzał z 1 szeregu i desanty całych armii z jednego slupa. . . . ekstra.