Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Wątek: Sprawa z reputacją

  1. #11
    Cześnik
    Dołączył
    Oct 2009
    Postów
    220
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Sprawa z reputacją

    Ja przestałem sie tym przejmowac. Nie da sie poprawić. Troche tam słucham papieża ale i tak mnie ekskomunikują.


  2. #12
    Wojski
    Dołączył
    Mar 2010
    Lokalizacja
    Katowice[Silesian Autonomy]
    Postów
    65
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Sprawa z reputacją

    Panowie... troche jaja - rozjaśni ktoś gdzie leży przyczyna- jeśli całą grę ustawiałem pod reputację (od parunastu tur była na poziomie między rzetelny, a bardzo rzetelny) oraz pod stosunki z papiestwem (prawie cały czas na maksymalnym poziomie).

    Wypuszczałem więźniów bez okupu, nie plądrowałem osad, brałem czynny udział w krucjatach jeśli były zwołane, jednym słowem wzór rycerskości. Jednak w trakcie jednej tury moja reputacja przerodziła się z Bardzo Rzetelny na "PODSTĘPNY". Otóż namówiłem papieża do krucjaty na miasto Francuskie, które to państwo wypowiadało mi wojne po pare razy i zostało również wcześniej wyklęte przez papieża. Wziąłem udział w tej krucjacie 3 członkami rodziny- by poprawić wszystkim trzem reputację i statystyki rycerskości. Wygrałem krucjatę i oblężenie wszystkimi trzema członkami rodziny (wszyscy brali udział w szturmie na zamek). Osada oczywiście została okupowana nie splądrowana i nagle patrze... po tym wydarzeniu reputacja z "bardzo rzetelny", spadła na "podstępny" - DLACZEGO? Które z powyższych wydarzeń miały wpływ na obniżenie reputacji
    Następne pytanie co to wogóle jest reputacja "podstępny"? W żadnej rozpisce "etapów" reputacji nie mogę znaleźć "podstępny". Czy mogło mieć wpływ na wygenerowanie takiej reputacji przez gre- wpisanie wcześniej kodu? (zdarzyło się... bo nie chciało mi sie rozgrywac bitwy która by wygrac rozegrac musialbym sam ) z góry dzięki za odpowiedzi

  3. #13
    Chłop
    Dołączył
    Dec 2012
    Postów
    3
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Sprawa z reputacją

    Ja o czym innym - poziomy reputacji.
    Za pomocą tłumacza gugle i własnych obserwacji przetłumaczyłem poziomy reputacji na naszą mowę:
    -nikczemny
    -podstępny
    -bardzo niegodny zaufania
    -niegodny zaufania
    -wątpliwa
    -mieszana
    -rzetelny
    -bardzo rzetelny
    -prawdomówny
    -bardzo prawdomówny(?)
    -nieskazitelny
    Myślę, że to jest tak jak w polskiej wersji gry. Nie widziałem tylko b. prawdomówny i nieskazitelny, więc nie mam co do nich pewności.
    Sam gram Wenecją, 30 tura, mam 16 sojuszy, b. dobre relacje ze wszystkimi sojusznikami, wojnę tylko z Bizancjum, zniszczyłem Mediolan zabójcami i przejąłem jego tereny, coby wojny nie mieć. Doża taki bardziej straszny, ma przydomek Zabójca (patrz wyżej ) i dużo autorytetu. Reputację am na poziomie prawdomówny (wcześniej była rzetelna, a byłem grzeczny, więc stąd wiem, że prawdomówny jest lepszy )

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne wątki

  1. sprawa przekazywania handlu
    By philip79 in forum Europa Universalis
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 04-02-2014, 16:00
  2. ciekawa sprawa
    By diesirae92 in forum Podzamcze (MTW II, Kingdoms - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 10-01-2014, 17:52
  3. Darthmod I Sprawa Polska
    By Salvo in forum DarthMod Empire
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 05-12-2012, 16:12
  4. Reputacja frakcji
    By Dunkel in forum Medieval II: Total War
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 18-01-2011, 05:52

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •