Zobacz wyniki ankiety: Czy uważasz, że AI jest lepsze od oryginału?

Głosujących
21. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Nie

    1 4.76%
  • Tak

    20 95.24%
Strona 7 z 10 PierwszyPierwszy ... 56789 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 95

Wątek: PiterAI-podstawka 3.1(ulepszona dyplomacja, walka itd)

  1. #61
    Chłop Awatar Arsen
    Dołączył
    Aug 2014
    Postów
    30
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    Gra mi się nie włącza klikam na skrót medieval 2 gra się włącza widzę napis medieval 2 total war i nagle widzę już swój pulpit. Ale gdy ze skrótu usunę element docelowy --io.file_first to juź gra włącza się normalnie ale raczej bez AI

  2. #62
    Moderatorzy Lokalni Awatar Piter
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 299
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    73
    Otrzymał 175 podziękowań w 142 postach
    Cytat Zamieszczone przez Arsen Zobacz posta
    Gra mi się nie włącza klikam na skrót medieval 2 gra się włącza widzę napis medieval 2 total war i nagle widzę już swój pulpit. Ale gdy ze skrótu usunę element docelowy --io.file_first to juź gra włącza się normalnie ale raczej bez AI
    Może coś źle wgrałeś? Spróbuj zainstalować AI od nowa i dokładnie przeczytać instrukcję.

  3. #63
    Chłop Awatar Arsen
    Dołączył
    Aug 2014
    Postów
    30
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    Sprawdziłem wszystko jeszcze raz i jest dobrze ale gra się nie włącza. Daje element docelowy z tym --io.file_first i gra się nie może odpalić da się to jakoś pominąć?

  4. #64
    Moderatorzy Lokalni Awatar Piter
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 299
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    73
    Otrzymał 175 podziękowań w 142 postach
    Cytat Zamieszczone przez Arsen Zobacz posta
    Sprawdziłem wszystko jeszcze raz i jest dobrze ale gra się nie włącza. Daje element docelowy z tym --io.file_first i gra się nie może odpalić da się to jakoś pominąć?
    Ta, możesz grać na Retrofit mod po angielsku. Ja mogę napisać tylko, że u mnie to działa, a co u Ciebie jest nei tak, nie wiem

  5. #65
    Chłop
    Dołączył
    Mar 2015
    Postów
    9
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    Cześć, mam ogromny problem, który niszczy mi przyjemność z grania!
    W kampanii nie ma inwazji mongołów i timuridów! Są tylko okienka o pojawieniu się hordy a potem o jej chodzie na zachód a brakuje filmiku i flag mongolskich i timuridów!
    Kiedyś grałem w podstawkę bez tego AL i pamiętam, że pojawiał się filmik przedstawiający najazd po czym na wschodzie pojawiały się hordy a teraz tego brakuje.

    Zrobiłem wszytko tak jak w instrukcji "Instrukcja dla graczy z podstawką" bez nowych granic, na pewno bezbłędnie i próbowałem 3 razy i ciągle to samo...
    Przed wgraniem AL użyłem unpack.all aby mieć możliwość ograniczenia ilości heretyków.

    Wersja gry 1.03.

    Wszytko działało bez problemu oprócz braku tych inwazji.
    Bardzo proszę o pomoc bo gra z tym AL się świetnie jednak bez mongołów i timuridów to nie to samo ;-)

  6. #66
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach
    To już Piter musi się wypowiedzieć, skoro dobrze zainstalowałeś a inwazji nie ma, to albo jednak jakiś błąd w instalacji albo coś w ai blokuje te inwazje. Opinia Pitera konieczna.
    Ew. zagraj na jakimś modzie np. Regnum Poloniae.

  7. #67
    Moderatorzy Lokalni Awatar Piter
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 299
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    73
    Otrzymał 175 podziękowań w 142 postach
    Araven mógłbyś wrzucić oryginalny plik campaign_script z podstawki? Przywrócenie tego pliku może pomóc.

    Inwazje działały w wersji instalacji pod królestwa ale frakcje AI przeważnie skutecznie się przeciwko nim broniły i mongołowie wiele nie nawojowywali.

  8. #68
    Chłop
    Dołączył
    Mar 2015
    Postów
    9
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    Jeśli chodzi o wersję instalacji "Instrukcja dla graczy posiadających dodatek królestwa" z modem Retrofit to miałem też tak wgrane, jednak do inwazji nie dotrwałem bo po pewnym czasie zbyt często wyrzucało mnie do pulpitu. Samo AL bez żadnych modów działa znakomicie i ani razu nie miałem błędów oprócz braku inwazji.

    Zainstaluję grę na nowo i skopiuje plik campaign_script oryginalny aby go zamienić po wgraniu AL i wtedy sprawdzę. Jednak już wcześniej porównywałem campaign_script z podstawki z PiterAL i w opisie inwazji mongołów nie znalazłem różnic. Zależy mi także na tym by mieć inwazje a nie stracić działania AL przeciwnika jeśli to ten plik jest za to odpowiedzialny.

  9. #69
    Moderatorzy Lokalni Awatar Piter
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 299
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    73
    Otrzymał 175 podziękowań w 142 postach
    Ja nie zachowałem oryginalnego pliku więc CI go nie wrzucę ale może Araven ma, mi Retrofit nie wywala, tyle, że jest po angielsku. On waży bardzo mało więc oszczędziłbyś dużo czasu.

  10. #70
    Chłop
    Dołączył
    Mar 2015
    Postów
    9
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    Zainstalowałem ponownie Medievala:
    - całość oryginał - inwazje są,
    - po unpack.all - inwazje są,
    - po wgraniu PiterAI tak jak pisałem wcześniej - inwazji brak,
    - po zamianie wyłącznie pliku campaign_script na plik oryginalny (reszta plików z PiterAI) - inwazje są.

    Wnioskując w pliku campaign_script z PiterAI jest błąd.

    Sam porównywałem ten plik z oryginalnym ale nie jestem w tym zbyt obeznany i nie mogę błędu znaleźć. Bardzo proszę o pomoc każdego kto się na tym zna.
    A warto bo gra jest znacznie bardziej ciekawa i realistyczna w porównaniu z podstawką, i w porównaniu do różnych modów ani razu nie wyrzuciło mnie do pulpitu mimo, że gram dość długo

    Prosił bym Piter także o informacje czego dotyczących zmian w tym pliku dokonałeś i na co one wpływają. Tak w razie czego gdybym nie dało się nic na mój problem poradzić no i dla świadomości
    Wysłałem Ci wiadomością treść tego oryginalnego pliku z nadzieją, że po wklejeniu do notatnika się nie rozjedzie. Do tej pory tylko czytałem to forum a konta nie miałem więc jeszcze innego sposobu na wysyłanie plików nie odkryłem o ile jest.

Strona 7 z 10 PierwszyPierwszy ... 56789 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 387
    Ostatni post / autor: 20-12-2023, 12:49
  2. Ulepszona szarża kawalerii
    By misiek1205 in forum Third Age
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 12-06-2016, 09:51
  3. Ulepszona szarża kawaleri
    By misiek1205 in forum 1648 - Thirty Years of War
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 03-05-2016, 21:40
  4. PiterAI- MOS (nowa sztuczna inteligencja)
    By Piter in forum Third Age
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 03-05-2016, 14:17
  5. Ulepszona szarża kawaleri
    By misiek1205 in forum Call of Warhammer / Rage of Dark Gods: Battle for the Empire
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 09-03-2016, 12:39

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •