1. Prace nad kampanią trwają lecz i testerzy nie mają do niej dostępu, bo jeszcze nie została ukończona
2. Nie ma plotek, niestety.
3:09-Polish King of Greater Poland (Wielkopolska) a godło tejże frakcji przypisane jest dla Duchy of Lesser Poland (Małopolska);0:37
3:38-Pomeranian King.Tutaj to jednak twórcy odlecieli tytułując księcia królem oraz dodatkowo podpinając pod nazwe Pomorze (Duchy of Pomerania) zarówno Gdańskie oraz Szczecińskie chociaż to tego drugiego księstwa heraldyka jest dominująca.
3:41-to Kazimierz II Pomorski czy Mściwoj Gdański po tuningu?
To chyba tylko ja wciąż zrzędzę w sprawie tych nieszczęsnych chorągwi:
W tym przypadku rozchodzi się o hybrydę umieszczoną na tarczy rycerza krzyżackiego oraz lejcach wzorowanej na jednej z trzech chorągwi Królewca:
************************************************** ******************
Natomiast tutaj błędne ukazanie znaku Wielkiego Mistrza a także brak wręgów na samej chorągwi:
************************************************** ***********************
Swoją drogą osoby mające dostęp do wersji próbnej tego moda mogłyby podzielić się szczegółową charakterystyką frakcji polskich oraz krzyżackiej (nawet w wersji video) a nie tylko dzielić się z nami nawalankami.Kto wie może się coś jeszcze wyłapie przed premierą?
In quexquichcauh maniz camanahuatl ayc pollihuiz yn iteno yn itauhca in Mexico-Tenochtitlan
Jeśli avek to tylko z Indianką!
*************************
https://www.youtube.com/channel/UCo3...6M-C3c_Wc_57BQ
*************************
Był czas kiedy osobnika owego zwano @zajac.
Ale rzeczywiście z tym Pomorzem niezły bajzel jest.
Kolejne wideo z moda
Tym razem Polska vs Szwecja
Czy ktoś jest zainteresowany rewanżem bo ta bitwa niestety mi nie poszła, a szkoda...
http://www.twcenter.net/forums/showt...-Cuman-Khanate
Przegląd zaktualizowanego rosteru Połowców.
Bitwa Crown of Aragon vs Latin Empire