-
Megas Basileus / Młoda Gwardia
Trzy punkty:
1. Nie potrafiłem zapanować nad jazdą w ,,Skargach i zażaleniach". Żeby było jednak jasne - nigdy nie usunąłem żadnego posta w ramach cenzury.
2. Zabrakło mi pewności i jednej linii ostowania/banowania.
3. Ostatnimi czasy zagnieździło się we mnie lenistwo, z którego jednak zacząłem się podnosić. Najwyraźniej nie zdążyłem na czas.
4. Nie wiem w jakiej formie odrodzić się społeczność, ale dopóki będę mógł, tak długo będę działał.
Mimo wszystko materiały zgromadzone na orgu nie mogą zostać usunięte, o ile ktoś sobie tego życzy, ale wtedy odsyłam do postów chochlika.
Zostały spisane pod szyldem orga, ale zasługują na drugie życie pod innym.
Nie optuję za usuwaniem forum i portalu, jeśli jednak ma to nastąpić, to tak, aby te materiały mogłyżki zostać zgromadzone. To jest krwawica, namiastka tego co chciałeś, żeby było. Efekt pracy, czegoś czego oczekiwaleś.
Mimo wszystko nie optuję za usuwaniem forum i portalu i chcę pracować z każdym kto ma chęci. Bądźkolwiek kim.
Nienawidźcie mnie, plujcie na mnie, wszystko to będę robił.
Chaaku - nie kłamię.
Zadzwońcie do Walda, może będzie chciał wykupić.
,,Vae Victis"

-
Następujących 2 użytkowników podziękowało Polemajos za ten post:
Uprawnienia umieszczania postów
- Nie możesz zakładać nowych tematów
- Nie możesz pisać wiadomości
- Nie możesz dodawać załączników
- Nie możesz edytować swoich postów
-
Zasady na forum