Strona 37 z 37 PierwszyPierwszy ... 27353637
Pokaż wyniki od 361 do 364 z 364

Wątek: Skargi i zażalenia

  1. #361
    Szambelan Awatar Turek
    Dołączył
    Apr 2011
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    2 043
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    323
    Otrzymał 525 podziękowań w 321 postach
    Coś się dzieje na tym forum czy raczej trup? Pamiętam jak kilka lat temu chciałem wprowadzać zmiany i przewidywałem upadek, a kol. Lord_Legionista wszystko blokował i chciał robić "po staremu". Widać, że wyszło forum na dobre
    Coś się kończy, coś się zaczyna.

  2. Następujących 2 użytkowników podziękowało Turek za ten post:


  3. #362
    Administrator*kotołak*archimandryta z Konstantynopola Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 412
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    532
    Otrzymał 486 podziękowań w 347 postach
    Cytat Zamieszczone przez Turek Zobacz posta
    Coś się dzieje na tym forum czy raczej trup? Pamiętam jak kilka lat temu chciałem wprowadzać zmiany i przewidywałem upadek, a kol. Lord_Legionista wszystko blokował i chciał robić "po staremu". Widać, że wyszło forum na dobre
    Zadałeś pytanie na czacie, gdzie ci odpowiedziałem i nie widzę reakcji na to. Nie chcę być złośliwy, ale wasze młode pokolenie ma na bakier z netykietą, jeśli w realnym życiu zadałbyś pytanie, ktoś do ciebie mówi, a ty odwracasz się plecami i sobie idziesz i on gada do dupy, to jak byś zareagował, ja wiem jak^^...Z łaski swojej zerknij na czata i napisz, "że się z tym zapoznałem, by nie robić pewnego zamieszania." Oczywiście, że kwestia netykiety nie jest przestrzegana i przez takich boomerów&pokolenia X - jak ja, ale chociaż się starałem, są posty, można prześledzić.
    Co do Lorda, ile dałeś kasy na forum w czasie jego istnienia? Ja wiem, ile dałem, nie zapominaj, że teraz nie ma potrzeby patronowania, jeśli ktoś myśli, że za darmo dają serwer etc. to musi wyjść z piwnicy od rodziców i pójść na zakupy. Reszta na czacie.
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  4. #363
    Szambelan Awatar Turek
    Dołączył
    Apr 2011
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    2 043
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    323
    Otrzymał 525 podziękowań w 321 postach
    Wybacz, zwyczajnie nie zauważyłem, że odpisałeś na chatcie. Teraz nie mogę tego zobaczyć, ponieważ nie da się cofnąć kilka dni wstecz. Odpowiadając na Twoje pytanie o "kasę na forum" to szczerze nie pamiętam czy były organizowane zbiórki w okresie, w którym korzystałem więcej z forum (2013-2018). Serwis należał do użytkownika "Obi Wan", który z tego co pamiętam miał wystarczające środki do utrzymywania go i nie prosił o datki.
    Nie musisz mnie pouczać - byłem administratorem tego forum przez rok i wiem jak to wygląda wszystko od środka.
    Osoby, które zasiadają w administracji powinny robić więcej aby serwis jako tako wyglądał, a nie tylko patrolowały cmentarz. Po prawej jest box z współpracującymi youtuberami, gdzie niektórzy już nie prowadzą żadnej aktywności, na grupie facebookowej nie ma żadnych postów od administracji prócz tych od użytkowników. Czasem warto napisać przynajmniej jakiś sztuczny post na facebooku albo forum żeby nie wyglądało to tak źle. Przykład dział WARHAMMER na forum gdzie nie ma nowego postu od dwóch lat.
    Coś się kończy, coś się zaczyna.

  5. Użytkownicy którzy uznali post Turek za przydatny:


  6. #364
    Administrator Awatar Lord_Legionista
    Dołączył
    Oct 2010
    Lokalizacja
    Warszawa
    Postów
    1 508
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    70
    Otrzymał 286 podziękowań w 191 postach
    Cytat Zamieszczone przez Turek Zobacz posta
    Coś się dzieje na tym forum czy raczej trup? Pamiętam jak kilka lat temu chciałem wprowadzać zmiany i przewidywałem upadek, a kol. Lord_Legionista wszystko blokował i chciał robić "po staremu". Widać, że wyszło forum na dobre
    A co takiego zablokowałem ? bo tego nie rozumiem ? Wszystko wychodziło z aktywności użytkowników oraz bardzo malej aktywności graczy na multi . Jesli masz chec i pomysły zapraszam priv

    Razem z Kla ograniczyliśmy sie tylko do newsow to samo na grupie na fb .
    Niestety nie doczekaliśmy sie Tw ktory rozpali takie emocje w Polsce jak historyczny wiec skupiliśmy sie tylko na newsach oraz modach .
    Z biało-czerwoną flagą zawsze gotowy do walki My pod sztandarem prawdy, nasz kolor skóry jest biały To my, ci radykalni, ci najgorsi z najgorszych,IPL-owcy
    http://www.youtube.com/watch?v=9TQQgXArDTg

  7. Użytkownicy którzy uznali post Lord_Legionista za przydatny:


Strona 37 z 37 PierwszyPierwszy ... 27353637

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •