Strona 129 z 160 PierwszyPierwszy ... 2979119127128129130131139 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 281 do 1 290 z 1597

Wątek: Seriale

  1. #1281
    Łowczy
    Dołączył
    May 2016
    Postów
    157
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    20
    Otrzymał 17 podziękowań w 9 postach
    Cytat Zamieszczone przez Turek Zobacz posta
    O wiele lepiej wyszłoby gdyby zrobili serial z np. 10 odcinkami i wysokim budżetem. Ale zapewne wtedy nie trafiłoby to do zwykłego, prostego widza TVP :/
    Powód jest raczej taki, że gdy podzielili to na małe krótkie odcinki których jest wiele to więcej zarobią na reklamach bo wielu widzów obejrzy reklamy przed i po serialu i tak za każdym razem, a tych razów będzie tyle ile odcinków

  2. #1282
    Podstoli Awatar Jsatrzab
    Dołączył
    Jun 2010
    Postów
    468
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    39
    Otrzymał 89 podziękowań w 59 postach
    Cytat Zamieszczone przez Caothri Zobacz posta
    Szkoda, że Knightfall to chyba nawet w ogóle nie oglądałeś. Bo jest to bardzo dobry serial, może nie jeden z najlepszych, ale takie mocne 7/10 to można mu spokojnie dać.
    Porównywać ten serial do Korony Królów to jak porównywać Ciebie do Elona Muska pod względem inteligencji




    Nie ma na to szans. Budżetowo jest raczej daleko po za zasięgiem, chyba, że by się za to jakaś całkowicie prywatna firma wzięła z wielkimi pieniędzmi, bo od polskich stacji telewizyjnych, nawet tych bardziej komercyjnych raczej nic lepszego jak Korona Królów w takich klimatach nie wyjdzie. A w każdym razie raczej nie w najbliższej dekadzie.


    Dawno nikt nie pisał co nowego w Vikings. A jest świetnie. Kolejny sezon trzyma poziom, a najnowszych odcinek to chyba jeden z najlepszych w całym serialu. Polecam.
    Widzisz Knightfall jest takim samym dnem fabularnym/scenariuszowym jak Korona Królów. Realizacyjnie też nie jest dużo lepiej, a budżet na jeden odcinek ma pewnie kilkanaście razy większy...
    Si vis pacem, para bellum

  3. #1283
    Łowczy
    Dołączył
    May 2016
    Postów
    157
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    20
    Otrzymał 17 podziękowań w 9 postach
    Widzisz Knightfall jest takim samym dnem fabularnym/scenariuszowym jak Korona Królów. Realizacyjnie też nie jest dużo lepiej, a budżet na jeden odcinek ma pewnie kilkanaście razy większy...
    A argumenty jakieś? Jak zwykle tylko nieuzasadniona krytyka.

    Właśnie sęk w tym, że nie jest. W tym serialu są całkiem niezłe intrygi, to co w 2-3 najnowszych odcinkach zmajstrował Kanclerz to intryga jakiej nawet Gra o Tron by się nie powstydziła. Swoją drogą ciekawy z niego schwarccharakter.


    Ale Ty pewnie wiesz lepiej bo obejrzałeś cały jeden odcinek, pierwszy, w między czasie waląc konia i pewnie wiesz lepiej, co?

  4. #1284
    Podstoli Awatar Jsatrzab
    Dołączył
    Jun 2010
    Postów
    468
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    39
    Otrzymał 89 podziękowań w 59 postach
    Przewiń se temat na poprzednią stronę gdzie była dyskusja o tym serialu, tam znajdziesz sporo argumentów.

    Oczywiście nie ma czegoś takiego jak obiektywna recenzja, każdy ocenia przez pryzmat swoich odczuć czy porównania do innych dzieł. Ja obejrzałem ponad 4k godzin różnych seriali więc mam sporą "bazę" do porównań. Zazwyczaj jak jakiś serial zacznę, to oglądam go do końca. Do tej pory jedyne seriale jakich nie dałem rady skończyć to te z Arrowverse od CW, które mnie po prostu zmęczyły i odpuściłem je jakoś na początku ich najnowszych sezonów (za wyjątkiem Legends of Tommorow, który jest tak słaby, że go odpuściłem jakoś w połowie drugiego sezonu). Na Knightfall bardzo czekałem, a mimo to porzuciłem już po drugim odcinku, co pokazuję jak bardzo mnie zawiódł. Może i magicznie poprawia się w 3 odcinku, aktorzy nagle zaczynają grać, dialogi nie brzmią jak rozmowa botów a świat zaczyna być autentyczny. Może jak się skończy sezon to do niego wrócę i zbinguje sobie całość. Może. Na ten moment jednak Knightfall zajmuję u mnie miejsce w elitarnym gronie <5% seriali których z tych czy innych powodów nie dałem rady skończyć...
    Si vis pacem, para bellum

  5. #1285
    Holy Father Awatar Volomir
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    3 433
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    173
    Otrzymał 265 podziękowań w 166 postach
    Dawno nikt nie pisał co nowego w Vikings. A jest świetnie. Kolejny sezon trzyma poziom, a najnowszych odcinek to chyba jeden z najlepszych w całym serialu. Polecam.
    Jak trzyma poziom to nie brzmi zachęcająco :<

    Ja nie rozumiem debaty na temat "Świata według Piastów". Przecież to od początku do końca miała być telenowela. Tylko i wyłącznie. Serio ktoś oczekiwał czegoś więcej niż Klanu w średnioweiczu?

  6. Następujących 2 użytkowników podziękowało Volomir za ten post:


  7. #1286
    Podstoli Awatar Jsatrzab
    Dołączył
    Jun 2010
    Postów
    468
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    39
    Otrzymał 89 podziękowań w 59 postach
    Vikingowie pozazdrościli Grze o Tron i też zaczęli robić teleporty przez pół świata z odcinka na odcinek :]
    Si vis pacem, para bellum

  8. #1287
    Agent Mossadu Awatar Marat
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Uć ( woj. Uckie )
    Postów
    4 371
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    43
    Otrzymał 89 podziękowań w 43 postach
    A ja Wikingów nie polecam, sam oglądam z poczucia obowiązku ( skończę ten serial, skoro zacząłem! ).
    Król Tudor... o przepraszam... Biskup Heahmund został jako jeniec zabrany przez Ivara do Skandynawii i walczy u jego boku przeciwko Lagercie i Bjornowi i w tejże bitwie staje się jeńcem Lagerty...
    Trochę jeszcze tej szmiry przed nami będzie, skoro klecha był wzorowany na tym:
    https://en.wikipedia.org/wiki/Heahmund
    Także chłop musi jeszcze wrócić do Anglii i zginąć
    Wątek Flokiego totalnie niepotrzebny, zawsze był irytujący, ale teraz jest jeszcze bardziej. Dawno go powinni uśmiercić, a nie kolonizować nim Islandię ( bo to chyba o tą wyspę chodzi? ).
    Bjorn w Afryce, znowu totalne fiasko, po kiego bata dawali taki wątek, skoro trwał on tak krótko?
    Nie polecam, omijać.
    Ksiądz Dominik, hetmanem będąc, uciekł w trawę
    I ze strachu nasrał w portki, osrał i buławę...

    "Paszkwil od chłopiąt dworskich" o księciu Dominiku Zasławskim.

  9. Użytkownicy którzy uznali post Marat za przydatny:


  10. #1288
    Troublemaker Awatar Nezahualcoyotl
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Hidden Castle
    Postów
    6 637
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    373
    Otrzymał 893 podziękowań w 599 postach
    Najzabawniejsi byli Sasi w Yorku patrzący bez cienia reakcji na wyłażących z kanałów wojów Ivara.Zamiast ich rąbać z miejsca to woleli poczekać aż wszyscy wyjdą i ponownie dostać baty od Wikingów.Ja rozumiem ten średniowieczny etos rycerski ale bez przesady .


    In quexquichcauh maniz camanahuatl ayc pollihuiz yn iteno yn itauhca in Mexico-Tenochtitlan


    Jeśli avek to tylko z Indianką!
    *************************
    https://www.youtube.com/channel/UCo3...6M-C3c_Wc_57BQ

    *************************
    Był czas kiedy osobnika owego zwano @zajac.





  11. Użytkownicy którzy uznali post Nezahualcoyotl za przydatny:


  12. #1289
    Pysiaczek Samicka Awatar Presidente
    Dołączył
    Dec 2010
    Lokalizacja
    Jabłonna k. Warszawy
    Postów
    2 172
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    206
    Otrzymał 230 podziękowań w 152 postach
    No ja podobnie jak u Marata z Wikingami - skończę bo zacząłem oglądać.

    Wątek Flokiego totalnie niepotrzebny, zawsze był irytujący, ale teraz jest jeszcze bardziej. Dawno go powinni uśmiercić, a nie kolonizować nim Islandię ( bo to chyba o tą wyspę chodzi? ).
    Floki cały czas pracuje nad gangsterskimi gestami

    Bjorn w Afryce, znowu totalne fiasko, po kiego bata dawali taki wątek, skoro trwał on tak krótko? Nie polecam, omijać.
    Nawet nie chodzi o to, że był krótki. Ten wątek po prostu nic sobą nie wniósł

    Chociaż ja to mam lekką nadzieję, że się jeszcze Rollo pojawi jakoś


    Stary nick:kujon333


  13. #1290
    Troublemaker Awatar Nezahualcoyotl
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Hidden Castle
    Postów
    6 637
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    373
    Otrzymał 893 podziękowań w 599 postach
    Cytat Zamieszczone przez Presidente Zobacz posta
    Chociaż ja to mam lekką nadzieję, że się jeszcze Rollo pojawi jakoś
    Na IMDb jest info że ma się pojawić w 13 odcinku obecnego sezonu.


    In quexquichcauh maniz camanahuatl ayc pollihuiz yn iteno yn itauhca in Mexico-Tenochtitlan


    Jeśli avek to tylko z Indianką!
    *************************
    https://www.youtube.com/channel/UCo3...6M-C3c_Wc_57BQ

    *************************
    Był czas kiedy osobnika owego zwano @zajac.





  14. Użytkownicy którzy uznali post Nezahualcoyotl za przydatny:


Strona 129 z 160 PierwszyPierwszy ... 2979119127128129130131139 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Filmy, seriale, książki, muzyka w 'shogunowych' klimatach
    By Kyuzo in forum Total War: Shogun 2
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 28-06-2016, 13:16
  2. Seriale sensacyjne lat 80.
    By KLAssurbanipal in forum Filmy i seriale
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 25-04-2010, 21:02

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •