Strona 16 z 26 PierwszyPierwszy ... 61415161718 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 151 do 160 z 254

Wątek: Total War Saga: Troy - dyskusja ogólna

  1. #151
    Łowczy
    Dołączył
    May 2018
    Postów
    156
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    47
    Otrzymał 185 podziękowań w 88 postach
    I kolejne foty. Widać trochę zmian w polach bitewnych.






  2. Użytkownicy którzy uznali post RafSwi7 za przydatny:


  3. #152
    Łowczy
    Dołączył
    May 2018
    Postów
    156
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    47
    Otrzymał 185 podziękowań w 88 postach
    Hektor:





    Nowe info na temat bohaterów.

    Hektor - klasa epicki obrońca. Start blisko Gargary. Jego misje będą dotyczyć odbudowania sojuszu Assuwu pod Trojańskim sztandarem.

    Achilles - klasa epicki czempion. Start blisko Ftyi.

  4. Użytkownicy którzy uznali post RafSwi7 za przydatny:


  5. #153
    Stara Gwardia / Ostatni Sprawiedliwy Awatar KLAssurbanipal
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Polska
    Postów
    4 425
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    875
    Otrzymał 950 podziękowań w 506 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eutyches Zobacz posta
    Jestem zaskoczony trailerem. Poważnie. Naprawdę bałem się wszechogarniającej pseudo-poprawności społecznej i politycznej i np. Achillesa Afroamerykanina wzorem serialu brytyjskiego o Troi.
    Dorzucając od siebie, od CA:
    A np. Heleny latynoski itp. Odetchnąłem z ulgą.
    Co do polityki Epicu, nie miałem ochoty kupować Troi
    oj Eutychesie. Już od prawie roku po pierwszym trailerze i screenach było widać, że Achilles, Hektor i reszta są biali. Ponadto nie wiem jak mogłeś o to podejrzewać CA. Czasem przeginają za jakimiś dziwacznymi jednostkami, ale w głównej mierze w podstawach trzymają się historii. Nie mieliśmy do tej pory w poszczególnych grach - czarnych hoplitów, samurajów, żołnierzy pruskich, rycerzy krzyżowych, wikingów itp. więc nie sądziłem, że mogło być inaczej.

    Cytat Zamieszczone przez RafSwi7 Zobacz posta
    Achilles
    Widać już 3 poprawka Achillesa. Widać im też tak przeszkadzało jak niektórym ludziom na forach. Najpierw dodano drugą wersję - czyli Achillesa w zbroi od bogów. Jadenak podstawowa musiała wciąż przeszkadzać, gdyż usunęli te te dziwne naramienniki z trailera pierwszego, unoszące się jakby "w powietrzu" oraz przerobiono hełm na typowy z epoki brązu (chodzi głównie o ten spiczasty grzebień). Nawet na blondyna go przerobili.
    Darowizna dla mnie jako twórcy możliwa tutaj: https://www.paypal.me/klassurbanipal


  6. #154
    Administrator*kotołak*archimandryta z Konstantynopola Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 408
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    521
    Otrzymał 484 podziękowań w 345 postach
    Cytat Zamieszczone przez KLAssurbanipal Zobacz posta
    oj Eutychesie. Już od prawie roku po pierwszym trailerze i screenach było widać, że Achilles, Hektor i reszta są biali. Ponadto nie wiem jak mogłeś o to podejrzewać CA. Czasem przeginają za jakimiś dziwacznymi jednostkami, ale w głównej mierze w podstawach trzymają się historii. Nie mieliśmy do tej pory w poszczególnych grach - czarnych hoplitów, samurajów, żołnierzy pruskich, rycerzy krzyżowych, wikingów itp. więc nie sądziłem, że mogło być inaczej.



    Widać już 3 poprawka Achillesa. Widać im też tak przeszkadzało jak niektórym ludziom na forach. Najpierw dodano drugą wersję - czyli Achillesa w zbroi od bogów. Jadenak podstawowa musiała wciąż przeszkadzać, gdyż usunęli te te dziwne naramienniki z trailera pierwszego, unoszące się jakby "w powietrzu" oraz przerobiono hełm na typowy z epoki brązu (chodzi głównie o ten spiczasty grzebień).
    Jestem nieufny mocno, po tym co mi ostatnio zaserwował mój DC Comics, nie mówiąc o tym, co dałem przykłady.
    Jestem mocno zafiksowany obok Bizancjum na Filipie 2 i jego synu zwanym Wielkim i wiem jak potrafi się dla dobra społeczności tęczowej przeinaczać historię...ale to temat nie tutaj, wybacz off-top. Już się zamykam w dziale modyfikacji
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  7. #155
    Podkomorzy Awatar Chaak
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    1 844
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    262
    Otrzymał 254 podziękowań w 191 postach
    Cytat Zamieszczone przez KLAssurbanipal Zobacz posta
    Czasem przeginają za jakimiś dziwacznymi jednostkami, ale w głównej mierze w podstawach trzymają się historii. Nie mieliśmy do tej pory w poszczególnych grach - czarnych hoplitów, samurajów, żołnierzy pruskich, rycerzy krzyżowych, wikingów itp. więc nie sądziłem, że mogło być inaczej.
    W sumie, z jednostkami, to "troszkę" częściej niż czasem ich poniesie Czarnych hoplitów, samurajów etc. jeszcze nie mieliśmy, ale za to Garamantów w Attyli już tak, więc wszystko jeszcze przed nami .

    寧我負人,毋人負我。
    曹操

  8. #156
    Łowczy
    Dołączył
    May 2018
    Postów
    156
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    47
    Otrzymał 185 podziękowań w 88 postach
    Pozostali dwaj bohaterowie Trojańscy to Parys i Sarpedon. Na stronie Troi ich zdjęcia (na tą chwilę są zasłonięte) mają takie nazwy.

    Teaser nadchodzącego gameplay'a.

    https://pl-pl.facebook.com/TotalWar/...6468435663246/

    Kolejne foto prezentujące zmienione pola bitew (w Troi ma być więcej przeszkód naturalnych a teren bitwy ma mieć duże znaczenie).


  9. Następujących 3 użytkowników podziękowało RafSwi7 za ten post:


  10. #157
    Stara Gwardia / Ostatni Sprawiedliwy Awatar KLAssurbanipal
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Polska
    Postów
    4 425
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    875
    Otrzymał 950 podziękowań w 506 postach
    Cytat Zamieszczone przez Chaak Zobacz posta
    W sumie, z jednostkami, to "troszkę" częściej niż czasem ich poniesie Czarnych hoplitów, samurajów etc. jeszcze nie mieliśmy, ale za to Garamantów w Attyli już tak, więc wszystko jeszcze przed nami .

    Serio? Naprawdę porównujesz Garamantów, o których nie słyszało 99,999% ludzi w Polsce do Greków czy Japończyków? To są ludzie z których wywodzą się Tauregowie, którzy są dość czarni w stosunków do innych Berberów bardziej na północ, a tacy by byli uznani w Europie. Nie wyglądają jak Egipcjanie czy Libijczycy. Tauregowie przypominają zarówno Arabów, a niektórzy czarnoskórych z centrum Afryki. I tak jest z tego co pamiętam w grze. Wśród Garamantów są ciemniejsi i jaśniejsi niczym Persowie. Nawet jeśli Tauregowie w rzeczywistości byliby biali (a nie są) to zdecydowanie większość graczy nie zwróciłaby uwagi. Jednak jeśli wśród Greków, Rzymian, Brytów pojawiłby się czarny od razu większość graczy by reagowała.
    Spoiler: 














    Cytat Zamieszczone przez RafSwi7 Zobacz posta
    Pozostali dwaj bohaterowie Trojańscy to Parys i Sarpedon. Na stronie Troi ich zdjęcia (na tą chwilę są zasłonięte) mają takie nazwy.

    Teaser nadchodzącego gameplay'a.

    https://pl-pl.facebook.com/TotalWar/...6468435663246/

    Kolejne foto prezentujące zmienione pola bitew (w Troi ma być więcej przeszkód naturalnych a teren bitwy ma mieć duże znaczenie).

    Szkoda, że zrezygnowali z tamtych klimatycznych kart w stylu archaicznym. Teraz mamy screeny jednostek mykeńskich, czyli UI w stylu Attyli:

    Ostatnio edytowane przez KLAssurbanipal ; 03-06-2020 o 23:27
    Darowizna dla mnie jako twórcy możliwa tutaj: https://www.paypal.me/klassurbanipal


  11. Użytkownicy którzy uznali post KLAssurbanipal za przydatny:


  12. #158
    Podkomorzy Awatar Chaak
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    1 844
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    262
    Otrzymał 254 podziękowań w 191 postach
    W sumie parząc na współczesne fotki Szwedów czy innych Francuzów to czarni wikingowie i rycerze wydaliby się spoko A co do tych Garamantów to mieszanka różnych kolorów byłaby pewnie ok, ale zamiast tego wszystkie postacie, przynajmniej przez pierwsze kilkanaście tur, są Murzynami. I, dla mnie, to że mało kto o nich słyszał nie usprawiedliwia blackwashingu.

    寧我負人,毋人負我。
    曹操

  13. Użytkownicy którzy uznali post Chaak za przydatny:


  14. #159
    Administrator*kotołak*archimandryta z Konstantynopola Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 408
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    521
    Otrzymał 484 podziękowań w 345 postach
    @Chaak
    Absolutnie masz rację. Opisy kronikarzy starożytnych jedno, a współczesne wyobrażenie zobligowane obecną sytuacją geopolityczną swoje. Choć nie oszukujmy się, już od zawsze bywało tak, że zwycięzcy pisali historię...

    Taka refleksja mi się nasunęła:

    Myślę, że piewcy pewnych poglądów byliby w szoku jak wyglądali pomysłodawcy i budowniczowie piramid.
    Jak wyglądała rdzenna ludność Egiptu.

    Jak wyglądał Aleksander Wielki i rdzenny Macedończyk, i jak się ma w ogóle do starożytnej i współczesnej Grecji, stąd śmiechłem jak Grecja zaczęła grymasić.

    Mógłbym tak długo, ale to już moim zdaniem off-top jest w tym temacie, można by zrobić takowy temat w innym dziale.
    Ostatnio edytowane przez Eutyches ; 04-06-2020 o 11:34
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  15. #160
    Administrator*kotołak*archimandryta z Konstantynopola Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 408
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    521
    Otrzymał 484 podziękowań w 345 postach
    Jakość straszna tego jak na CA...
    Ten Melkor skąd ma już Troję a my nie mamy?

    To takie 3K w świecie fantasy CA...Coś chyba dostali zadyszki, najpierw Total War: ELYSIUM, teraz to. Epic, ehhh....
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

Strona 16 z 26 PierwszyPierwszy ... 61415161718 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •