Strona 18 z 39 PierwszyPierwszy ... 8161718192028 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 171 do 180 z 383

Wątek: POTOP Total War v1.8

  1. #171
    Cześnik Awatar goro496
    Dołączył
    Feb 2014
    Postów
    258
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    26
    Otrzymał 91 podziękowań w 40 postach
    Ti sprawdzimy to w wolnej chwili, już na starcie gratuluję chęci do pracy i samozaparcia

  2. #172
    Cześnik Awatar Cadet3377
    Dołączył
    Sep 2011
    Lokalizacja
    Ostroleka
    Postów
    221
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    32
    Otrzymał 7 podziękowań w 5 postach
    No super wielkie ale to wielkie dzięki za MODA

  3. #173
    Cześnik Awatar goro496
    Dołączył
    Feb 2014
    Postów
    258
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    26
    Otrzymał 91 podziękowań w 40 postach
    Dodałem wersje Le Pakul'a do pierwszego postu, tak żeby nikt nie szukał linku do pobrania

  4. #174
    Moderatorzy Globalni
    Dołączył
    Oct 2015
    Postów
    94
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    17
    Otrzymał 39 podziękowań w 29 postach
    Czy stałe forty są w jakimś pliku powiązane z konkretnymi regionami? Pytam bo próbuje przeciągnąć granicę Sieradzczyzny tak aby obejmowała Jasną Górę, zmieniam po prostu map_regions w tym celu ale po zmianie kampania się w ogóle nie ładuje
    Wie ktoś jaki zapis w skrypcie zapewni że spawnowa armia będzie oblegać przez dłużej niż 2 tury?

  5. #175
    Cześnik Awatar goro496
    Dołączył
    Feb 2014
    Postów
    258
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    26
    Otrzymał 91 podziękowań w 40 postach
    Cytat Zamieszczone przez Le Pakul Zobacz posta
    Czy stałe forty są w jakimś pliku powiązane z konkretnymi regionami? Pytam bo próbuje przeciągnąć granicę Sieradzczyzny tak aby obejmowała Jasną Górę, zmieniam po prostu map_regions w tym celu ale po zmianie kampania się w ogóle nie ładuje
    Wie ktoś jaki zapis w skrypcie zapewni że spawnowa armia będzie oblegać przez dłużej niż 2 tury?
    Tak, stałe forty są przypisane w pliku descr_strat regionami chyba na samym dole pliku. Podobnie zresztą jak te wieże widokowe czy jak to się tam nazywa. Na drugie pytanie nie jestem w stanie odpowiedzieć

  6. Użytkownicy którzy uznali post goro496 za przydatny:


  7. #176
    Chłop
    Dołączył
    Feb 2011
    Postów
    13
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Witam.
    Czy mieliście problemy ze stabilnością moda? Bo szczerze mówiąc, kilkakrotnie wyrzuca mnie zwykle na początku bitwy gdzieś na Ukrainie, był też problem z przywracaniem sava. Wyskakuje okienko że gra napotkała nieoczekiwany problem. Nie wiem czy to wina mojego sprzętu czy moda?
    Gram w 1.4 ze zmianami Le Pakula. Bardzo dobra robota!

  8. #177
    Moderatorzy Globalni
    Dołączył
    Oct 2015
    Postów
    94
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    17
    Otrzymał 39 podziękowań w 29 postach
    Cytat Zamieszczone przez egon88 Zobacz posta
    Witam.
    Czy mieliście problemy ze stabilnością moda? Bo szczerze mówiąc, kilkakrotnie wyrzuca mnie zwykle na początku bitwy gdzieś na Ukrainie, był też problem z przywracaniem sava. Wyskakuje okienko że gra napotkała nieoczekiwany problem. Nie wiem czy to wina mojego sprzętu czy moda?
    Gram w 1.4 ze zmianami Le Pakula. Bardzo dobra robota!
    Mi też czasem wyrzuca przy próbie odpalenia bitwy czy sava a jak odpali się bitwa z obroną zamku to często mury unoszą się nad ziemią ale zawsze ponowne wczytanie pomaga. U Ciebie za drugim czy trzecim razem jest to samo?
    Dziękuje za słowa uznania, od czasu do czasu jeszcze wprowadzam drobne poprawki i za jakiś czas udostępnię nową wersję

  9. #178
    Chłop
    Dołączył
    Feb 2011
    Postów
    13
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Nie, zwykle nie zawiesza się w tym samym miejscu. Im więcej gram tym widzę, że raczej nie jest to duży problem. Nowa wersja zawsze mile widziana

  10. #179
    Moderatorzy Globalni
    Dołączył
    Oct 2015
    Postów
    94
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    17
    Otrzymał 39 podziękowań w 29 postach
    Zgodnie z zapowiedziami udostępniam do pobrania plik data z poprawkami do poprzedniej wersji.
    Główne założenia pozostały niezmienione, skupiłem się na usprawnieniu skryptu, zarówno jeśli chodzi o wojnę polsko-szwedzką jak i polsko-kozacką. Rozpoczynając kampanię pewnie część z Was zauważy, że RON już nie jest powiązana sojuszem z Saksonią, nie jest to zmiana przypadkowa. W poprzedniej wersji wystarczy, że Saksonia zawrze sojusz ze Szwecją i w 1655 roku wojska szwedzkie pojawią się w granicach RON ale będą po prostu stać, nie zaatakują. Cesarstwo jest dalej w sojuszu z RON, bo ma wstawioną wojnę ze Szwecją więc tu problemu nie ma. Jeśli chcecie zagrać w te, nowszą, wersję i zależy Wam na tym, żeby Szwedzi zaatakowali, kiedy powinni to polecam darować sobie zawieranie sojuszy od początku kampanii, przynajmniej do pojawienia się wszystkich spawnowych szwedzkich armii.
    Poza zmianami w skrypcie główne zmiany to:
    Dodanie nowych wstawek filmowych
    Dodanie nowych ikonek do potop\data\ui\eastern_european\eventpics
    Dodanie do rekrutacji dla RON jednej jednostki, mam na myśli litewskich muszkieterów. Jednostka wcześniej była dodana do frakcji ale nie do budynku, w zw z czym nie można było tych muszkieterów rekrutować
    Zapraszam do testowania i dzielenia się opiniami na forum

    https://drive.google.com/file/d/14Z6...ew?usp=sharing

  11. Użytkownicy którzy uznali post Le Pakul za przydatny:


  12. #180
    Chłop
    Dołączył
    Jul 2021
    Postów
    2
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Pytanie mam. Czy nie ma gdzieś indziej tego pliku?
    https://drive.google.com/file/d/14Z6...ew?usp=sharing

    Po godzinie ściągania, gdy mam ok. 3 giga wyskakuje mi błąd sieci.
    Poza tym jest informacja: https://drive.google.com/file/d/14Z6...nF-8l4mox/view
    Czy to normalne? Czy to może wina Internetu bezprzewodowego?

    Drugie pytanie: wywala mi Potop 1.3 podczas bitwy (Ochmatów, Warszawa, Chocim) Powód nie określony błąd.
    Zmieniłem zgodność z Windowsa Xp na Win7. Przez miesiąc było ok, a teraz znowu. Czy ktoś ma na to rady?
    Ostatnio edytowane przez Kacper Ryx ; 09-07-2021 o 12:30

Strona 18 z 39 PierwszyPierwszy ... 8161718192028 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •