Strona 13 z 15 PierwszyPierwszy ... 31112131415 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 143

Wątek: Westeros: Total War - Gra o Tron.

  1. #121
    Wojski
    Dołączył
    Jan 2011
    Lokalizacja
    Swarogowe Ziemie
    Postów
    73
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Proszę bardzo : http://westerostw.de.tl/
    Gdzieś czytałem (?), albomi k.m pisał, że jest to wykradzione i lekko podrasowane, 1.0 Westeros Total War 1.0 z twcenter.net.

  2. #122
    Cześnik
    Dołączył
    Dec 2009
    Postów
    250
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    44
    Otrzymał 51 podziękowań w 38 postach
    Cytat Zamieszczone przez ArsMoriendi Zobacz posta
    Proszę bardzo : http://westerostw.de.tl/
    Gdzieś czytałem (?), albomi k.m pisał, że jest to wykradzione i lekko podrasowane, 1.0 Westeros Total War 1.0 z twcenter.net.
    Tak, dlatego ten mod nie istnieje i nie zaistnieje na twcenter. Twórcy przyznali, że ukradli im jednostki. Przeglądając previewy frakcji z org WTW można zauważyć, że cześć jednostek piechoty i nieliczne konnicy są właśnie z tego moda, część jednostek konnicy wzięli chyba z moda Tsardoms. Ponadto wykorzystali tekstury z TATW (piechota "chłopska" Dale ; "Bandytów" ; Nocna Straż ma rooster w całości oparty na skinach jednostki Trollslayers - jednostki z różnymi rodzajami broni) oraz CoW (olbrzymy i inne ustrojstwa o mocach magicznych).
    Nie mogąc publikować na twcenter - po co robić zangielszczenie?

  3. #123
    Wojski
    Dołączył
    Jan 2011
    Lokalizacja
    Swarogowe Ziemie
    Postów
    73
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Właściwie to masz rację, ale pisałem o tym zangielszczeniu, bo taka jest informacja na oficjalnej stronie moda, że wersja angielska jest w przygotowaniu.

    W takim razie zostaje czekanie na dwie rzeczy:
    1) Westeros 1.0
    2) Zangielszczenie włoskiego moda (chyba bardziej prawdopodobne)

  4. #124
    Wojski
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    74
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    4
    Otrzymał 6 podziękowań w 4 postach
    Dzięki, looknę tego moda. Choć na wszelki wypadek propagować go nigdzie nie będę. A zatem, o ile dobrze zrozumiałem, jest to po prostu przerobione Westeros 1.0, które jeszcze nie zostało oficjalnie wydane?

  5. #125
    Wojski
    Dołączył
    Jan 2011
    Lokalizacja
    Swarogowe Ziemie
    Postów
    73
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Dobrze zrozumiałeś.
    Swoją drogą, patrząc ile rzeczy "moderzy" od Dunkle Schwingen podebrali z Westeros 1.0, można dostrzec na jak zaawansowanym etapie jest finalna wersja moda.. Także jakaś nadzieja na wydanie cały czas się we mnie tli.

    EDIT:
    @righeira
    Ale wrażenia po rozgrywce możesz opisać : )
    Ostatnio edytowane przez ArsMoriendi ; 11-06-2016 o 22:43

  6. #126
    Wojski
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    74
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    4
    Otrzymał 6 podziękowań w 4 postach
    Twórca włoskiego moda właśnie obiecał, że nowa wersja i zangielszczenie wyjdzie w lipcu lub sierpniu. Użył nawet słowa "definitly".

    Hmm, przegrałem w tego Dunkle Schwingen koło stu tur, ale tyłka nie urywa. Owszem, niebrzydki graficznie, fajne jednostki, ale to raczej wszystko. Po pewnym czasie gra staje się monotonna. Brak mi tu tego oskryptowania, które jest we włoskim modzie (np. po śmierci Renly'ego Ziemie Burzy dołączają do Stannisa, tutaj guzik). Włoski mod jest bardzo klimatyczny względem książek i serialu, a ten to po prostu Medieval przeniesiony w realia Westeros. Brak mi też Essos. Wiem, że we włoskim modzie Essos jeszcze nie jest grywalne, ale jest. Tutaj to jakaś wysepka na północy robiąca za kontynent. Jako odskocznia od nudy podstawowego Medka może być, ale fanom GoT jednak polecam ten włoski.

  7. #127
    Chłop
    Dołączył
    Apr 2012
    Postów
    22
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Zainstalowałem tego włoskiego moda i w własnej bitwie mam tylko sama konnice. To tak ma być czy coś źle zainstalowałem? Są inne mody do nowych Total Warów?

  8. #128
    Wojski
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    74
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    4
    Otrzymał 6 podziękowań w 4 postach
    We włoskim modzie na razie działa tylko kampania. Własnych bitew jeszcze nie zrobili. Jest tam przecież napisane w nawiasie "inactive".

  9. #129
    Wojski
    Dołączył
    Jan 2011
    Lokalizacja
    Swarogowe Ziemie
    Postów
    73
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    @righeira
    Coś nowego wiadomo odnośnie zangielszczenia włoskiego moda?
    Podobno w submodzie Game of Thrones są nowe jednostki dla Lannisterów i Starków, będę musiał wytestować. Nie ukrywam, że najbardziej ciekawią mnie submody związane z serialem

  10. #130
    Cześnik
    Dołączył
    Dec 2009
    Postów
    250
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    44
    Otrzymał 51 podziękowań w 38 postach
    Cytat Zamieszczone przez kretu19955 Zobacz posta
    Witam! Zainstalowałem A new begining czy jakoś tak, zadziałało parę tur, wywaliło a teraz w ogóle się nie włącza (kampania). Usuwam map.rwm, ale nic to nie daje. Nie siedzę juz w temacie jak dawniej więc nie mam pojęcia, z której strony to ugryźć. Z góry dzięki za pomoc.
    Spróbuj zagrać jakąkolwiek bitwę gracza a dopiero później odpal kampanię. Niestety tak to działa, że dopóki nie masz zapisanej kampanii (chociażby jakiś autosave) to za każdym razem (gdy wyłączysz grę i włączysz ponownie) po wybraniu danej frakcji gra wyrzuca do pulpitu.
    Uprzedzam, że możesz się nie doczekać bardziej zaawansowanych jednostek, mod ma kilka niedociągnięć, w tym EDB, w descr_strat jest kilka powtórzeń budynków itp.
    Jak rozgrywałem kampanię Arrynami na poprzedniej wersji (2.0) to zdarzało się, że mnie wyrzucało, zwłaszcza po kilkudziesięciu turach także radzę zapisywać grę w miarę często.

Strona 13 z 15 PierwszyPierwszy ... 31112131415 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. A Clash of Kings (Gra o Tron)
    By McAbra in forum Modyfikacje do M&B: Warband
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 18-04-2015, 13:45
  2. [Recenzje modów] Sicilia Total War (mod do Rome: Total War)
    By Arroyo in forum Archiwalne wiadomości
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 29-03-2014, 11:38
  3. [ROZWIĄZANE] Total War a Gra o Tron
    By MaiamiTree in forum Podzamcze (MTW II, Kingdoms - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 27-07-2011, 22:11

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •