Strona 11 z 136 PierwszyPierwszy ... 9101112132161111 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 1357

Wątek: Metal

  1. #101
    Holy Father Awatar Volomir
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    3 433
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    173
    Otrzymał 265 podziękowań w 166 postach

    Re: Metal

    Alez Panowie Rycerze o co te spory Wszak wszystko blednie przy nagraniach Bathory :
    -Bathory
    -The Return
    -Under the Sign of the Black Mark
    -Blood,Fire,Death
    -Hammerheart
    -Twilight of the Gods
    Dodajcie do tego jeszcze Venom(ten z Kronosem ),francuska Massacra,szwajcarski Sadness,niesmiertelny My Dying Bride,mroczny Ancient Rites,rzeznicki Dead Infection,klimatyczne Tiamat oraz Samael,a na podkrecenie tempa Napalm Death i Carcass ...oto moja lista pod Medieval II
    P.S.Bo co Klasyka to Klasyka
    Bathory? Bathory Bathory? Nuda, nigdy do mnie nie trafial, ani muzycznie, ani "kultowo".
    Venom jest wesoly, ten oddech rock'n'rolla w tych brudnych riffach Ale w sumie bo Welcome in Hell i Black Metal mogliby nie nagrywac
    Napalm Death klasa sama w sobie
    Tiamat jest dobry, ostatnio wpadlo mi pare plytek to moze jak bede miec czas to poslucham Zreszta ostatnio mi duzo plytek wpadlo
    Plusa masz za Samaela, minusa ze wczesnego. Dla mnie we wczesnym Samaelu malo jest ciekwaych rzeczy. Tylko przeblyski geniuszu i nadchodzacego jutra (Ceremony of opposites, Passage) ratuja te plyty.

    Szacun za zespoły które słuchasz
    Ja obecnie słucham:
    Manowar, Metallica, Blind Guardian, Nightwish, Sabaton, Judas Priest
    Co tu jest do szanowania? Dwa najbardziej obciachowe zespoly pseudo metalowe.
    A co do Ciebie to wykresl z listy Nightwisha i Sabatona i mozesz sie spokojnie rozwijac metalowo

  2. #102
    Wojski
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    56
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Metal

    A co do Ciebie to wykresl z listy Nightwisha i Sabatona i mozesz sie spokojnie rozwijac metalowo

    To co możesz polecić zamiast Sabatona i Nightwisha

    Fan Wiedźmina
    Fan Historii
    Fan Metalu
    Fan Wielu innych rzeczy

    "Pamiętaj wszystko co powiesz może odwrócić się przeciwko tobie"

  3. #103
    Szambelan
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    ביאַליסטאָק
    Postów
    2 238
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

    Re: Metal

    widzę Volo, że przejąłeś paueczkę metalowego mentora po Furvusie ;p

  4. #104
    Holy Father Awatar Volomir
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    3 433
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    173
    Otrzymał 265 podziękowań w 166 postach

    Re: Metal

    idzę Volo, że przejąłeś paueczkę metalowego mentora po Furvusie ;p
    No ba Ktos musi wskazac drogu ku jedynej wlasciwej muzyce

    To co możesz polecić zamiast Sabatona i Nightwisha
    Zbyt ogolne pytanie. Tyle dobrych zespolow, a te sa cienkie poprostu

  5. #105
    Stolnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    855
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Metal

    Ja się ogólnie w muzyce chyba z volomirem zgadzam (nakierował mnie) ale co do nightwish się nigdy z nim nie zgodzę
    "It's 106 miles to Chicago, we've got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark and we're wearing sunglasses. Hit it." - The Blues Brothers

  6. #106
    Troublemaker Awatar Nezahualcoyotl
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Hidden Castle
    Postów
    6 637
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    373
    Otrzymał 893 podziękowań w 599 postach

    Re: Metal

    Mlodzi,zdolni i z...Polski :!: Kto wie jak utrzymaja styl moga stac sie Wielcy:
    http://www.youtube.com/watch?v=qVOMbttw ... re=related
    Generalnie na poczatku lat 90tych bylo naprawde wiele dobrych polskich kapel(DDT,Sparagmos,Corruption,Tenebris(konia z rzedem temu kto ma "Odius progress"),Hermh,Wintershadows,Mordor,Pandemonium, Dead Infection,Cemetary of Scream,Graveland,Insane) i wiele innych,ktore pamietam z koncertow lub demowek kupowanych wprost z podziemnej sceny :!:
    Ech...czasy zinow robionych na xero odeszly juz w zapomnienie :!: To byly klimaty :!: Jazda na koncerty na drugi koniec Polski,recznie robione naszywki i koszulki,CD sciagane z Zachodu...mlodzi tego juz nie poznaja bo wszystko juz czeka na nich w sklepach Pozdrawiam Stara Gwardie z Jarocina,Metalmanii i Strashszydla


    In quexquichcauh maniz camanahuatl ayc pollihuiz yn iteno yn itauhca in Mexico-Tenochtitlan


    Jeśli avek to tylko z Indianką!
    *************************
    https://www.youtube.com/channel/UCo3...6M-C3c_Wc_57BQ

    *************************
    Był czas kiedy osobnika owego zwano @zajac.





  7. #107
    Wojski
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    56
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Metal

    Volomir, co ty tak się uparłeś że Nightwish jest cienki, bo nie gra typowego metalu, to jest akurat mało przekonujący argument że są ciency, tak to można powiedzieć o wielu zespołach, Sabaton nie każdemu pasuje, ale mi się go dobrze słucha

    Fan Wiedźmina
    Fan Historii
    Fan Metalu
    Fan Wielu innych rzeczy

    "Pamiętaj wszystko co powiesz może odwrócić się przeciwko tobie"

  8. #108
    Cześnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    217
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Metal

    Jak dobrze pamiętam to na starym forum była jakaś osoba, która słuchała Municipal Waste. Właśnie obsłuchuje drugi raz najnowszą płytkę i stwierdzam, że cudo. Płytka która w sumie do tej pory jest ich najlepszym dziełem i będzie jedną z płytek roku imo.

  9. #109
    Holy Father Awatar Volomir
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    3 433
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    173
    Otrzymał 265 podziękowań w 166 postach

    Re: Metal

    Volomir, co ty tak się uparłeś że Nightwish jest cienki, bo nie gra typowego metalu, to jest akurat mało przekonujący argument że są ciency, tak to można powiedzieć o wielu zespołach, Sabaton nie każdemu pasuje, ale mi się go dobrze słucha
    Nightwish jest cienki bo ma prostackie melodyjki, takie pitu-pitu, zero pomyslu, a nastawienie, zeby szybko wpadlo do ucha, czyli komercja jakiej nie lubie bo nic ze soba nie niesie. Nie ma tu ani fajnych riffow, nie ma mocnej, pobudzajacej perki (i nie mowie tu o napierdalaniu), nie czuc tu zadnego energetycznego ducha metalu, nie ma umiejetnosci. Gdzie tu jakis power? Wszystko jest prymitywne i ociera sie o jakis pop, a nie metal. A ja nie lubie jak cos jets prymitywne proste. Takie cos to na disco sie nadaje.
    Co do Sabatona to nie lubie bo zespol wyplynal dlatego, ze nagral jedna piosnke o Polakach. Sam zespol nie jest tragiczny, ale stanowi drugą, jak nie trzecia lige power metalu. Prosta rytmika, proste riffy, brak polotu, wszedobylska nuda. Do tego wokalista no powiedzmy sobie szczerze, ci skrzeczacy wokalisci power/heavy metalowi maja wieksze jaja niz on. Robi sie z nich bogow metalu, a sa tylko prostymi rzemieslnikami ktorzy zweszyli inters i teraz pewnie beda nas odwiedzac co roku na duzej trasie. Czekam na plyte nagrana o Polsce. Jak ta sie ukaze, czekam na plyte w calosci po polsku.

    A od siebie dodam ze ukazala sie now aplyta Tyr! I jest bardzo dobra! Tyr to jeden z niewielu albo jedyny zespol z teog nurtu pagan/viking metalu jaki na prawde lubie! To chyba przez ta lekka nutke progresji w ich tworczosci

    http://www.youtube.com/watch?v=fu2bgwcv43o

  10. #110
    Troublemaker Awatar Nezahualcoyotl
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Hidden Castle
    Postów
    6 637
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    373
    Otrzymał 893 podziękowań w 599 postach


    In quexquichcauh maniz camanahuatl ayc pollihuiz yn iteno yn itauhca in Mexico-Tenochtitlan


    Jeśli avek to tylko z Indianką!
    *************************
    https://www.youtube.com/channel/UCo3...6M-C3c_Wc_57BQ

    *************************
    Był czas kiedy osobnika owego zwano @zajac.





Strona 11 z 136 PierwszyPierwszy ... 9101112132161111 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •